My kluci, co spolu chodíme: Hostina

Lukas Bliss

Gurmánská oslava improvizace, divadla a dekadence

Uvádíme v rámci festivalu Jižní Svéráz. 

Divadelní festival Jižní Svéráz se koná pod záštitou primátorky statutárního města České Budějovice. 

 

Hrát či nehrát si s jídlem? Gurmán nebo gurmet? Hédonismus jakožto východisko společenského opojení. S jídlem roste chuť. Zhltnout neopakovatelnost okamžiku. Dezert místo děkovačky. Pozdní hosti jedí kosti.

My kluci, co spolu chodíme, si Vás dovolují pozvat na slavnostní improvizovanou hostinu, která se exkluzivně bude hrát v Komařicích. V malé vesnici na jihu Čech, v podzámčí renesančního zámku, v uměleckém rezidenčním domě REZI.DANCE. V místě, které bylo svědkem bohatě prostřených stolů při pořádání slavnostních hostin pro významné osobnosti spjaté s tehdejším komařickým panstvím. Ve vesnici, kde se poprvé v Čechách pěstoval hlávkový salát a místní rybníky nabízely bezpočet mezinárodně oceňovaných kaprů i dalších ryb. Buďte součástí tohoto magického večera, který bude skvělým zážitkem pro Vaše smysly.

 

Účinkují

Bude doplněno.
Čtvrtek
18. 7. 2024
20:00 Komařice, odjezd busem z ČB vyprodáno
Pátek
19. 7. 2024
20:00 Komařice, odjezd busem z ČB zadáno vyprodáno
Sobota
20. 7. 2024
20:00 Komařice, odjezd busem z ČB vyprodáno

Staňte se spolustrávníky a usedněte s námi k jednomu stolu. Budete svědky jedinečně kuriozního setkání, ódy na nevšednost a porušování pravidel, která si sami nastolujeme. Ochutnáte nový rozměr imerzivního a improvizovaného zážitku. Nasytíte se koláží příběhů, akrobacií, tancem a fyzickým divadlem. Každý večer bude jiný a rezervovaný exkluzivně pro čtyřicet hostů. Nastaví zrcadlo společnosti, kde se rozhodně nejí do polosyta a nepije do polopita.
Z jídla se stane rekvizita, partner na jevišti nebo další divák. A z normální hostiny rázem absurdní hra. Nenazkoušené pohostinství se s obratností improvizátorů ponoří do neznámých vod. Utopí se v polévce, nebo se dostanou až k digestivu?
O opravdový gurmánský zážitek se postarají kluci z Na ohni a kouři. Žádné chození kolem horké kaše, protože i ta kaše bude divákovi nabídnuta k nasycení. A jen u ní nezůstane.

Upozornění

  • Během představení dochází k přímé interakci s diváky.
  • Během představení je možné konzumovat na vlastní riziko občerstvení z baru a mimo něj.
  • Představení může obsahovat zbytky korýšů. Jídla mohou obsahovat alergeny.
  • Přeprava na místo a zpět do ČB – pouze autobusem! Sraz v 19.45 na autobusové zastávce Mariánském náměstí. Odjezd ve 20.00. Návrat okolo 23hod.