Do černého #3

/ adventně s Petrem Zelenkou

cyklus veřejných debat

Ateliér 3D Jihočeského divadla Vás zve na další díl z nepravidelného cyklu veřejných debat 
s výraznými osobnostmi nejen divadelního světa Do černého.

Tentokrát bude naším hostem Petr Zelenka, debatovat s ním bude Věra Hlaváčková.

Petr Zelenka je hvězda českého flmu i divadla. S jeho jménem jsou spojeny dnes už kultovní filmové tituly jako Knoflíkáři, Samotáři, Rok ďábla nebo Příběhy obyčejného šílenství. Je držitelem několika Českých lvů za film, režii a scénář. Od roku 2002 spolupracuje také s Jihočeským divadlem. Ať už jako autor předlohy (Příběhy obyčejného šílenství 2002, Očištění 2010, Job Interviews 2014) anebo jako režisér (Pes baskervillský 2015). Letošní sezónu přináší na repertoár JD svou režii inscenace Živý obraz Maria von Mayenburga, která má premiéru 15. prosince.

Věra Hlaváčková je hvězda Jihočeského divadla. Je držitelkou několika Jihočeských Thálií, třikrát byla nominována na celostátní cenu Thálie.
Účinkovala v několika filmech (např. v Hřebejkově Nevinnosti, Tesáčkově Pravdě visící na vlásku nebo ve Wlodarczykových Zlodějích zelených koní) a televizních seriálech (Trapný padesátky, Trpaslík, Policie Modrava, Modré stíny, Vyprávěj). Momentálně ztvárňuje jednu z hlavních rolí v připravované inscenaci Petra Zelenky Živý obraz.

Koná se na Studiové scéně JD Na Půdě. Vstupné: 100Kč / Studenti a senioři polovic! / Vstupenky a rezervace na pokladně JD.

 

Účinkovali

Bude doplněno.