Konec prokrastinace

přednáška premiéra: 8. 10. 2014

Přednáška probíhá v rámci festivalu Vítání prváků 2014, dobrovolné v(ý)stupné
Kdo dřív přijde, ten líp sedí.

Prokrastinace = chorobné odkládání důležitých povinností.

Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se? Děláte místo důležitých věcí, ve kterých vidíte smysl, něco nepodstatného? Cítíte občas i vy, že jste se dostali do prokrastinačního začarovaného kruhu? Petr Ludwig během své přednášky opírající se o poslední vědecké výzkumy světových univerzit z oblasti lidského rozhodování, motivace a produktivity, přináší odpověď na otázku, kterou si klade každý z nás: jak z toho ven? Jak být produktivnější bez větší únavy? Jak začít využívat náš čas efektivněji? Jak prožít každý den naplno?

 

Účinkují

Bude doplněno.

Ing. Petr Ludwig
ředitel GrowJOB institute

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, který se věnuje boji s chorobným odkládáním úkolů a povinností. Jeho knihy se za rok od vydání prodalo 30.000 výtisků, čímž se stala jednou z nejrychleji prováných českých knih v historii.
Před osmi lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie do firemní praxe. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost lidí ve firmách.

Motto:
„Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní.“ – Albert Schweitzer