Baron Prášil

/ Otáčivé hlediště

Zdeněk Jecelín

dobrodružná komedie premiéra: 18. 6. 2015

Vítejte ve světě nejslavnějšího lháře všech dob. Vítejte ve světě barona Prášila! Točí se poněkud rychleji, než jste zvyklí, a není o moc větší než zámecká zahrada. Přesto se do něj všechno vejde. Dějí se v něm věci zázračné, neslýchané, neobyčejné… Považte, láska a dobro vítězí a zlo nemá sebemenší šanci. Nevěříte? Vsaďte se!

Dokumenty
Tisková zpráva
Plakát k představení
Z médií
Divadlo.cz
19. 6. 2015
Deník
13. 7. 2015
Deník.cz
13. 7. 2015
Deník
20. 8. 2016
Deník
7. 9. 2016
 
Dramaturgie Petr Hašek
Představení řídí Ewa Kociemska

 

Fotografie z představení / Petr ZikmundVíce...
Z vašich ohlasů

Baron Prášil, 12. 9. 2016

Včerejší představení Barona Prášila bylo prostě skvělé!!! Chtěli bychom moc poděkovat celému týmu, a hlavně hercům, za jejich skvělé představení a bezvadný zážitek! Fyzický výkon doplněný živou hudbou a zpěvem - klobouk dolů před Vámi všemi. Nemohli jsme si nevšimnout výborného výkonu dvou děvčat - jednou hrající na harmoniku a jiné nástroje, podruhé v převleku jelena - super, byl jako živý, a jejich dalších převleků. Děkujeme :-)
Milada

Baron Prášil, 31. 8. 2016

Doprovodná hudba v podobě živé kapely super. Otáčení mi nepřišlo moc, já jsem si to užívala. Divadlo a kolotoč dohromady. Příběh krásně pojat, vysvětlen jak pro malě diváky, tak své si našli i ti velcí. Jen ten začátek, než se začlo něco dít, mi přišel trochu dlouhý. 80 %
Klistatko, i-divadlo.cz

Baron Prášil, 24. 8. 2016

Dobrý den, dne 20. 8. 2016 jsme zavítali na představení Baron Prášil. Moc bych chtěla poděkovat celému týmu za excelentní výkon. I přes parné počasí si to herci moc užívali a přenesli na nás úžasnou atmosféru... Patří jim velké poděkování za tak krásný kulturní zážitek. A tohle přírodní divadlo, prostě unikátní :-). Moc děkujeme.
Dobešovi

Baron Prášil, 11. 7. 2016

Odpolední představení 09.07.2016. Děkujeme za příjemný kulturní zážitek. Na hercích bylo vidět, že si představení doslova užívají. Bylo to zahrané s chutí, lehkostí a vtipem. Nejen na výkony hlavních aktérů, ale na všechny byla radost pohledět. Nechali jsme se strhnout příběhem a užívali jsme si to. Děkujeme
Klatováci

Baron Prášil, 4. 7. 2016

Obdivuji Předběhsvětla za jeho sportovní výkon. Celý příběh se mi líbil. Také písnička byla hezká. Doufám, že příště pojedu s rodiči zas na další takové divadlo do Krumlova.
Vašík, 8 let

Baron Prášil, 11. 1. 2016

Výpravná podívaná, v níž se na kostýmech, ale ani na scéně nešetřilo. Z. Jecelín vytvořil svou „novou“ verzi známého příběhu, přičemž se ho snažil aktualizovat, což sice ne vždy vyšlo na jedničku, nicméně spoustu těchto narážek ocenil zejména dospělácký doprovod. V titulní roli, nejen svou choreografií chůze, zaujal R. Nevěčný. Jeho pojetí barona Prášila se přesně trefilo do zažitých představ o tomto nejslavnějším lháři. Snad jen toho kolotoče mohlo být méně. Ano, jedná se sice o Otáčivé hlediště, ale jak se říká, někdy míň bývá víc.
Jiří Landa, i-divadlo.cz

Baron Prášil, 7. 9. 2015

Každý rok (v posledních letech i 2x za sezonu) navštěvujeme různá představení. Je to opravdu nádherný pohled na scény, krásný zážitek jak pro nás, tak pro naše hosty. Baron Prášil nezklamal. Tím jsme v sobotu 5. 9. 2015 ukončili sezonu. Děkujeme, za rok naviděnou!!!!!!
Jiřina

Baron Prášil, 7. 9. 2015

Dobrý den, včera 5. 9. 2015 jsem s přáteli navštívila představení Baron Prášil na otáčivém hledišti v Českém Krumlově. Nádherné představení, vynikající výkony všech účinkujících a úžasné prostředí. Velmi děkuji za nepopsatelně krásný zážitek a přeji hodně sil a zdaru do další sezony. A doufám, na shledanou příští léto - už nyní se moc těším !!! 
Jitka Kocandová

Baron Prášil, 17. 8. 2015

V pátek 14.8. jsme byli na představení Baron Prášil a byli jsme velmi nadšeni. Výkon herců v šíleném horku, byl obdivuhodný. Moc děkujeme. Byl to krásný zážitek :)
K. Brožová

Baron Prášil, 17. 8. 2015

Vyborne predstaveni s skvele herecke vykony predevsim Vaclav Chalupa a Ronan Nevecny jsou vyborni,ale zbytek soiboru je skvele doplnuje, urcie mohu vtele doporucit.
Mirda z jihu

Baron Prášil, 13. 7. 2015

Dobrý den, dnes jsme byli na představení Baron Prášil, děkujeme za krásný zážitek, bylo to super, velké poděkování hercům a příští rok na shledanou.
Radka Oppolzerová

Baron Prášil, 29. 6. 2015

Dne 20.6.2015 jsme byli na představení Baron Prášil, chtěli bychom velmi poděkovat celemu souboru herců i ostatních pořádajících za krásné divadlo a příjemný kulturní zážiitek. Smekáme před herci, kteří vystoupení dokončili i přes velmi nepříznivé počasí, patří jim náš obdiv. Jen tak dál a brzy zase na viděnou!
Palečkovi z Kolenec