Dělej, sdílej!

divadlo fórum premiéra: 15. 2. 2019 derniéra: 23. 11. 2020 počet repríz: 17

Pro děti 8+

Vytvoření profilu na Facebooku: 2 minuty
Založení nového e-mailu: 1 minuta
Vytvoření účtu na Instagramu: 30 vteřin
Natočení videa na mobil: 15 vteřin
Umístění krátkého videa na sociální sítě: 5 - 10 vteřin 

Stačí čtyři minuty a můžeme se bavit! Natočit spolužáka o přestávce, založit mu profil a s vtipným komentářem vypustit do světa... Sranda! Co by se mohlo stát?! Kyberšikana je v dnešní době jedním z nejrozšířenějších sociálně patologických jevů ve většině základních škol. Jak se jí bránit? Kde hledat pomoc? Jak se s jejími následky vypořádat?

Interaktivně-vzdělávací divadelní představení využívající techniky divadla fórum. Společný projekt Malého divadla a Ateliéru 3D.

Co je KYBERŠIKANA, Jak ji poznat, co s ní dělat a jak jí předcházet?

Vice informací najdete zde.

Dokumenty
Plakát k představení
foto Jarmila Štuková, grafický design Marek Vácha
Kyberšikana
Z médií
Deník
18. 2. 2019
Deník.cz
1. 3. 2019
 
Scénografická spolupráce Silvie Urbancová
Odborná spolupráce Babora Herucová, Jan Hynek
Asistent režie Ewa Kociemska

 

Pro školní skupiny 3. až 5. tříd ZŠ

 

Dělej, sdílej! bylo v anketě Jihočeská Thálie diváky oceněno jako nejoblíbenější inscenace Jihočeského divadla pro rok 2019.Z vašich ohlasů

Dělej, sdílej!, 26. 2. 2024

Kylienon KylienonKB

Dělej, sdílej!, 4. 2. 2020

Děkuji za možnost shlédnout Vaše představení Dělej, sdílej!. Protože se na Zdravotně sociální fakultě JU také tomuto tématu věnujeme (formou výukových programů pro děti přímo ve školách), jsem ráda, že mají školy možnost navštívit Jihočeské divadlo. Děti si v interakci s herci mohou vyzkoušet (formou hraní rolí) své pocity a reakce v tak důležité oblasti. Citlivý přístup všech herců (Eliška Boušková, Martin Dobíšek, Martin Holzknecht, Dana Ibragimová, Lucie Valentová) a dobré vedení celého představení (Lucie Valentová), tak dětem skýtá bezpečný prostor pro uvědomění si rizik a nástrah kyberprostoru, ale často i toho, jak se k nám mohou chovat naši přátelé. Vřele bych jej doporučila nejen dětem, ale i jejich rodičům. Zdravím a přeji stále plné hlediště :-)  
Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D.