Quijote!

M. de Cervantes, Z. Jecelín, H. Kebrtová

rodinné představení premiéra: 30. 5. 2014 derniéra: 23. 8. 2016 počet repríz: 30

Pozor všem! Důmyslný Don Quijote již sedlá Rocinanta a hodlá se bít pro slávu své milované Dulciney. Možná, že právě dnes ho potkáte v ulicích vašeho města. Vydejte se s námi po jeho stopách a buďte ve střehu! Dobrodružství číhá na každém kroku! Letní pouliční představení, na které můžete vzít celou rodinu.

 

 

Účinkovali

Bohouš - SuperQuijote
Fanda - Sancho Fanda
Herec - Joker
Herečka
Producent
Baletka - Catwoman
Ošetřovatelka - Dulcinea
Radní - Krotitelka
Matka - Krasojezdkyně
1. policista - Kouzelník
2. policista - Medvěd
Vězeň - Zrcadlový rytíř
Prodavačka - Silák
Dokumenty
Plakát k představení
motiv / Jitka Nejedlá, grafika / Lenka Cimlová Ostrá
Tisková zpráva
Z médií
Blesk.cz
27. 5. 2014
Eurozpravy.cz
28. 5. 2014
Deník
30. 5. 2014
Rozhlas.cz
Rozhlas.cz
30. 5. 2014
Deník
5. 6. 2014
Deník
5. 6. 2014
Deník
14. 6. 2014
Eurozpravy.cz
17. 6. 2014
Deník
11. 8. 2016
 
Pohybová spolupráce Radim Vizváry
Asistent režie a inspice Ewa Kociemska

 
Fotografie z představení / Petr ZikmundVíce...
Z vašich ohlasů

Quijote! , 15. 8. 2016

Dobrý den, s 5letým synkem jsme se náhodou a trochu omylem přichomýtli k poslednímu pátečnímu představení Quijote. Viděli jsme scénu s neodbytným  prodavačem ovoce a pak scénu loutkového divadla před samotným představením na Piaristickém náměstí. A s tím, že se jedná o loutkovou hru jsme si na místě zakoupili vstupenky. Hra však nabrala úplně jiný směr a rozměr, pro mě vše nečekané. Následným dvouhodinovým děním jsem byl moc příjemně překvapen. Děj, měnění scén a prostředí kolem náměstí, zatažení diváků do dění - vše se mi velmi líbilo, to jak herci hráli své postavy také. Často jsem se smál a i synovi se to líbilo, ten byl nadšen a chce jít znovu na stejné představení. Opravdu jsme se oba velmi bavili a díky za ten zážitek a díky tomu, kdo vymyslel tento způsob zahrání Quijota.
Petr

Quijote! , 31. 8. 2015

Milé Malé divadlo, moc děkujeme za představení Quijote!, kterým jste dne 28.8.2015 báječně doplnili příjemný chaos, který vládl v centru města v důsledku konání pouliční slavnosti Město lidem/lidé městu. I když jsme toto neobvyklé představení přetékající nápady a plné inteligentního humoru a písniček neviděli poprvé, zase jsme se chechtali tak, až nás brala křeč do tváří. Všichni herci v tomto představení jsou totiž dokonalí, i když pro nás stále zůstává absolutní „jedničkou“ pohybová kreace „Zrcadlového  rytíře“ v podání „Lukáška škrtiče“ Slávy Zubkova. Mimochodem: Nechcete vydat písničky z tohoto představení na CD? Ihned bych si jich několik objednala …… Takže ještě jednou všem hercům i tvůrcům představení upřímné a obdivné: Díky !  : - ))
Ludmila Magdalena Maršíková

Quijote! , 28. 8. 2015

Dnes jsme byli a moc se nám líbilo. Děkujeme za krásný a nevšední zážitek.
Zdeňka Veverková

Quijote! , 1. 6. 2015

Vystoupení jsme viděli náhodou během našeho pobytu v Č. Budějovicích. Inscenací Quijote! jsme byli nadšení a určitě vyhledáme ještě nějaké další vystoupení Malého divadla.  
Radka

Quijote! , 25. 6. 2014

Moc děkujeme, včerejší představení (24.6), bylo  prima. Určitě půjdeme po stopách nebezpečného šílence ještě jednou :-)
Pavla

Quijote! , 2. 6. 2014

Byl jsem včera s rodinou na premieře Quijote! a musím konstatovat SUPER !!!! už jsme se tak dlouho dobře nepobavili. Malé divadlo jen tak dál :-)  
Honza

Quijote! , 2. 6. 2014

Dnes jsme shlédli a "proběhli" se zároveň s Vaším představením, za které moc děkujeme. Byl to úžasný zážitek plný nečekaných zvratů a napínavých scén. Hlavně děti byly úplně u vytržení :-) Určitě navštívíme opět.
Milli