Archiv

Archív: tituly od P

Paganini (Franz Lehár)
Painted Rainbow (J. Sibelius)
Palackého třída 27 (F. F. Šamberk)
Paličova dcera (Josef Kajetán Tyl)
Paličova dcera (Josef Kajetán Tyl)
Pan Biedermann a žháři (Max Frisch)
Pan Franc ze zámku (Matěj Kopecký - J. Janovský)
Pane, vy jste vdova! (Miloš Macourek, Václav Vorlíček)
Panenské sliby (Aleksander Fredro)
Paní Marjánka, Matka pluku (Josef Kajetán Tyl)
Papírová komedie (K. Horák)
Paramisa (Pavel Petr Procházka)
Parcela pro Jakuba III. (Milena Brůhová)
Parta brusiče Karhana (Vašek Káňa)
Pas de trois (A. Egerházi, M. De Rose, P. Šporcl)
Pasáček vepřů (Šárka Kavanová)
Past na myši (Agatha Christie)
Past na myši (Agatha Christie)
Patálie s pomníkem (T. Svatopluk - J. Kubát)
Pavoučí hostina / Čtvero ročních dob (Albert Roussel / Antonio Vivaldi)
Peer Gynt (Edvard Grieg)
Peer Gynt (Henryk Ibsen)
PechaKucha Night #17 ()
Pekelně se šprtej! (Ivan Pilný, Jan Plánský)
Pekelně se šprtej! II. (Ivan Pilný - Jiří Bártek)
Pekelně se šprtej! III. (Ivan Pilný, Jiří Bártek a kol.)
Peklo v hotelu Westminster (Ray Cooney)
Pepina (R. Stolz)
Perfect days (Liz Lochhead)
Periférie (František Langer)
Perikles (William Shakespeare)
Perly panny Serafínky (Rudolf Piskáček)
PERNÍKOVÁ CHALOUPKA (DIVADLO DRAK)
Perníková chaloupka (DIVADLO DRAK - Hradec Králové)
Perníková chaloupka (M. Stehlík)
Perníková chaloupka (J. Velický)
Perníková chaloupka (Zdeněk Říha)
Perníková chaloupka (Jiří Šponar a kol.)
Perníková chaloupka (René Levínský)
Perplex (Marius von Mayenburg)
Perverze (Tomáš Vůjtek)
Pes baskervillský (A. C. Doyle)
Péťa a vlk / O Zlatovlásce (Sergej Prokofjev / Oskar Nedbal)
Péťa a vlk, Malá noční hudba, Divadlo za branou (S. Prokofjev, W. A. Mozart, B. Martinů)
Petr Bende & band ()
Petrolejové lampy (Jaroslav Havlíček, Martin Velíšek, Ivan Rajmont)
Petruška (Igor Stravinskij)
Petruška a baba Jaga (Věra Provazníková)
Piková dáma (P. I. Čajkovskij)
Pimpiráti (Oldřich Augusta, Ladislav Dvořák)
Pinokio (Theater im Hof Bozen (Itálie))
Pinokiova dobrodružství (Carlo Collodi)
Pionýrský šátek (S. Michalkov)
Pipi (Divadlo Piki ze Slovenska)
Píseň písní ()
Písně proti trudomyslnosti (Malé divadlo )
Plamen Prokopiev a jeho hosté ()
Plameny Paříže (B. V. Asafjev)
Platon Krečet (Alexandr Kornejčuk)
Platon Krečet (A. Kornejčuk)
Platonov (Anton Pavlovič Čechov)
Play Fracasse (T. Gautier)
Plesová setkání / Šeherezáda (Frederick Chopin / Nikolaj Rimskij-Korsakov)
Plešatá zpěvačka (Eugene Ionesco)
Plíce (Duncan Macmillan)
Plná polní lásky (Milan Novák)
Plukovník chce spát (G. Webster - M. Macourek)
Plynová lampa (P. Hamilton)
Pocta Rigolettovi ()
Počítej, počítej pohádky (Jiří Středa)
Pod sněhem (Petra Soukupová, David Košťák)
Podcast Elity ()
Podezřelá osoba (B. Nusič)
Podivín (Antonín Dvořák, Leoš Janáček - Attila Egerházi)
Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (Ladislav Smoček )
Podivné příběhy pana Pimpána (Radok - Tesařová)
Podivný pár (Neil Simon)
Podivuhodná dobrodružství Edudanta a Francimora (K. Poláček - J. Z. Novák)
Podivuhodný mandarín, Viktorka (Béla Bartók, Zbyněk Vostřák)
Podivuhodný příběh ctnostné ženy z Efesu (Guilherme Figueiredo)
Podzimní píseň (O. Starý)
Pohádka o Honzíkovi (Oskar Nedbal)
Pohádka o Honzovi (Oskar Nedbal)
Pohádka Ó modré nebe (Helios Theater a Antia Michaelis, DE)
Pohádka o písmenkách (O. D. Batěk)
Pohádka o písmenkách (O. D. Batěk)
Pohádka o Plaváčkovi ()
Pohádka o princezně, která slzy do klína sypala (Jiří Středa)
Pohádka o princezně, která slzy do klína sypala (Jiří Středa)
Pohádka o Šetkovi (Studio Damúza)
Pohádka o zlaté rybce (R. Kučera)
Pohádka perníková chaloupka / TEArTR RAJDO, Mlázovy ()
Pohádky do kapsy (Luděk Horký)
Pohádky Karla Čapka (Karel Čapek, V. Hartl)
Pohádky Karla Čapka (V. Hartl)
Pohádky na draka (Iva Peřinová)
Pohádky na draka (Iva Peřinová)
Pohádky pana Pohádky (J. Středa)
Pohádky pana Pohádky (Jiří Středa)
Pohádky pana Pohádky (Jiří Středa)
Pohádky pro kocoura (Jiří Středa - Marie Majerová)
Pohádky z abecedy (Vladimír Břichnáč)
Pohádky z Fimfára (Jan Werich)
Pohádky z klobouku (M. Pavlík)
Pohádky ze Země skřítků (Dětské studio Malého divadla)
Pohani (Anna Jablonská)
Pohyblivé obrázky (Hanka Voříšková, Helena a Jiří Vedralovi)
Pohybově - herecký kurz ()
POJĎME NA TANEC! (VerTeDance, Petra Tejnorová a kol. )
Poker face (Petr Kolečko)
Poklad baby mračenice (Ladislav Dvorský)
Pokoušení (Václav Havel)
Pokus o létání (Jordan Radičkov)
Politické procesy 50. let aneb Proč nesmíme zapomínat ()
Poloostrovy vánoční (Osvald Zahradník)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polská krev (Oskar Nedbal)
Polyeuktos (Pierre Corneille)
Pomozte svému divadlu ()
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (Jiří Chmelař a Jana Klatovská)
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (O. Lichardová, M. Lokvencová)
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (Marie Holková)
Popelka (Dětské studio Malého divadla)
Popelka (Sergej Prokofjev)
Popelka (La Cenerentola) (Gioachino Rossini)
Popelka...z krejčovského salónu (Petr Hašek )
Poprask (Carlo Goldoni)
Poprask na laguně (Carlo Goldoni)
Poprask na laguně (Carlo Goldoni)
Porgy a Bess (George Gershwin)
Portugálie (Zoltán Egressy)
Pořád jsem to já (Christine Mary Dunford, Lisa Genova )
Posel (Viktor Dyk)
Posel z Liptákova (CIMRFRAJ)
Poslední (Maxim Gorkij)
Poslední muž (F. X. Svoboda)
Poslední večeře (Pavel Trtílek)
Poslední večeře (Dekkadancers)
Poslední víkend (Agatha Christie)
POSOUSEDSKU 2016 ()
POSOUSEDSKU 2017 ()
POSOUSEDSKU 2018 ()
Posousedsku 2019 ()
POSOUSEDSKU 2020 ()
Postilión z Lonjumeau (Adolf Charles Adam)
Pošťácká pohádka (Jindřich Feld podle Karla Čapka)
