Perfect days

Liz Lochhead

komedie premiéra: 11. 12. 2009 derniéra: 4. 3. 2017 počet repríz: 55

Biologické hodiny tikají. Chce dítě a je ochotná pro to udělat všechno!

 

Účinkovali

Barbs Marshallová
Alice Inglisová
Sadie Kirkwoodová
Brendan Boyle
Dave Marshall
Grant Steell
Z médií
Deník
16.12.2009
Deník
8.12.2009
Sedmička
10.12.2009
MF dnes
10.12.2009
MF dnes
29.12.2009
Knižní novinky
22.3.2010
Deník
2. 4. 2015
 
Dramaturgie Olga Šubrtová
Představení řídí Jaroslav Kukrál

 

Barbs Marshallová je super úspěšná kadeřnice, má vlastní televizní pořad, všechno se jí daří. Až na jedno – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a vytipovaní potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají. Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.Pracovní překlad / David Drozd, úprava dialogů / Alice Nellis a Ivana Stránská, fotografie z představení / Petr NeubertZ vašich ohlasů

Perfect days, 19. 12. 2016

Děkujeme za skvělé představení. Protože mi táhne na 40, bylo to opravdu jako ze života :-)
Martin Klapetek

Perfect days, 2. 3. 2015

Výborná hra, především její druhá část! Jen bych rád věděl, jaká hudba byla poiužívána při přestavbě jednotlivých scén???
Radim Vrobel

Perfect days, 1. 12. 2014

Perfekní Perfect days a opět nedostižná Věra Hlaváčková, které úspěšně sekunduje pan Kupka. Věra je záruka toho, že každé představení bude skvělé, a i kdyby námět nebyl zrovna hifi, Věra a její herectví ho vycizeluje k dokonalosti. Věrko, moc díky za opět dokonalý zážitek.
Radka Hladká

Perfect days, 7. 4. 2014

Dilema jít s bývalou kolegyní Janou na Perfect days nebo v tv sledovat TýTý. Divadelník volí za prvé! Udělal jsem velmi dobře.Komedie nezklamala (viděl jsem jí už podruhé) jen publikum bylo dnes nějaké zvláštní-začalo reagovat,potleskem, až ke konci první půle-což trošku ve spádu ovlivnilo inscenaci a její vyznění. Vše napravil závěrečný zasloužený potlesk. /mám rád,když můžu jít na stejnou inscenaci vícekrát-na rozdíl od mé ženy- to si teprve můžu dílko vychutnat  jako bonboniéru. Po příchodu domů jsem shlédl na i-vysílání záznam TýTý  a děkoval tomu nahoře,že mne osvítil v rozhodnutí. ( K.Šíp -moderátor večera , jedna hrůza!)
Emilián Vaněk

Perfect days, 22. 1. 2014

V divadle jsem naposledy shlédla představení Perfect days 7.1. 2014. Představení jsem si moc užila, bylo nabité skvělými dialogy, okouzlujícími hereckými výkony a doprovázeno chytlavou hudbou. Odcházet z divadla, byť nadšená a s úsměvem na rtech, se mi vůbec nechtělo.  Doporučuji všem! Bylo to krásné, nemohu se dočkat, až navštívím další představení JD!
Klára Stuchlová

Perfect days, 21. 1. 2014

Nebývá zvykem, aby mělo oblastní divadlo na repertoáru na domovské scéně inscenaci 3 roky. Pokud usednete do hlediště historické budovy a sextet činoherců rozehraje party, které velmi vtipně rozepsala irská autorka Liz Lochhead, pod taktovkou Jany Kališové je Vám během pár desítek minut jasno. Inscenace je prostě dokonalá . Jsem moc rád, za celou moji rodinu (4), že jsem zvolil tuto inscenaci. Velký dík celému sextetu: p. Věra Hlaváčková, Bibiana Šimonová, Jaruška Červenková a pánové Hruška,Veselý a zejména neskutečný Zdeněk Kupka. Ovace do posledního místa zaplněného sálu byly zcela na místě.

