Velké putování s Malým divadlem

Jihočeské pověsti z Malého divadla

Začíná se trochu oteplovat, blíží se čas prázdnin a Malé divadlo pro všechny milovníky jižních Čech připravilo nový pořad s názvem Velké putování Malého divadla.

Projekt, který potěší lenochy, ale i notorické výletníky.

Cesta lenochů a domácích povalečů

Nenáročná a pohodová cesta, jak se nabažit jižních Čech. Každou středu a neděli odvysíláme na YouTube kanále Jihočeského divadla premiérový díl audio povídek jihočeských pověstí a legend. Posluchači se tak s námi přenesou do časů minulých a do míst, která jsou v jižních Čechách opředena zajímavými legendami a pověstmi. Všechny povídky je možné si poslechnout zde.

Doporučujeme všem lidem se vztahem k jižním Čechám a k posteli či křeslu. Možná i lenochy namotivuje k tomu vydat se na místa z povídek.


Cesta notorických výletníků spojená se soutěží o vstupenky na Otáčivé hlediště

Trochu krkolomnější bude cesta k povídce, ale o to zábavnější. A co víc? Kdo bude chtít může se zapojit do soutěže o vstupenky na Ztracený svět, který se letos na otáčku bude hrát naposled!


A tady jsou kroky, jak postupovat:


1. každou středu zveřejníme na YouTube kanále JD jedno video, kde vám průvodce prozradí cestu za povídkou (pokud se zapojíte později, můžete si výlety plánovat dle libosti, na pořadí nezáleží)

2. chcete-li soutěžit, tak si vyzvedněte na vrátnici Malého divadla či Jihočeského divadla soutěžní pohlednici (kdo nechce soutěžit, tak si může pohled nechat na památku, nebo si ho prostě nevyzvednout)

3. dle instrukcí vyrazíte na místo, kde budete muset najít kešku

4. pozor je potřeba, aby váš telefon uměl číst QR kódy, jinak se vám nespustí povídka, za kterou jste se vydali

5. soutěžíte – li vezmete razítko z kešky a orazítkujete si pohlednici (to razítko nám tam prosím pak vraťte, ale když tam najdete odznáček nebo cokoliv jiného je to vaše)

6. celkem bude 10 výletů za pověstmi jihočeskými, ale vám do soutěže stačí 5 razítek z 5 různých míst

7. máte – li 5 razítek z 5 různých míst stačí napsat vzkaz a kontakt a poslat na adresu divadla (to už jsme zařídili za vás, adresa divadla předtištěná)


Pohledy poslané do 30. června 2021 na adresu Jihočeského divadla jsou zařazeny do slosování o vstupenky na Ztracený svět před Otáčivým hledištěm, a ty co přijdou po termínu si od vás necháme na památku.

 
Hudba a výsledný mix Roman Hron
Ilustrace Jitka Nejedlá

 
Z vašich ohlasů

Velké putování s Malým divadlem , 25. 2. 2021

Dobrý den, právě jsme na Karlově Hrádku, v kešce už bohužel žádné razítko není. Jinak ale super nápad a díky za něj. Tomáš Kuthan
Tomáš Kuthan