Nesmír

Dan Kranich, František Hnilička & kolektiv

scifi muzikál pro všechny fans premiéra: 17. 1. 2020 derniéra: 1. 4. 2023 počet repríz: 10

Mladí herci z činohry i Malého divadla spojili své síly, nechali vytrysknout svou tvůrčí energii a vytvořili nesmírné dílo pro všechny sci-fi fans z Českých Budějovic a okolí. Vznikl ikonický autorský muzikál s ikonickou hudbou Jana Čtvrtníka.

Někde uprostřed nekonečna se nachází obyčejná planeta. Na té planetě se nachází jedno obyčejné město. V tom městě žije jedna obyčejná dívka. Obyčejná dívka, která má stanout tváří v tvář svému neobyčejnému osudu. Síla. Hrdinství. Přátelství. Ale i temnota a smrt. Příběh tak velký, že ho musíme uvádět na malé scéně. Osud tak spletitý, že by vydal na tři knihy, nebo dvanáct řad seriálu. Neobyčejný příběh o obyčejných věcech v nesmírném nesmíru.
* Podobnost s jinými fiktivními postavami je čistě náhodná...

Dokumenty
Plakát k představení
Z médií
Novinky.cz
15.1.2020
Deník.cz
17.1.2020
MF Dnes
21.1.2020
Zakulturou.cz
21.1.2020
 
Pohybová spolupráce Kamila Mottlová
Představení řídí Jan Saska

 
Z vašich ohlasů

Nesmír, 1. 4. 2023

Dobrý nápad, pěkné kostýmy, vtazeni do děje.. něco nového pro děti i dospělé! Blahopřeji!

Nesmír, 25. 11. 2021

Na dnešní představení doufám brzo zapomenu. Jako náhrada za zrušené představeni "Zabijáka" jsme se dostali na půdu, kde v hledišti bylo jen něco okolo 20-ti diváků. Lituji herce, kteří tuto hru musí hrát. Prvních 15 minut jsme absolutně nechápali o co běží a uvažovali o odchodu. Hru ke shlédnutí nedoporučuji.
Marek Novák

Nesmír, 21. 11. 2021

Včerejší návštěva představení Nesmír, byla nezapomenutelným zážitkem. Výtečné výkony všech účinkujících, strhující neotřelá podívaná. Velmi nápaditá režie a scénografie. Představení by si zasloužilo nominaci na Thálii, stejně jako úžasná Kamila Janovičová a jako vždy skvělý Pavel Oubram.
Stanislav Staněk

Nesmír, 18. 6. 2020

Tento týden jsem si udělala soukromý divadelní festival a byla nejprve Pod sněhem (dobré), pak na hře Dobrý proti severáku (o celou délku lepší), až vyvrcholil můj divadelní zážitek hrou Nesmír, která se mi vkrádala do myšlenek celý následující den. Nadchla mě jako už dávno nepuberťáka a absolutního neználka scifi apod. Tahle smyšlenost, zároveň tak opravdická mě opravdu pobavila. Stejně jako postavy a jejich skvělí představitelé. Věřím, že to není zdaleka poslední kousek toho druhu! Děkuji.
Petra Čermáková

Nesmír, 17. 2. 2020

Nesmír je skvělou lehce ztrešťenou perlou splácanou do velice funkčního celku z mega moc odkazů na Dr. Horrible sing along blog, Star wars, Terminátora Batman: Dark knight. Pak spousta věcí z Červeného trpaslíka, Zeměplochy, Star treku, kočičích videí a příjemné perličky z Thora 3, Iron mana, Rebels, Star trek, Star gate a spoustou dalších které určitě objevím, až se na to půjdu podívat znovu - minimálně ještě dvakrát. Bohužel to asi bude mít hrozně omezené publikum. Obávám se, že pro klasické divadelní typy je to nestravitelné. Ukázalo se to i při potlesku, vstala jen půlka. Tohle je perlička pro nerdy a fandom. A krásná, moc za to děkuji. I za odvahu to uvést. Půdě to moc sluší.
Michal Šimek

Nesmír, 18. 2. 2020

Opět SUPER zážitek! Díky moc
Robert Draxler