Archiv

Archív: tituly od K

K.H.B. 2011 (život a dílo Karla Havlíčka Borovského) (LiStOVáNí)
Kabaret (John Kander)
Kačátko (N. Gěrnětová - T. Gurevičová)
Káčátko (Gornetová-Gurevičová)
Kádrobaret (Boris Jachnin, Ivan Pilný)
Kakadu (Karel František Tománek, Jiří Havelka)
Kalifornská mlha (Stephen Sachs)
Kalinový háj (A. Kornejčuk)
Kam běžíš, koníčku? (Rada Moskovová)
Kamenný kvítek (Sergej Prokofjev)
Kamenný kvítek (Vladimír Frank)
Kapr a sněhulák (Malé divadlo do uší)
Karel - táta vlasti (Petr Hašek, Helena Koblischková)
Karkulka vrací úder (Janek Lesák & Natálie Strýčková Preslová)
Karlštejn (Vítězslav Novák)
Karneval zvířat (Barbora Látalová a kol.)
Kašpar Hauser - dítě Evropy (Jan Vedral)
Kašpárčí průvod (loutkohra JD, děti a další...)
Kašpárek a ježibaba (Jiří Žáček)
Kašpárek partyzánem (R. Kučera)
Kašpárek v pekle (Jiří Žáček)
Kašpárek v rohlíku (David Dvořák)
Kašpárek v rohlíku - Dneska to roztočíme (David Dvořák a Zdeněk Jecelín)
Kašpárek v rohlíku 2 / Kašpárek navždy (David Dvořák a kol.)
Kašpárek vaří živou vodu (František Čech)
Kašpárek, Honza a zakletá princezna (Jan Jílek)
Kat a blázen (Jiří Voskovec & Jan Werrich, Jaroslav Ježek)
Káťa a pavouk (Eva Jílková, Ladislav Huml)
Káťa Kabanová (Leoš Janáček)
Kateřina Veliká (G. B. Shaw)
Kati (Martin McDonagh)
Kauza Kafka ()
Kavkazské pohádky (Divadlo Kvelb)
Kazisvět (David Košťák, Jan Holec)
Každý podzimní večer (Ivan Pejčev)
Kde kukačka hnízdo má (Dale Wasserman)
Kdes to byl(a) dnes v noci (Alan Ayckbourn)
Kdo byl Šimšon? (Boris Jachnin)
Kdo čítá v žitě (Čtenářský deník aneb Od koho to opíšu?)
Kdo hledá najde (A. N. Ostrovskij)
Kdo je tady ředitel? (Lars von Trier)
Kdo se bojí můry chmůry (Pavel Šrut)
Kdo to tu chrápe aneb Divadlo všemi smysly ()
Kdo zachrání kovboje? (Frank D. Gilroy)
Když Isadora tančila (Martin Sherman)
Když ji miluješ, tak si ji prodej ()
Když léto přihrává (Fráňa Šrámek)
Když rozkvete akát (V. Vinnikov)
Kiss me kate (Cole Porter)
Kivá cadla (David Lindsay-Abaire)
Klíče odnikud ()
Klíčovka ()
Klíčovou dírkou (Joe Orton)
Klimentová, Slavický, Kunovský ()
Klobouk ve křoví ()
Knězovy děti (Mate Matišić)
Kniha džungle (Rudyard Kipling - Dagmar a Václav Martincovi)
Kníže Igor (A. P. Borodin)
Kocour (Marek Menšík, Sláva Zubkov)
Kocour Modroočko (Josef Kolář, Marek Eben, Jiří Untermüller)
Kocour v botách ()
Kocour v botách (Zdeněk Jecelín)
Kocourkov (O. Sekora – R. Bellan)
Kocourova zahrada (Jan Jirků a Marek Matějka)
Kočičí hra (István Örkény)
Kočka ve vile (Jiří Poch)
Kódování s Leonardem ()
Koho tlačí bota (Georgij Mdivani)
Kolébka (Alois Jirásek)
Koledování (Jiří Žáček)
Koledování (Jiří Žáček)
Kolombíno, Pierot žárlí! / Theatro Pantomissimo ()
Kolotoč příběhů 2017 ()
KOLOTOČ PŘÍBĚHŮ 2018 ()
Komedianti (Ruggiero Leoncavallo)
Komedianti (Ruggiero Leoncavallo)
Komedianti / José Cura (Ruggiero Leoncavallo)
Komedie dell´arte ()
Komedie omylů (William Shakespeare)
Komedie plná omylů (William Shakespeare)
Komenský (Jan Jirásek)
Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea ()
Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea ()
Komentovaná prohlídka Jihočeského muzea ()
Komentovaná procházka okolím Jihočeské vědecké knihovny („U Šutru“). ()
Komentované procházky ulicemi Stejskalka a Široká ()
Kominíček (Benjamin Britten)
Komodo (Petr Sís, Jakub Maksymov )
Komunismus (Viliam Klimáček)
Koncert (Hermann Bahr)
Koncert absolventů konzervatoře ()
Koncert baletní školy ()
Koncert baletní školy ()
Koncert baletní školy 2020 ()
Koncert baletní školy 2022 ()
Koncert baletní školy 2023 ()
Koncert baletní školy 2024 ()
Koncert baletní školy a baletu Jihočeského divadla ()
Koncert José Cury s orchestrem opery JD ()
