Archiv

Archív: tituly od D

Da Vinci (P. Zelenka, O. Šubrtová)
Dagmar čili Markéta (Boris Jachnin, Ivan Pilný)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalibor (Bedřich Smetana)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty (Jan Drda)
Dalskabáty, hříšná ves (Jan Drda)
Dáma a lupiči (Ilja Hurník)
Dáma od Maxima (Georges Feydeau)
Dáma s kaméliemi (Alexandr Dumas ml.)
Dámský krejčí (Georges Feydeau)
Deadtown ()
Debata ()
Debata ()
Debata ()
Debata ()
Debata / Mikrokosmos a umění ()
Debata o Číně ()
Děda mráz (M. Šurinová)
Dekameron (Alexandra a Michal Bartoníkovi)
Dekkadancers na jihu (Ondřej Vinklát, Marek Svobodník, Viktor Konvalinka, Štěpán Pechar)
Dělej, sdílej! ()
Den dobročinnosti (Bohuslav Martinů)
DEN OTEVŘENÝCH ATELIÉRŮ ()
Den otevřených dveří baletu Jihočeského divadla ()
Den otevřených dveří v Jihočeském divadle ()
Deník přání (Adam Sojka)
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Deset malých černoušků (Agatha Christie)
Desire and Discipline (Matthew Rogers, Chris Leuenberger )
Děti manéže (J. Stelibský)
Devatero pohádek (bratři Čapkovi / Jiří Jelínek)
Děvče z předměstí (Josef Kajetán Tyl)
Dina Müllheimová (O. Neumann)
Dinner (Y. Tiersen, P. Lapointe)
Diplomati (Peter Karvaš)
Dirigent na jednu noc ()
Dítě (F. X. Šalda)
Dítě (F. X. Šalda)
Dítě a kouzla (Maurice Ravel)
Dítě a kouzla & Kouzla a dítě (Maurice Ravel)
Divadelní alotria ()
Divadelní areál Bouda ()
Divadelní ateliér pro děti - mladší ()
Divadelní ateliér pro děti - nejmladší ()
Divadelní ateliér pro děti - starší ()
Divadelní ateliér pro děti 21/22 ()
Divadelní ateliér pro děti I. ()
Divadelní ateliér pro děti I. ()
Divadelní ateliér pro děti II. ()
Divadelní ateliér pro děti II. ()
Divadelní dílny ()
Divadelní dílny ()
Divadelní dílny 21/22 ()
Divadelní duet: Země CUK a Do střehu! ()
Divadelní ples ()
Divadelní ředitel / Zvonek (W. A. Mozart / G. Donizetti)
Divadlo Continuo / Den Osmý ()
Divadlo Continuo: Zatím, do té doby, navždy ()
Divadlo na Zábradlí / Platonov je darebák (Anton Pavlovič Čechov)
Divadlo Tramtarie (Jiří Jelínek)
Divadlo U stolu / Macbeth (William Shakespeare)
Divadlo Vosto5 ()
Divoké labutě (Václav Čtvrtek)
Divoký tygr přeskakuje strž (Zdeněk Jecelín)
Divoška (V. Krilov)
Divotvorný hrnec (Harburg, Saidy, Lane)
Divotvorný hrnec (Y. Harburg, F. Saidy, B. Lane)
Divotvorný hrnec (Edgar Yip Harburg a Fred Saidy)
Divotvorný hrnec (Burton Lane / V+W / E. Y. Harburg - Fred Saidy)
Divotvorný hrnec (Lane – Harburg&Saidy / V+W)
Divotvorný hrnec (Burton Lane / V + W / E. Y. Harburg - Fred Saidy )
Divotvorný hrnec (Burton Lane / V + W / E. Y. Harburg - Fred Saidy)
Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Pavel Polák a Oldřich Augusta)
Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Pavel Polák, Oldřich Augusta)
Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Jiří Jelínek, Tereza Lexová)
Dlouhý, široký a bystrozraký (O. Augusta, P. Polák)
Dloušiby alias Dlouhý, Široký a Bystrozraký / Divadlo Mimotaurus, Praha ()
Dny otevřených ateliérů ()
Dny otevřených ateliérů 2019 ()
Dny otevřených ateliérů 2020 ()
Dny otevřených ateliérů 2021 ()
Do černého #2: Robert Mikoláš ()
Do černého #3 ()
Do muzikálu přes operu ()
Do nového světa ()
Dobrý člověk ještě žije (Dmitrij Kabalevskij)
Dobrý člověk ze S´-čchuanu (Bertold Brecht)
Dobrý proti severáku (Daniel Glattauer, Ulrike Zemme )
Dobrý voják Švejk (J. Hašek, J. Křička, A. Fencl, E. Armandová)
Dobrý? Výborný! (Jiří Untermüller)
Dobytí severního pólu Čechem Karlem Němcem 5. dubna 1909 (Ochotnický spolek CIMRFRAJ)
Doktor fiakr (S. Razov, Červený)
Doktor Knock (J. Romains)
Dokud se tančí (Ženský Amatérský Spolek ŽAS)
Domy pana Sartoria (George Bernard Shaw)
Don Carlos (Giuseppe Verdi)
Don Carlos (Giuseppe Verdi)
Don G (Mozart - Gazzaniga)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (2010) / Otáčivé hlediště (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Giovanni (2011) (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Juan (Jean Babtiste Poguelin-Moliére)
Don Juan (Wolfgang Amadeus Mozart)
Don Juan (Molière)
Don Juan / Napravený opilec (Christoph Willibald Gluck)
Don Kichot (Vladimír Zajíc)
Don Pasquale (Gaetano Donizetti)
Don Pasquale (Gaetano Donizetti)
Don Quijote (Ludwig Minkus)
Donaha! (Terrence McNally - David Yazbek)
Dopisy do nebe (Dětské studio Malého divadla)
Doprovodný program k inscenaci ARCHA NADĚJE ()
Dovolená s Andělem (J. Neuberg, F. Vlček)
Doznání plk. Forstera (R. Vailland)
Dr. Jekyll a Mr. Hyde (Pavel a Zdeněk Jecelínovi)
Dracula (Bram Stoker)
Dračí polévka (LiStOVáNí / Alena Ježková)
Drahomíra (Josef Kajetán Tyl)
Drak je drak (Skála, Fux, Pantůček)
Drama klub 60+ ()
Drama klub 60+ - Poslední mejdan aneb Takoví jsme byli ()
Dráteník (František Škroup)
Drž mě pevně, miluj mě zlehka (příběhy z tančírny Century) (LiStOVáNí / Robert Fulghum)
Dřevěný cirkus (Karromato)
Duchcovský viadukt (V. Cach)
Duchové na zemi (N. Couwart)
Dům doni Bernardy (Federico García Llorca)
Dům na nebesích (Jiří Hubač)
Dům se sedmi balkony (Alejandro Casona)
Dům u tří děvčátek (J. Berté - F. Schubert)
Dům u tří děvčátek (J. Berté, F. Schubert)
Dva na koni, jeden na oslu (Oldřich Daněk)
Dva veronští páni (William Shakespeare)
Dvakrát Alexander / Láska v mokrém listí (Bohuslav Martinů, Milan Kaňák)
Dvě Maričky (Václav Říha)
Dvě Maryčky (Václav Říha)
Dvě Maryčky (V. Říha)
Dvě Maryčky (J. Becker a V. Říha)
Dvě povídky (Dětské studio Malého divadla)
Dvě vdovy (Bedřich Smetana)
Dvě vdovy (Bedřich Smetana)
Dvojhlavý orel (Jean Cocteau)
Dvojí nestálost (Pierre de Marvieaux)
Dvojitý tep srdce (Jan Jílek)
DVTV Sametový speciál ()
Dybbuk (sólový projekt E. Andreevy)
Džubox JeDe ()