Deadtown

/ Forman brothers‘ wild west show

Začíná dvacáté století a v magické Praze žije své sny kouzelník a iluzionista, majitel laciného kabaretu. Je posedlý technickými zázraky své doby: filmem, fotografií i chraplavým zvukem fonografu. Nejraději se však ve svých představách prohání po arizonských pláních, popíjí v saloonu s ošlehanými pistolníky a v náručí svírá nespoutané krásky. Alespoň takový obraz o Divokém západě v něm, naivním Evropanovi, zanechaly němé kovbojky a zažloutlé fotografie vyprávějící o daleké zemi. A protože jeho život je neustálým balancováním mezi iluzí a skutečností, není pro něho těžké vydat se na cestu do vysněného světa.

 

 

Účinkují

Bude doplněno.
Z médií
Deník
6.1.2020
Deník.cz
6. 1. 2020
Deník.cz
7 .1. 2020
Deník.cz
8. 1. 2020
Českobudějovický týden
8. 1. 2020
Deník.cz
8. 1. 2020

HRAJÍ: Petr Forman, Veronika Švábová, Marek Zelinka, Jacques Laganache, Vojta Švejda / Jiří Kniha, Michael Vodenka / Miroslav Kochánek, Ivan ”Zobák” Pelikán, Petr “Goro” Horký, Josef Sodomka / Ivan Arsenjev, Daniela Voráčková, Simona Babčáková, Josefína Voverková, Philippe Leforestier, Milan Jakeš, Jakub Tokoly a Dizzy Gilagio (Didier Castelle, Francois Lezer, Michel Oger, Thierry Malard) 

režie: Petr Forman
autor : Ivan Arsenjev, Petr Forman
jazyk: English friendly 
délka: 90 minut
 Z vašich ohlasů

Deadtown, 9. 1. 2020

Fenomenální!!!Úplně všechno.Dokonalá iluze,bylo mi jako bych byla součást představení,když šla písečná bouře chtěla jsem se chránit kabátem.Všichni jste úžasní!Skvělý zážitek.Děkuji.  
Helena Kohoutová