Bílý tesák

Jack London

dobrodružný příběh premiéra: 25. 4. 2009 derniéra: 10. 4. 2014

Aljaška v době Zlaté horečky. Davy dobrodruhů, zoufalců i desperátů míří dál na sever. Člověk je člověku vlkem. A vlk vlkovi? Pes psovi? Bílý tesák mezi vlky nepatří a psy nemá rád.

 

Účinkovali

Bílý tesák
Kira, Rysice, Hlas ženy
Letní vánek, Mary, Psovod
Jack, Weedon Scott, Jednooký, Bílek, Pudl Love
Henry, Lip-Lip, Killu Millu
Tříroček, Bublina, Lososí jazyk, Tim Keenan, Karbaník
Bill, Mladý vůdce, Čeroki, Šedý bobr
Muž, Tříorlí, Basik, Hezoun Smith
Kira, Rysice, Hlas ženy
Z médií
Deník
26.5.2009
 
Dramaturgie Zdeněk Jecelín
Pohybová spolupráce Sergej Sanža
Představení řídí Ewa Kociemska

 

Je to pes gladiátor, pes zabiják, který v aréně odrovnává jednoho soupeře za druhým. Bleskurychlý, vytrvalý, houževnatý. Lačnící po čerstvé krvi. Od doby, co se postavil na všechny čtyři a opustil vyhřátou noru, je nucen den co den bojovat o život. Zná jen nenávist. Jednoho dne...Dobrodružný příběh, činohra a pohybové divadloZ vašich ohlasů

Bílý tesák, 20. 2. 2014

Vážení herci představení Bílý tesák, chtěli bychom Vás pochválit za úžasné představení. Líbilo se nám: akrobacie, masky, herečka hlavní role, přeměny postav, světelné efekty, hudba. Všichni jste moc hezky hráli!
Žáci 5.A a 5.B ze ZŠ Trhové Sviny

Bílý tesák, 20. 2. 2014

Dobrý den, dnes jsme s našimi dětmi ze školy navštívily Vaše představení Bílý tesák. Ráda bych tímto mailíkem poděkovala všem hercům a vlastně všem, kdo celé představení připravují. Chtěla bych také vyslovit pár slov chvály. A jelikož nevím, jak se nejlépe vyjádřit, volím tedy jen......SKVĚLÉ, VÝBORNÉ, PARÁDA........ I děti byly nadšené. Výborná hudba, výborné vyjádření!!!!!!!!!!!!!! Ještě jednou děkuji.  
Libuše Šimonová, ZŠ Jarošov nad Nežárkou