Pošťácká pohádka (Jindřich Feld)
Potopené kameny (Ilo Mosašvili)
POTŘEBUJE ČESKO REFERENDUM? ()
Poutníci do Mekky (Christoph Willibald Gluck)
Povídání o pejskovi a kočičce (Josef Čapek)
Povídky (A. Egerházi, J. Kodet, O. K. Tangen)
Povídky z Vídeňského lesa (Ödön von Horváth)
Pozdní láska (A. N. Ostrovskij)
Pozdvižení v Efesu (Iša Krejčí)
Pozor, zde straší! (Ivan Pilný)
Prababička Mouretová (J. Sarment)
Práce s hlasem ()
Praštěné pohádky (Ludvík Aškenazy)
Pravé poledne (Neil LaBute)
Prezidentky (Werner Schwab)
Princezna Majdalénka (Ján Romanovský)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna Pampeliška (Jaroslav Kvapil)
Princezna se zlatou hvězdou na čele (Božena Němcová)
Princezna se zlatou hvězdou na čele (K. M. Walló)
Princezna Turandot (Gozzi - Schiller)
Princezna z Mandávie (Jaromír Sypal)
Princezna z Mandávie (Jaromír Sypal)
Princezna Žofinka a drak Dynamit (Olga Friedrichová)
Proces (A. V. Suchovo-Kobylin)
Proč bychom se netěšili ()
Proč prasátko nezpívá (J. Reithmayer)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedrřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Prodaná nevěsta (Bedřich Smetana)
Profesor v pekle (S. Razov)
Profilový večer opery JD ()
Prohlídka divadelních dílen v Novém Vrátě s workshopem ()
Prohlídka Jihočeského divadla - Bezpečák ()
Prohlídka Jihočeského divadla - Hasič ()
Prohlídky divadel - Noc divadel ()
Projížďka po Ganze (vypravěčka Nathalie le Boucher)
Prorok Ilja (Tadeusz Slobodzianek)
Pruhované tričko (Jiří Žáček)
Pryč z Mullingaru (John Patrick Shanley)
Přednáška Archa naděje ()
Představení KATI zrušeno! (POZOR !)
Představení KAZISVĚT zrušeno! (POZOR!)
Předvánoční vystoupení baletní školy (Divadelní advent)
Překroč svůj stín (Osvald Zahradník)
Přelom (Boris Andrejevič Lavreněv)
Přepodivný příběh ctnostné ženy z Efesu (Guilherme Figueiredo)
Příběh trosečníků Patrie ()
Příběhy obyčejného šílenství (Petr Zelenka)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příhody lišky Bystroušky (Leoš Janáček)
Příležitost dělá zloděje (Gioacchino Rossini)
Příliš štědrý večer (Vratislav Blažek)
Případ Adam a Eva (Rudi Strahl)
Přísaha (Milan Jariš)
Přisámbůh! (Robert Askins)
Psohlavci (Karel Kovařovic)
Psohlavci (Karel Kovařovic)
Ptáčník (Carl Zeller)
Ptáčník (Carl Zeller)
Ptáčník (Carl Zeller)
Pták Ohnivák (Igor Stravinskij)
Pták Ohnivák a lišák Zorro (Zdeněk Jecelín)
Pták Ohnivák a liška Ryška (Jiří Středa)
Pták Ohnivák a liška Ryška (Jiří Středa)
Pubkvíz o budoucnosti světa (Marie Špálová, Martina Schlegelová)
Půlnoční mše (Peter Karvaš)
Půlnoční sváča ()
Půlnoční vlak (Arnold Ridley)
Půlnoční vlak (Arnold Ridley)
Punťa a Kiki (Jiří Bártek)
Pygmalion (G. B. Shaw)
Pygmalión (G. B. Shaw)
Pýcha a předsudek (Jane Austenová, James Maxwell, Alan Stanford)
Pyšná princezna ()
Pytlák (Albert Lortzing)