Vidíte mě, slyšíte mě?!

/ dramaťák na jedné vlně

ON-LINE verze divadelní dílny A3D

Co byste dělali, kdybyste byli na jeden den neviditelní? A co byste dělali, kdybyste byli neviditelní celý váš život? Jaké to je, když si vás vůbec nikdo nevšímá? Nejen spolužáci nebo učitelé, dokonce i rodina. Neviditelnost totiž vážně existuje. Je to výhoda, či nevýhoda? A může se z nevýhody stát výhoda? To zjistíme během ON-LINE lekce zaměřené na téma přehlížení jednotlivců ve společnosti. Společně budeme sledovat příběh Norberta. Kluka, který nepatří vůbec nikam. Kluka, který je pro ostatní neviditelný. Co všechno je ochoten obětovat? Může svou neviditelnost nějak využít?

Dílna je určena primárně fungujícím skupinám dramatické výchovy při LDO ZUŠ či jiných zájmových organizací. Je vedena metodou strukturovaného dramatu, které vzniklo na motivy inscenace Invisible man v Malém divadle. Projektu se mohou zúčastnit i školní nebo jiné volnočasové skupiny s dětmi ve věku 11 a více let.

Jak to bude probíhat? On-line dílna probíhá ve formě „videokonference“. V domluveném čase se účastníci přes zaslaný odkaz připojí na platformě ZOOM k „videokonferenci“ . Všichni potřebují využívat zvuk a videokameru svého počítače, tabletu či mobilu. Celým procesem provádí dva lektoři: Tereza Hejdová a Vít Piskala.

Délka dílny: 1,5 hodiny

Dílnu je možné objednat u Venduly Kecové na emailové adrese: vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz nebo na telefonu 728 027 371.

 

 

Účinkují

Bude doplněno.