Ztracený svět

/ Otáčivé hlediště

A. C. Doyle / Z. Jecelín

dobrodružná podívaná pro celou rodinu premiéra: 23. 6. 2018 derniéra: 11. 9. 2021

Pusťte si rodinnou podívanou doma na svých obrazovkách, díky DRAMOXU žije tato inscenace i po derniéře. 

6. 8. - 11. 9. 2021

Letos naposledy s námi můžete prozkoumat Ztracený svět!

Kdesi v hlubinách amazonského pralesa se zastavil čas a vy ještě dnes můžete na vlastní oči spatřit obrovská, strašlivá zvířata z dob dávné prehistorie. Nevěříte? Toto je zpráva o úžasných dobrodružstvích, ve kterých se setkávají nejfantastičtější představy romanopisce s výsledky vědeckého bádání. Věk romantiky neminul. Chyťte si na Krumlově svého pterodaktyla! Dobrodružná podívaná pro všechny věkové i váhové kategorie.

Představení je opatřeno titulky v češtině, angličtině a němčině (vhodné i pro sluchově postižené)Více informací ZDE.

Délka představení 1 hodina 40 minut. 

 

Účinkovali

Mr. Edward Malone
Prof. George Challenger
Prof. Arthur Summerlee
Dr. Scott Goodman
Lady Jane Roxton
Miss Margareth Hungerton
Mr. John McArdle
Mrs. Jessie Challenger
Prof. Rachel Duncan
Steve Bradley - novinář, Bookmaker, Poslíček
Steve Bradley - novinář, Bookmaker
Rozhodčí, Strážník
Náčelnice opolidí
Amazonští indiáni
Opolidé,Ragbisté,Novináři,Lidé,Učenci,Vodiči
Malý T-Rex
Dokumenty
Plakát k představení
Foto Honza Sakař, grafický design Marek Vácha
Plakát k inscenaci 2020
Z médií
Deník
20. 6. 2018
Deník
20. 6. 2018
Deník.cz
20. 6. 2018
MF dnes
21. 6. 2018
Haló noviny
21. 6. 2018
Ceskatelevize.cz
21. 6. 2018 / 16 minuta vysílání
Rozhlas.cz
24. 6. 2018
Ceskatelevize.cz
22. 6. 2018
MF dnes
6. 8. 2018
Lidové noviny
10. 8. 2018
24zpravy.com
13. 8. 2018
Lidové noviny
13. 8. 2018
Rozhlas.cz
6. 1. 2019
kamzajdem.cz
8. 8. 2019
Katka
29. 8. 2019
 
Scéna a loutky Ján Tereba
Kostýmy a loutky Jitka Nejedlá
Choreografie Martin Talaga
Světelný design Jan Hořejší, Petr Baštýř
Asistent režie a inspice Monika Piskalová

 

Upozorňujeme diváky, že v představení se střílí.

Účast na představení bude umožněna pouze při splnění podmínek stanovených aktuálním Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví při epidemii onemocnění COVID-19, zejména pak na základě doložení, že návštěvník představení není COVID 19 pozitivní a sdělení údajů nezbytných pro evidenci návštěvníků v rozsahu stanoveném v mimořádném opatření.  Více...
Z vašich ohlasů

Ztracený svět, 13. 9. 2021

Úžasné představení, skvělý herci, obrovský zážitek.Prijely jsme až z Prahy.Fakt super????
Jitka

Ztracený svět, 4. 9. 2021

Divadlo bylo opravdu skvělé. Děkujeme
Petra Polánská Polánská

Ztracený svět, 1. 9. 2021

1*1*1*
Renata Česká Česká

Ztracený svět, 30. 8. 2021

Trochu jsme se před představením báli, jestli jsme vybrali správně vzhledem k počtu dětských diváků v publiku.. I přes déšť jsme odcházeli nadšení! Komplexní představení, mělo to fakt všechno a dobře jsme se zasmáli. Možná té mlhy tedy mohlo být méně, občas nebylo dobře vidět:)
Dominik

Ztracený svět, 27. 8. 2021

Ztracený svět, 27. 8. 2021

Naprosto úžasný představení pro všechny věkové kategorie. Strašně se nám to všem líbilo. Výkon nejen Elišky Bouškové byl famózní!!!!
Kateřina Bužgová Bužgová

