Utajený koncert #1

/ předehra Egmont & Osudová symfonie

koncert premiéra: 6. 11. 2015

Utajený koncert #1
Beethoven – Egmont & Osudová

Koncertujeme na neobvyklých místech

Protože vás rádi překvapujeme, připravili jsme pro vás na tuto sezónu řadu tří UTAJENÝCH KONCERTŮ. Na první z nich se diváci nechali odvézt už v pátek 6. listopadu 2015 na základnu Letecké záchranné služby v Plané u ČB.

Z médií
Rozhlas.cz
6. 11. 2015
Deník
9. 11. 2015
Operaplus.cz
8. 11. 2015
Jižní Čechy Teď
9. 11. 2015
Kulturne.com
10. 11. 2015
Divadelní noviny
24. 11. 2015
 

 

Utajené koncerty se odehrají na zajímavých netradičních místech, kam se veřejnost obvykle nedostane. Jihočeské divadlo ve spolupráci s Dopravním podnikem města České Budějovice vás na tato místa odvezou. A kde že to bude? Zkuste hádat…

  • Rezervujte / kupte si vstupenku na představení, která v tomto případě funguje i jako jízdenka. Právě autobus vás totiž zaveze na konkrétní utajované místo koncertu i zpět.
  • Vyrážíme 6. 11. 2015 přesně v 19.00 hod. označenými autobusy od budovy Jihočeského muzea (ul. Dukelská). Buďte dochvilní – autobus nečeká!
  • Místo konání koncertu je v tomto případě temperované, nevyhřívané. Oblečte se proto neformálně, pohodlně a teple. Bílé a červené části oblečení či doplňky v těchto barvách vítány.
  • Předpokládaný čas návratu k budově Jihočeského divadla je ve 21.00 hod.

Pokud budete chtít hádat, kam se na koncert vypravíme, zaregistrujte se na www.jihoceskedivadlo.cz/utajenekoncerty. Stačí vypsat jméno, příjmení a e-mailový kontakt a postupně vám budeme zasílat indicie k místu konání koncertu. Uhodnete-li jej předem, můžete i vyhrát.

Neodmyslitelným partnerem pro sérii Utajených koncertů je Dopravní podnik města České Budějovice, se kterým jsme letos úspěšně realizovali divadelní jízdu Autobuď.

Děkujeme partnerům, za jejichž podpory koncert vznikl:
Dopravní podnik města České Budějovice, a. s.
Jihočeské letiště České Budějovice a. s.
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
ALFA-HELICOPTER, spol. s r. o.Více...
Z vašich ohlasů

Utajený koncert #1, 11. 11. 2015

S určitými obavami jsme kupovali vstupenky na utajený koncert - ve které tovární hale a v jaké zimě budeme? Ale Beethoven a Mario de Rose byli rozhodujícími faktory pro naši účast. Výsledek naprosto předčil naše očekávání - skvělé prostředí s přijatelnou akustikou, vynikající výkon orchestru pod vedením svého dirigenta, skvělá organizace divadla, záchranářů (večer vyzněl i jako hold jejich práci), dopraváků i letiště. Nezbývá než vzdát vřelé díky všem, kteří se na utajeném koncertu podíleli, a těšit se na Gershwina. A věřit, že takové akce přitáhnou k tzv. vážené hudbě více lidí, než které potkáváme v divadle či na koncertech.
Boňkovi

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

To byla včera velká paráda !!!
Soňa Beranová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Úžasný nápad, skvělá organizace, koncert nádherný a ten závěr kdy se otevřel hangár mě opravdu dostal! Veliký respekt záchranářům Kryštofa za jejich práci, musí to být hodně náročné, ale věřím, že jim je odměnou každý zachráněný život.
Dana Řenčová Bendová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Velké díky všem,kteří se na tom účastnili a hlavně tomu, kdo s tímto originálním projektem přišel. Bravo orchestru a Mariovi za nezapomenutelný zážitek.
Jana Kroupová

Utajený koncert #1, 9. 11. 2015

Velký zážitek a úžasný nápad. Výborně zorganizováno. Uz teď se těšíme na další. Všem velký dík.
Jana Králová