Archiv

Archív: tituly od B

Babička (Božena Němcová)
Babička (Božena Němcová)
Babička (Božena Němcová)
Bačkorové (Miro Gavran)
Bachčisarajská fontána (Boris Vladimirovič Asafjev)
Bachčisarajská fontána (B. V. Asafjev)
Bachčisarajská fontána (Boris Vladimírovič Asafjev)
Balada o námořníku / Šeherezáda (Z. Křížek / N. Rimskij-Korsakov)
Balada o poručíkovi a Marjutce (Bratko Kreft)
Balada o smutné kavárně (Carson McCullersová)
Balada o věčné lásce Tristana a Isoldy (František Kožík)
Balada z hadrů (Jiří Voskovec, Jan Werich)
Balada z hadrů (V + W)
Balada z hadrů (V + W)
Balada z hadrů (V+W)
Balet do škol ()
BALET EXTRA ()
BALET EXTRA #1 ()
BALET EXTRA #3 ()
Balet Extra #4 ()
Balet Gala #2 ()
Balet Jihočeského divadla v IGY ()
Baletky + Viktorka (O. Nedbal, Z. Vostřák)
Baletní ÁNTRÉ ()
Baletní dílna #1 ()
Baletní GALA #1 ()
Balónový cirkus (Vladimír Břichnáč)
Bambini di Praga (Bohumil Hrabal)
Banderas je Banderas (HaDivadlo)
Bandité (Jean Jacques Offenbach)
Bankrotář (Josef Kajetán Tyl)
Barborka (František Kožík)
Bárka bez rybáře (Alejandro Casona)
Barokní Vánoce v Jihočeském divadle ()
Baron Prášil (Zdeněk Jecelín)
Baryton vs. baryton ()
Bařtipán, jeho urozenost pan Jordan (J. B. Moliere)
Beckham (Petr Zelenka)
Benátská maškaráda (Carlo Goldoni)
BeseDNĚNÍ ()
Best of pohádkový Džubox (Jiří Jelínek & Tereza Lexová)
Betlém ()
Betlémek ()
Bez gravitace ()
Bez roucha (Michael Frayn)
Bezejmenná hvězda (Mihail Sebastian)
Bezhlavý rytíř a bílá paní (Jiří Žáček)
Bezvýznamná žena (Oscar Wilde)
Bianka Braselli, dáma s dvěma hlavami / Teatro Tatro, Slovensko ()
Bílá nemoc (Karel Čapek)
Bílá nemoc (Karel Čapek)
Bill Bull west city cabaret (P. A. Wolker)
Biloxi Blues (Neil Simon)
Bílý ďábel (Robert Merle)
Bílý tesák (Jack London)
Black in white (Irén Lovász, Lajos Kathy Horváth)
Blackout (Martin Glaser / Olga Šubrtová)
Bláznivý den aneb Figarova svatba (P. A. C. de Beaumarchais)
BLB! (Paul Grégoire)
Bleděmodrý Petr (Gyula Urbán)
Bludný Holanďan (Richard Wagner)
Bludný Holanďan (Richard Wagner)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Bohéma (Giacomo Puccini)
Boj na nůž (J. A. Galsworthy)
Bolero (Maurice Ravel)
Bolero ()
Boni pueri- vánoční koncert ()
Born this way (Štěpán Gajdoš a kol. )
Borsanovovi /Pan vyslanec/ (K. Kjuljakov)
Bouře (A. N. Ostrovskij)
Bouře (William Shakespeare)
Brahms a Martinů – netradiční setkání (J. Brahms, B. Martinů)
Bramborová pohádka (F. Veselý - V. Hofner)
Braniboři v Čechách (Bedřich Smetana)
Bratránek z Batávie (Eduard Künneke)
Brémští muzikanti (Dominik Tesař)
Brouk v hlavě (Georges Feydeau)
Bruncvík a lev / Divadlo Minor, Praha ()
Bruncvík aneb Jak lev do znaku přišel (Jiří Jelínek)
Bruncvík neboli Jak se státi hrdinou ()
Bruncvíkova dobrodružství (M. Klíma)
Brundibár (Hans Krása)
Břeh (Jurij Bodarev)
Bubáci a hastrmani (F. Novotný)
Buben plný blech (B. Janoušek)
Budu všude kolem tebe ()
Budulínek / Divadlo Lampion Kladno ()
Bůh masakru (Yasmina Reza)
Buchty a loutky ()
Buchty a loutky (Radek Beran)
Bumerang (Otto Zelenka)
Buryga (Leonid Leonov)
Byl jednou jeden král (Holberg - Drachmann)
Byl to skřivan ()
Bylo nebylo (Jevgenij Ibragimov)