Ztracený svět, 26. 8. 2021

Byla jsem s dětmi na představení dne 25.8., v rámci deštivého týdne jsme měli velké štěstí i na počasí. Představení bylo nádherné. Naprosto předčilo mé očekávání. Scénář, kostýmy, kulisy…, vše perfektně vymyšlené, sladěné. Hercům bylo dobře rozumět i při zpěvu, takže se velmi dobře sledoval vývoj děje. Děti udržely pozornost po celou dobu a byl nadšené. Klidně bych ale představení doporučila i dospělým bez dětí. Děkujeme za víc než příjemný zážitek a budeme se těšit na nějaké další představení.
Karolína Schafer

Ztracený svět, 3. 9. 2019

Už dlouho jsem čekal na divadelní hru, která by mě tak příjemně potěšila, jako Ztracený svět. Příjemný humor. Zajímavé scény. Spádný děj. Profesionální rekvizity. Jak nejsem zapáleným divákem divadla, plně doporučuji. Krásná podívaná, děkuji hercům, herečkám a všem, co se na hře podíleli. :)   
Vojtěch

Ztracený svět, 26. 8. 2019

23.8. jsme navštívili s dětmi (4 a 6 let) a babičkou odpolední představení. Děti byly na OH prvně a odcházely nadšené a naprosto zasažené divadlem. Za celé představení jsem na nich nepozorovala ztrátu pozornosti, naopak sledovaly vše s vykulenýma očima, při písničkách se pohupovaly, při otáčení hlediště zavládlo nadšení a při plížení dinosaurů parkem ani nedýchaly. Ale ani já a babička jsme se nenudily a představení se moc líbilo i nám. Svoji první návštěvu OH si pamatuju dodnes (i když je to přes 30 let zpátky), byla to Lucerna a parkem běhal zajíc (normální, živý zajíc :-) ). Pro mě, tehdy čtyřletou, obrovský zážitek. A když jsem v sobotu poslouchala děti, jak líčili své zážitky tatínkovi, myslím, že i oni si svou první návštěvu OH budou pamatovat i za 30 let, protože jejich zážitek je naprosto stejně obrovský jako byl tenkrát ten můj. Děkuji za to všem, kdož se na představení podílel a těšíme se zase za rok na viděnou
Hana Baldová

Ztracený svět, 18. 7. 2019

Představení Ztracený svět je další „bonbónek“ z dílny Malého divadla. Byla jsem nadšena z výkonu celého souboru zjevně doplněného o externisty, z výpravy… ale hlavně (!) z pravěkých potvor i potvůrek. Jejich tvůrci skládám hluboké uznání. Tipla bych si, že, víceméně bez nadsázky, je to světová rarita. Prostě dokonalé. Díky! LMM
Ludmila Magdalena Maršíková

Ztracený svět, 17. 7. 2019

Z představení jsme byli nadšeni i přes to, že jsme trošku zmokli. Nádherný zážitek pro děti i pro dospělé. Doporučuji! KU RU PI!  
Honza

Ztracený svět, 10. 7. 2019

Byli jsme včera a byla to naprostá bomba. Byli jsme nadšeni! "Challenger to zvíře" jsem si ještě nepřestali zpívat. Děkuji, skvělý zážitek.
Alžběta Krupková

Ztracený svět, 4. 10. 2018

Píšu se zpožděním, ale musím Vás pochválit. Dinosauří modely byly skvěle udělané a představení jsem si užil. Díky 
David

Ztracený svět, 3. 10. 2018

Byli jsme na letošním posledním představení a přestože už jsme byli všichni dospělí, překvapilo nás, jak skvěle to bylo pojaté. Naprosto úžasné a působivé loutky, zejména "nástup" velociraptorů byl dokonalý a zapůsobil naprosto přesně (některé děti v řadě před námi se opravdu vyděsily :-)). Jen by asi bylo vhodné trošku lépe rozlišit "pravého" a "umělého" tyranosaura, protože jsem si toho, že je jeden z nich skvrnitý prakticky nevšimla. A také smekám nad skvělou improvizací ve chvíli, kdy kdosi ve městě spustil ohňostroj, který představení docela rušil. 
Dana

Ztracený svět, 18. 9. 2018

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za nádherný zážitek, jakým bylo večerní představení Ztracený svět, které jsem měla možnost v neděli se synem shlédnout „na točně“. Počasí nám přálo a tím, že bylo představení večer, mělo úžasně podmanivou atmosféru. Děkuji za skvělý nápad, úžasné provedení, profesionální práci všech, byla to opravdu paráda!  Moc jsme si to užili, moc díky všem, kteří se podíleli na tom, aby vše klaplo. Když jsem zavřela oči a nechala na sebe působit atmosféru a zvuky, byla jsem kdesi v Amazonii na náhorní plošině i s dinosaury (a trochu se i bála), prostě fakt super!   
Eva Hejduková
starší >>