Lék Dr. Stejskala

Druhý díl ze série bojovek v Jihočeském divadle. Po Kódování s Leonardem přichází nové výzvy, nová trasa a místa, která v divadle zaručeně neznáte a pokud ano, tak je tentokrát uvidíte v jiném světle. Ústřední postavou bude Dr. Stejskal – významný dramaturg a šéf činohry Jihočeského divadla v nelehkých dobách, kdy konspirace a šifry byly důležitou součástí života. Dokáže Vaše skupina nejrychleji rozlousknout, co že to je ten lék Dr. Stejskala a kde se nachází? Hra, při které použijete veškeré své šedé buňky mozkové. S partou až pěti kamarádů, známých, či kolegů budete mít za úkol rozluštit šifry a hádanky, přičemž každá Vás posune dál. Neunikáte z místnosti, hledáte svou cestu divadlem a je jen na Vás kudy povede!

Cena 1300 Kč za skupinu. Skupina 2-6 lidí.

 

Pro více informací kontaktujte paní Vendulu Kecovou - tel.: 728 027 371, e-mail: vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz

 

Účinkují

Bude doplněno.

  Z vašich ohlasů

Lék Dr. Stejskala, 19. 12. 2023

Skvělá možnost si prohlédnout prostory divadla, kam se běžně divák nepodívá. Lecčemu novému jsme se i naučili z historie od skvělých "průvodců" hrou. Hádanky by mohly být o něco složitější a četnější. Celkově nám to uteklo rychle, až jsme byli lehce zklamaní a překvapení, že je již konec. Ale odešli jsme s úsměvem na tváři a fajn zkušeností.
Marťas

Lék Dr. Stejskala, 16. 5. 2023

Hra Lék Dr. Stejskala jako rodinná akce se povedla naprosto skvěle. Moc děkujeme za nápad, přípravu, ochotné průvodce a za spoustu informací a vyprávění o divadle, jeho historii a zákulisí. Také za možnost si labyrintem divadla doslova prolézt a vyzkoušet si třeba pohled herce a zblízka si prohlédnou to čeho jsme si doposud nevšimli i když jako diváci představení jsme kolem toho už několikrát prošli. Jeden se diví co všechno v divadle najednou vidí. Ještě jednou díky.
Zdeněk Mifka

Lék Dr. Stejskala, 14. 3. 2023

Lék Dr. Stejskala je naprosto skvělý počin Ateliéru 3D. S kamarádkami jsme prožily báječné odpoledne v podobě šmejdění a pátrání v útrobách JD. Samotná hra není nikterak obtížná a dává možnost si  plně užít navštívená místa divadla, kam ani divák nedohlédne. Hlavním protagonistou příběhu je Dr. Josef Stejskal, což vše obkružuje. Konec je jen třešničkou na dortu, a vše do sebe zacvakává a odměnou nám bylo poznání. Nasytit duši ať už je v jakýmkoli rozpoložení je důležité. A čím ji sytit? To se dozvíte od pana Dr. Stejskala. Příběhem a hlavně budovou nás prováděli velmi sympatičtí p. Kecová a p. Řihout, který nám ještě dopřál exkurzi, jež ověnčil suprovým výkladem,  za což moc děkujeme!! Nejsou samozřejmostí takovéto projekty, proto si moc vážíme JD. A děkujeme.
Bětka D

Lék Dr. Stejskala, 2. 11. 2022

Dobrý den, v neděli jsme byli na Vaší únikové hře Lék dr. Stejskala a chceme Vám ještě jednou takhle prostřednictvím mailu poděkovat a říct, že to bylo skvělý. Ať už samotná hra, ale i prozkoumání zákulisí divadla s nabytím zajímavých informací, pohodová atmosféra a samozřejmě taky odměna, ze které jsme nadšení. V příloze posíláme pro pobavení jednu naší fotku z průběhu hry :-) Těšíme se na další zábavné divadelní akcičky :-) Hezký večer. Kamila Počinková
Kamila Počinková