Archiv

Archív: tituly od S

S koníčkem přes hory a doly (Divadlo Polárka, Brno)
Sajns fikšn (Marian Palla)
Salsa ÁNTRÉ ()
Samota (Alois Jirásek)
Samson a Dalila (Camille Saint-Saëns)
Saturnin (Zdeněk Jirotka)
Sávitrí (Divadlo Líseň)
Sborově-orchestrální koncert Jihočeského divadla ()
Sciodrámo ()
Se srdcem divno hrát (Alfred de Musset)
Se srdcem divno hrát (Alfred de Musset)
Sedlák Kavalír / Komedianti (Pietro Mascagni / Ruggero Leoncavallo)
Sedm žen na krku (Claude Magnier)
Sedmero krkavců (Pavel Trtílek)
Selská láska (Miloslav Stehlík)
Selský baroko (Jiří Hájíček, Marie Špalová)
Sen noci svatojánské (Felix Mendelssohn-Bartholdy)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (William Shakespeare)
Sen noci svatojánské (Felix Mendelssohn-Bartholdy)
Sen o motýlích křídlech (Šauoch Ibrahim)
Sestry (Dmitrij Borisovič Kabalevskij)
Sestup Orfeův (Tennessee Williams)
Sešli se tři a stalo se (PTP)
Setkání členů Asociace českých dramacenter ()
Setkání před betlémem (Teátr Víti Marčíka)
Setkání s Dionýsem (I. Pilný a kol.)
Setkání s mládím (A. Arbuzov)
Setkání s pedagogy Na slovíčko s Jihočeským divadlem ()
Setkání s uměleckou šéfkou činohry Martinou Schlegelovou před představením Švejk 2022 ()
Sever proti Jihu ()
Sex noci svatojánské (Woody Allen)
Shakespeare & Stravinskij ()
Shakespeare v Hollywoodu (Ken Ludwig)
Shakespearovské siluety (Petr Iljič Čajkovskij)
Shakespearovské siluety (Petr Iljič Čajkovskij)
Shakespearovy Sonety (Martin Hilský)
Sicilská komedie (Luigi Pirandello)
Signor Kartáč (G. Rossini)
Signor Kartáč (Gioacchino Rossini)
Signorina Gioventu / Nikotina (Vítězslav Novák)
Síla osudu (La forza del destino) (Giuseppe Verdi)
Síla osudu (La forza del destino) (Giuseppe Verdi)
Silent Protest ()
Silvestrovské hudební GALA ()
Silvestrovské hudební gala II ()
Simion Výtažník (LiStOVáNí / Pétru Cimpoesu)
Simone Boccanegra (Giuseppe Verdi)
Skandál v obrazárně (Václav Jelínek)
Skapinova šibalství (J. B. Moliére)
Skryté příběhy Malého divadla (Lukáš Csicsely)
SKUTR ÁNTRÉ ()
Slam Poetry ()
Slam poetry ()
Slaměná židle (Sue Glover)
Slaměný klobouk (Labiche a Martin + Voskovec & Werich + Jaroslav Ježek)
Slaměný klobouk (Labiche - Martin)
Sláva (V. Gusev)
Slavnostní večer ()
Slavnostní večer o.p.s. Ovečka ()
Slečna vdova (Ján Móry, Oldřich Nový)
Slepice (Nikolaj Koljada)
Slepice a kostelník (J. Zrotel)
Slovácká princezna (Rudolf Piskáček)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Slovanské tance (Antonín Dvořák)
Sluha a tři mušketýři (Jiří Středa)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluha dvou pánů (Carlo Goldoni)
Sluneční chlapec (Maxim Asenov)
Smějte se s námi (Josef Becker)
Směšná temnota (Wolfram Lotz)
Smile (Lidia Wos)
Smolný pich aneb Pitomý porno (Radu Jude / Olga Šubrtová)
Smrt obchodního cestujícího (Arthur Miller)
Smutek sluší Elektře (E. O´Neill)
Sňatková podvodnice (Oldřich Daněk)
Sněhurka (Marie Tůmová - Jan Kámal)
Sněhurka ()
Sněhurka a sedm trpaslíků (I. Studený / M. Peschík / B. Vaďura / D. Cody)
Sólo pro světlo, zvuk a jednu bednu ()
SONDA 2018 ()
SONDA 2019 ()
Soročinský jarmark (Juchvid - Rjabov)
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách (Jess Winfield, Adam Long, Daniel Singer)
Soudné sestry (Terry Pratchett, Stephen Briggs)
Soudobé dějiny v divadle a ve škole: Král Šumavy (Ústav pro studium totalitních režimů)
Soudobé dějiny ve škole (Divadlo, paměť a minulost)
Soudobé dějiny ve škole: paměť v divadle (Ústav pro studium totalitních režimů)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Soutěžní večer (Jiří Bártek)
Spaghetti Futurista! (Petr Erbes a Karolína Kotrbová)
Spící krasavice (Petr Iljič Čajkovskij)
Společenstvo vlastníků (Jiří Havelka)
Spolu silnější s generálem Pavlem v Českých Budějovicích ()
Srdce v bouři (M. Blegovič)
Stambulská růže (L. Fall)
Stará dáma vaří jed (LiStOVáNí / Arto Paasilinna)
Stará dobrá kapela (Jiří Hubač)
Stará historie (Julius Zeyer)
Starší syn (Alexandr Vampilov)
Starý kameník - večer v klubu (František Husák)
Starý ženich (Karel Bendl)
Staří mistři (Thomas Bernhard)
Steelfordův objev (Oldřich Daněk)
Sto dukátů za Juana (Zdeněk Petr)
Sto roků prázdnin (T. Jarkovský, J. Vašíček)
Stopařův průvodce po galaxii (LiStOVáNí)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strakonický dudák (Josef Kajetán Tyl)
Strašidelné povídky (Dětské studio Malého divadla)
Strašlivá sudba Sira Simona (Oscar Wilde - J. Z. Novák)
Strašpytýlek (František Nepil)
Strauss revue (Johann Strauss)
Strauss revue (Johann Strauss)
Stredná Európa Ťa miluje (Divadlo SkRAT Bratislava / Dušan Vicen)
Stromy umírají vstoje (Alejandro Casona)
Strouha (Leonid Leonov - Marie Voříšková)
Strýček Váňa (Anton Pavlovič Čechov)
Střeček (Antonio Spadavekkia)
Stříbrná pláň ()
Studený Chameleón (Ensemble Opera Diversa)
STUDIO BIGY ()
Studio Bigy ()
Sůl nad zlato (Jan Jílek)
Sůl nad zlato (Bedřich Svatoň)
Sůl nad zlato (Vladimír Zajíc)
Sultán z Tillereinu (Ch. Raudsepp)
Svatá Jana (George Bernard Shaw)
Svatá Kabala (Michail Bulgakov)
Svatba jako řemen (Zdeněk Mahler)
Svatba Krečinského (A. V. Suchovo-Kobylin)
Svatba Krečinského (A. V. Suchovo-Kobylin)
Svatba pod deštníky /Třetí zvonění/ (V. Štěch)
Svatba sňatkového podvodníka (Oldřich Daněk)
Svatba v Malinovce (B. Alexandrov)
Sváteční hudební blahopřání ()
Sváteční koncert - Mesiáš 2009 (G.F.Händel)
Svěcení jara / Čarodějná láska (Igor Stravinskij / Manuel de Falla)
Svědomí ()
Svět na Měsíci (Joseph Haydn)
Světáci ()
Sylvie (A. R. Gurney Jr.)