Etiketa pro sígry

Janek Lesák & Natálie Preslová

akční komedie premiéra: 25. 1. 2014

Kurz etikety pro začínající agenty pod vedením největšího mistra v oboru. 

Jak pozdravit britskou královnu? Jak se chovat na večeři s diktátorem? Proč vůbec existují nějaká pravidla? A kdy se na ně úplně vykašlat?

Akční komedie ze základky. 

 
Scénografie Kamil Bělohlávek
Představení řídí Ewa Kociemska

 

Věnováno Dr. Jiřímu Bond - Jarkovskému.foto / Petr ZikmundZ vašich ohlasů

Etiketa pro sígry, 31. 10. 2016

Jestli chces zažít divadlo, jdi se kouknout na cokoli do budelějckého Malého divadla. To je divadlo, který mě zatím nikdy nezklamalo. Jestli si myslíš, že se tam hrajou trapný pohádky pro děti, tak jsi na omylu. Užijou si to tam úplně vsichni! Proudí tam neskutečná energie, která se z herců přenáší na publikum a díky tomu odsud vždycky odcházím se skvělou náladou. Běž se taky na něco kouknout, je to zážitek! Majda s Domčou dneska viděly Etiketu pro sígry a zase odcházely úplně nadšené. Nenech je v tom samotné! PS: Jo, a hrajou tam fakt pěkný kluci.
Majda a Domča

Etiketa pro sígry, 31. 12. 2015

Naprosto dokonalé!!! Malé divadlo je best.
Martina

Etiketa pro sígry, 2. 12. 2015

Byli jsme 16.11. na Etiketě a děti byly nadšené. Možná, že herce potěší naše básnička, kterou zveřejníme v prosincovém čísle našeho školního časopisu Volaráček. Děkujeme za hezký zážitek a těšíme se na jarní nabídku, určitě přijedeme.  Etiketa pro sígry - Divadlo bylo o 6. A,to byla má třída bývalá.Jenom 5 žáků učila,ale poslušná vůbec nebyla. Čelisti byl silný hokejista, Anička zas duše čistá. Buggyna silná žena, Quilhouse, to je hlava chytrá. Sígr král celé třídy byl,dokud se Sebastian neobjevil.Sígr ale problém měl,do ředitelny za přestřižené kabely šel. Sígrovi však James Bond pomohl, na slušném chování se s ním dohodl. Tři lekce ho čekaly, tři vlky jsme v nich viděli. Nakonec se sígr oblíbeným stal zas, tím vůbec nepřekvapil nás. Divadlo se všem moc líbilo, celé publikum se poučilo. Vymyslel: Lukáš Touš, ZŠ Volary, 7.A
Lenka Slabyhoudková, ZŠ Volary

Etiketa pro sígry, 6. 5. 2015

Opožděně bych chtěla poděkovat za úžasné představení Etiketa pro sígry. Bála jsem se, že po Bílém Tesákovi  nedokáže nic, děti i nás dospělé, tak nadchnout. Etiketa byla humorná, měla spád a kupodivu byli žáci velmi ochotní o hře mluvit i ve škole, malovali, zpívali koledu jako Sígr, Bugyna, Čelisti a spol..
Romana Svědíková, ZŠ Kamenice nad Lipou

Etiketa pro sígry, 14. 10. 2014

Mně se to líbilo
Lenka Kolářová

Etiketa pro sígry, 19. 3. 2014

Vtipné, naučné, chtěla bych jet ještě jednou.
Veronika Mrkvičková, 8.B, ZŠ Volary

Etiketa pro sígry, 19. 3. 2014

Líbilo se mi, jak James Bond v závěru řekl, že jede na misi do Volar. To nás fakt dostal. Herci hráli pěkně, bylo to snad nejlepší divadlo, na kterém jsme byli.
Sandra Pal´ovčíková, 8.B, ZŠ Volary

Etiketa pro sígry, 19. 3. 2014

Moc se mi to představení líbilo, hodně jsem se nasmála. Bylo moc dobře udělané, moderní a zároveň poučné. Herci hráli skvěle a také efekty byly „hustý.“  Ale James  Bond byl nejhezčí.
Vendulka Bláhovcová, 8.B, ZŠ Volary

Etiketa pro sígry, 19. 3. 2014

V pátek 14.3.2014 jsme byli na divadelním představení Etiketa pro sígry. Chtěla bych hercům poděkovat za skvělý výkon. Žáci byli nadšeni a většina by chtěla toto představení vidět ještě jednou nebo se zase těší, až do divadla pojedeme. Jsme již několik let  pravidelnými návštěvníky školních představení, která si udržují výbornou úroveň.
Mgr. Lenka Slabyhoudková, ZŠ Volary

Etiketa pro sígry, 17. 3. 2014

NEJLEPŠÍ BONDOVKA ZE VŠECH!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T. K.

Etiketa pro sígry, 17. 2. 2014

Tak tohle byla další repertoárová pecka! Parádně jsme se bavili a skvěle si užívali. Ansámbl opět dostál vysoké úrovni, je vidět, že herci na sebe slyší a je to znát. Nepřehrávané, přesto intenzivní. Malé divadlo jede! Díky!
Dobrovoďáci