Zpívám, tedy jsem

/ host Ateliéru 3D

Jiří Untermüller

Desátý jubilejní koncert Zpívám, tedy jsem! premiéra: 24. 10. 2015

Desátý jubilejní koncert Zpívám, tedy jsem! se tentokrát uskuteční na jevišti Jihočeského divadla v gala provedení. V rámci koncertu diváci shlédnou i finále veřejné pěvecké soutěže Ateliéru 3D Jihočeského divadla Muzikál je, když...
 

 

Účinkovali

Uvidíte a uslyšíte stálice pořadu Zpívám, tedy jsem! Zuzanu Benešovou, Teresu Brannu, Jaroslavu Červenkovou, Markétu Vejdovcovou, Martina Dobíška, Jana Kaštovského a Lukáše Randáka. U klavíru se bude střídat sbormistr opery JD Martin Veselý s prvním z hostů večera s mladým klavíristou a skladatelem Vojtěchem Adamčíkem.
Hlavními hosty budou sólistky souboru muzikálu a operety Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni Venuše Dvořáková a Stanislava Topinková; obě profesorky muzikálového oddělení Plzeňské konzervatoře.
V rámci finále pěvecké soutěže uslyšíte v sólových výstupech účastníky třetího kola soutěže: Audrey Lee Belcher, Markétu Láchovou, Lenku Lukášovou, Anetu Müllerovou, Martinu Pavlínovou a Jana France.
Koncertu se zúčastní též účastníci druhého kola: Eva Chudá, Kateřina Kuberová, Eliška Anna Kubíčková a Jiří Dušák.
Koncertem i finální částí soutěže bude provázet Jiří Untermüller.
Uslyšíte muzikálové melodie světového klasického repertoáru, i díla českých autorů. Bonusem pro milovníky muzikálových novinek budou ukázky z muzikálů dosud neuvedených.Z vašich ohlasů

Zpívám, tedy jsem, 12. 5. 2016

Dobrý den, když mi v pondělí přišla do emailu pozvánka na poslední díl pořadu Zpívám tedy jsem v této divadelní sezóně s textem "velkolepé finále", vůbec jsem netušila, jak se tento text naplní do posledního písmene. Finále bylo opravdu velkolepé! Pěvecké výkony pana Průdka, Zuzany Benešové a Lukáše Randáka byly excelentní, jsou to opravdu profesionálové. Děkuji jim za nádherný zážitek. Velmi musím ale pochválit i slečnu Markétu Vejdovcovou, která každým dílem roste jak pěvecky, tak herecky. Včera byla opravdu perfektní. Jen tak dál! Panu Untermüllerovi děkuji za krásný výběr písní. Přeji tomuto pořadu mnoho úspěchů v další sezóně. Věřím, že si své věrné a nadšené diváky již našel.
Hanka

Zpívám, tedy jsem, 6. 5. 2016

Dobrý den, dubnové představení Zpívám tedy jsem /19.4./ s chansony bylo opět velmi vydařené. Moc děkuji za krásný zážitek. Pan Dvořák a Teresa Branna mě pobavili a Markéta Vejdovcová okouzlila krásným zpěvem i krásnou zlatavou róbou. Pan Untermüller opět perfektní průvodce celým večerem. Už se těším na květnové představení s muzikálovými hity. Děkuje a zdraví
Hanka

Zpívám, tedy jsem, 24. 3. 2016

Včera poprvé jsem navštívil na půdě Jihočeského divadla představení Zpívám ,tedy jsem... Všem účinkujícím patří poděkování za příjemný večer. V dnešní době si rád zajdu do divadla mimo náročnějších děl i za zábavou a odpočinkem.....a přesně to jsem dostal. Mile mě překvapila divácká účast, obzvlášť když se souběžně v divadle hrálo další představení. Tento počin si určitě najde své příznivce. Jen tak dál !!! Těším se na příští kousek. 
Michal Kleil

Zpívám, tedy jsem, 23. 3. 2016

Chtěl bych poděkovat za milý večer Zpívám, tedy jsem, byli jsme velmi potěšeni a odcházeli z divadla s příjemnou náladou. Moc zábavný program, skvělé výkony, pan Jan Kaštovský a slečna Markéta Vejdovcová mě dojali krásnou společnou písní, dva velké hlasy, které je třeba vyzdvihnout. Děkuji i všem ostatním a především panu Jiřímu Untermüllerovi, který svým humorem, zpěvem a herectvím vše dovedl k dokonalosti. Těšíme se zase příště. Každému  doporučujeme.
R. a M . Přibylovi

Zpívám, tedy jsem, 23. 3. 2016

Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za včerejší opravdu milý pořad Zpívám tedy jsem. Moc se mi líbil - hlavně pro svoji pohodovou atmosféru. Bylo fajn vidět známé herce zase trochu jinak. Pro mě jednoznačně milé překvapení, takže mohu všem vřele doporučit. Nemohu nepochválit krásné pěvecké výkony všech hostů a krásné moderování a hudební nadání pana Jiřího Untermüllera.
Hanka

Zpívám, tedy jsem, 27. 11. 2015

Děkujeme za příjemnou zábavu s písničkami na nové scéně. Pan Untermüller moc hezky večerem provázel. A slečna Markéta Vejdovcová, nádherný hlas a obrovské srdce. Těšíme se na další hudební večery Zpívám, tedy jsem.
Eva B.