KONCERT K 100. VÝROČÍ ZALOŽENÍ REPUBLIKY ()
Koncert k poctě Paca de Lucía ()
Koncert Lukáše Randáka ()
Koncert mladých nadějí ()
Koncert operních melodií ()
Koncert orchestru JD a ZUŠ B. Jeremiáše ()
Koncert orchestru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sboru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sboru opery Jihočeského divadla ()
Koncert sólistů opery JD s pianem ()
Koncert tří generací ()
Konec masopusta ()
Konec masopustu (Josef Topol)
Konec prokrastinace ()
Koníček Hrbáček (Petr Jeršov)
Konvář politik (L. Holberg - Z. Endris)
Koorzování ()
Kořeny (Arnold Wesker)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (Wolfgang Amadeus Mozart)
Kouzelná flétna (La Pellegrina / W. A. Mozart)
Kouzelná flétna / Městské divadlo Pasov (W. A. Mozart)
Kouzelná galoše (G. Matvějev)
Kouzelná galoše (G. Matvějev)
Kouzelná lampa Aladinova (Saša Lichý)
Kouzelník Tom Kiks (Ateliér VDN, JAMU)
Kouzelný ostrov ()
Kouzla a dítě ()
Koza aneb Kdo je Sylvie (Edward Albee )
Koza Dereza (J. Bartuška)
Kozí mléko (J. Skalka)
Krakonošův klobouk (Božena Šimková)
Král duchů a Třeštil aneb Jak zkrotit nelidu (Ferdinand Raimund )
Král Jan (Friedrich Dürrenmatt)
Král Jan (Friedrich Dürrenmatt)
Král jelenem (Carlo Gozzi)
Král Lear (William Shakespeare)
Králík, králíček (Coline Serreau)
Královna hadů (Zdeněk Jecelín)
Královna loutek (J. Bayer)
Královská cesta (Theater Handgemenge (Německo))
Krása nesmírná (Mikuláš Malhocký)
Krása nevídaná (Jevgenij Speranskij)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska a zvíře (František Hrubín)
Kráska a zvíře (Emil Hlobil)
Kráska a zvíře (Nina Vangeli a Václav Martinec)
Kráska a zvíře (Béla Kéri Nagy - Tomáš Vondrovic)
Kráska a zvíře (Dětské studio Malého divadla)
Kráska z Leenane (Martin McDonagh)
Krásná Helena (Jacques Offenbach)
Krásná Helena (Jacques Offenbach)
Krátká spojení (Vladislava Fekete)
Krčma pod zeleným stromem (Peter Kováčik)
Krejcarová opera (Bertolt Brecht)
Kremelský orloj (N. Pogodin)
Kreutzerova sonáta (Lev Nikolajevič Tolstoj)
Krev (Sergi Belbel)
Kristýna (P. Géraldy)
Kritická noc (Florian Leopold Gassmann)
Krize na nebi (E. Linklater)
Kronikáři (David Hlaváč, Helena Kebrtová, David Košťák)
Kronikáři - koncert (Hlaváč, Hašek, Koblischková, Košťák)
Kronikáři aneb Jak vzniká muzikál ()
Kruh (W. S. Maugham)
Krumlovská romance (František Kožík)
Krumlovská romance (František Kožík)
Krútňava (Eugen Suchoň)
Krvavá svatba (Federico García Lorca)
Krvavá svatba (Federico García Lorca)
Krysař (A. Hisch)
Kryštof Best of Akustic Tour (Richard Krajčo)
Křehká rovnováha (Edward Albee)
Křesadlo (H. Ch. Andersen, M. Pavlík)
Křesadlo (M. Pavlík - H. Ch. Andersen)
Křesadlo (Milan Pavlík - H. Ch. Andersen)
Křest ohněm (Ernö Urbán)
Křídový kruh (Alexander Zemlinsky)
Křišťálová noc (František Hrubín)
Kubula a Kuba Kubikula (V. Vančura - P. Štefanová)
Kubula a Kuba Kubikula (Vladislav Vančura)
Kudy kam? (Ota Šafránek)
Kufr strýce Tobiáše (Pavel Grym)
Kupé Na Půdě ()
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kupec benátský (William Shakespeare)
Kurz ČAG ()
Kurz ČAG - ČAG V SRDCI ()
Kurz dramatické tvorby ()
Kurz MAMU (malá akademie múzických umění) ()
Kurz MAMU (malá akademie múzických umění) - Dialogy ()
Kurz múzického herectví ()
Kurz šermu ()
Kurzy baletu pro dospělé 20/21 ()
Kurzy baletu pro dospělé 21/22 ()
Kurzy baletu pro dospělé 22/23 ()
Kurzy baletu pro dospělé 23/24 ()
Kurzy pro děti 20/21 ()
Kvartet (Heiner Muller)
Kyberšikana ()
Kyslílk (Ivan Vyrypajev)
Kytice (Jiří Suchý - Karel Jaromír Erben - Ferdinand Havlík)
Kytice (J. Suchý - K. J. Erben - F. Havlík)
Kytice (Karel Jaromír Erben)