Carmina burana

/ Múzy na vodě

Carl Orff

moderní tanec premiéra: 29. 6. 2008
Theatrum mundi... Divadlo světa v moderním tanečním ztvárnění. Uvádíme v rámci projektu Múzy na vodě v ústí slepého ramene řeky Malše.
 
Režie a choreografie Petr Šimek
Výtvarník scény Pavel Knolle
Výtvarník kostýmů Zdeněk Křížek
Asistent choreografa Sergej Škalikov
Představení řídí Zdeňka Dubská

 
Z vašich ohlasů

Carmina burana , 3. 7. 2008

Velmi nás těší příznivé ohlasy na představení baletu Carmina burana, uvedeného v rámci Múz na vodě. Na druhé straně i my jsme byli velmi smutni z průběhu představení, které bylo poškozeno výpadky proudu. Bohužel tuto věc jsme neměli ve své moci, neboť Jihočeské divadlo dodává divadelní představení. Firmě, která je najata pořadatelem, se rozbil agregát. Následující den bylo na jednání mezi Městem České Budějovice, dodavatelskou firmou a Jihočeským divadlem, dohodnuta výměna agregátu a pro další představení baletu Jihočeského divadla - Madame Butterfly, posílení o záložní agregát. Věříme, že se situace nebude opakovat a návštěvníci představení budou moci nerušeně vnímat nevšední zážitek. Jiří Šesták, ředitel Jihočeského divadla
Jiří Šesták

Carmina burana , 2. 7. 2008

Děkujem za krásný zážitek z nedělního představení Carmina Burana celému baletu se skvělými sólisty. Nenechali jsme se otrávit ani častými výpadky el. proudu, těšíme se na Madam Butterfly a doufáme, že bude již vše v pořádku. Na druhou stranu ale nechápeme, jak se něco podobného může během jediného představení tolikrát přihodit??? Pokud víme,podobná akce zde nebyla poprvé. Baletu i přesto fandíme a děkujeme, že jste to na pontonu vydrželi.
P. + J. Kratochvílovi