Letní divadelní dílny 2019

Letos opět připravujeme „příjemňáky“ pro děti! Tak nazvali naše letní divadelní dílny loňští účastníci. Chcete-li, aby i vaše dítka zakusila zábavné divadelní tvoření, neváhejte a hlaste se.
Informace a přihlášky na vendula.kecova@jihoceskedivadlo.cz.
 


15. – 19. 7. 2019 
/ pro děti 8 - 12 let 

STRACHYCHICHICHI
Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ale může přijít na naši letní divadelní dílnu. Čekají na vás strašidelné příběhy, galerie bubáků či tajemná zákoutí budovy Jihočeského divadla. Práce se světlem, se zvukem, s tělem, hlasem a prostorem. Zkusíme si, jak na divadle vytvořit napětí, které by se dalo krájet. / lektoři: Jana Wertigová a Michal Ston 


8. – 12. 7. 2019 
/ pro děti 5 - 7 let 

POHÁDKO Z PYTLE VEN! 
Svět, kde se může stát cokoli, ale důležité je být tam spolu. Umět se zachránit, užít si dobrodružství a radost ze hry. Být statečný a třeba bojovat s drakem. Prostě poznat zač je toho loket. Společně s lektorkami Martinou Lachmanovou a Janou Wertigovou prozkoumáme zákulisí Jihočeského divadla, a na jeho prknech si vyzkoušíme divadelní, výtvarné i hudební kejkle. 

 

Účinkovali

Bude doplněno.
Z vašich ohlasů

Letní divadelní dílny 2019, 17. 7. 2019

Chtěla bych poděkovat za příměstský tábor z minulého týdne. Pro syna to byl první tábor, ze kterého má pozitivní dojmy. Z tábora byl nadšený a opravdu si ho užil. A už ode mě chtěl, abych ho přihlásila na příští rok. Musím říct, že na to, kolik bylo dětem let, tak vystoupení bylo pěkné a vtipné. A co všechno děti stihly vyrobit... Tak, prosím, vyřiďte mé poděkování a budeme se těšit na příští rok. Přeji pěkný den Maršíková.
Maršíková