DVTV Sametový speciál

DVTV poprvé vyráží do Českých Budějovic!

Už 13. listopadu se uvidíme v Divadelním areálu Bouda na Mariánském náměstí, kde v 19 hodin začne třetí ze série Sametových speciálů, které pořádáme společně s Festivalem svobody a Jihočeským divadlem. 

Jakou roli sehráli umělci při listopadových událostech? Měly protesty na jihu Čech podobný průběh jako v Praze? A jak je Česká republika vnímána ve světě?

V Českých Budějovicích se na vás bude těšit Daniela Drtinová a pozvání DVTV přijali herečka Barbora Hrzánová, diplomat Petr Kolář, novinář Aktuálně.cz Martin Fendrych i tehdejší studentský vůdce Martin Ehrlich. A ptát se budete i vy!

 

 

Účinkují

Bude doplněno.
Z médií
Deník.cz
14. 11. 2019
Svobodné noviny na internetu
22. 12. 2019

Česko si připomíná 30 let od sametové revoluce! A DVTV bude u toho! Ve spolupráci s Festivalem svobody vyjíždíme také do Ostravy a Karlových Varů. Vrcholem pak bude vystoupení na pražském Albertově.

Sametové speciály DVTV a Festivalu svobody nabízejí čtyři diskuze ve čtyřech různých městech. Odborníci, veřejnost i aktéři událostí roku 1989 budou komentovat polistopadový vývoj v naší společnosti. Celá série vyvrcholí 17. listopadu v Praze na Albertově.