Perfect days, 15. 4. 2013

pí. Hlaváčková + p. Kupka = famózní dvojka! Děkuji za perfectní představení. :-)  
Tereza Bohoňková

Perfect days, 2. 1. 2012

Přiznávám, že se ze mě poslední dobou stal bláznivý divadelní fanoušek. Shlédla jsem něco okolo 12 her a stále mě to nepřestává bavit a překvapovat zároveň. A musím říct, že zrovna Perfect days mě převapil neuvěřitelně. Tato hra je opravdu kouzelná, rozplakala mě a hned v zápětí už jsem se zase smála. Bránila jsem se ale osud hlavní hrdinky mě absolutně ochromil. Nikdy jsem v divadle nazažila takové pocity jako u této hry. V závěru dokonce došlo k hlubokému zamyšlení a soucitu,kdy jsem se už jen modlila v happy end. Ráda bych ještě zmínila, že to je první hra na kterou půjdu i podruhé, již mám koupené lístky. A těším se snad ještě víc než před mou premiérou. Všem doporučuju.
Kateřina Šamalová

Perfect days, 29. 11. 2011

Děkuji za včerejší "PERFECTNÍ" večer......neuvěřitelné...smála jsem se, plakala, byla dojatá i přemýšlení bylo..:) A ten bouřlivý potlesk svědčil o tom,že jsem nebyla sama. Díky!
Jarmila Dolanská

Perfect days, 25. 11. 2011

Dovolte, abych řekla, že vaše divadelní Perfect days je vtipnější, svižnější, hlavní představitelka mnohem lepší než filmové Perfect... doporučuji všem zajít na to do divadla...
Jana Malá

Perfect days, 12. 10. 2011

Představení  výborné, Ondrášek a hlavně Zdeněk Kupka famózní. Děkujeme.
Martina Hanzalová

Perfect days, 20. 4. 2011

V sobotu 16.4.2011 jsem shlédla přectavení Perfekt days...Byla jsem nadšená a zároveň překvapená. Hlavní postava paní Hlaváčková je moje vzdálená příbuzná, kterou jsem neviděla několik let. Viděla jsem ji poprvé, protože jsem z jižní moravy. Byla to nádhera, skvělý výkon děkuji.  
Blanka Očková/Binderová

Perfect days, 15. 2. 2011

Představení mě potěšilo, za všechny ale musím vyzdvihnout výkon pana Kupky, který mě zatím v žádné inscenaci nezklamal. Tady byl jeho výkon z mého pohledu dokonalý.
Petr Kuba

Perfect days, 11. 11. 2010

Dne 9. 11. 2010 jsem navštívila divadlo a shlédla hru Perfect days. Hra výborná, ale co mě totálně zkazilo dojem byl nedýchatelný vzduch v divadle.  Ano uznávám seděli jsme s mojí maminkou na balkóně, ale chvílema nám bylo na omdlení. Větrání žádné??? Požádali jsme personál o přestávce, ale žádná změna. Řada lidí se stěžovala , že se nedá dýchat.  Když si navíc vedle Vás sedne dvojice lidí, která předtím navštívila hospodu, silně zapáchající alkoholem, špínou a močí,,,, je to zoufalství, navíc ve zcela neodpovídajícím oblečení. Myslím, že by měl platit určitý dress code. Takže byť představení mělo úroveň a vtip... celkový dojem mě zklamal.  Škoda, přesto na divadlo nezanevřu a přístě přijdu zase :-)
Taubrová

Perfect days, 30. 9. 2010

Také nemohu jinak, než se připojit k vesměs kladým ohlasům na představení Perfect Days. Mělo to spád, chvíle zamyšlení a chvíle nefalšovaného smíchu. Zcela oprávněné byly po včerejším představení veliké ovace s nefalšovaným jásotem diváků, které zcela po zásluze sklízela Věra Hláváčová a Z. Kupka (který byl opravdu vynikající). Takže si nenechte Perfect Days ujít.
Petr Lundák
starší >>