Koncert baletní školy

premiéra: 1. 6. 2014

Tradiční zakončení školního roku žáky baletní školy JD pod vedením Sergeje Škalikova.

 

Účinkují

Bude doplněno.
Z médií
MF dnes
30. 5. 2014
Deník
28. 5. 2016
Z vašich ohlasů

Koncert baletní školy, 5. 6. 2017

Dobrý den, chci touto cestou, nejen jako divák, poděkovat za krásný zážitek při představení baletní školičky Jihočeského divadla. Jako rodič jedné malé baletky chci velice poděkovat Jihočeskému divadlu za možnost rozvíjet dětskou duši v oblasti baletu a vést tak děti k lásce k umění. Vím sama, neboť jsem profesí pedagog, jak náročná je to práce. Proto chci velice vyzdvihnout trpělivost a profesionalitu, jak pedagogickou, tak uměleckou, pana Mgr. Sergeje Škalikova. 
Radka Šulistová s rodinou

Koncert baletní školy, 5. 6. 2017

Děkujeme za krásný zážitek z koncertu baletní školy. Výkony všech tanečnic a tanečníků byly úžasné, choreografie nápadité a pan profesor Škalikov má náš hluboký obdiv.
Kopsovi

Koncert baletní školy, 6. 6. 2016

Chci tímto poděkovat panu profesorovi Škalikovovi za krásný nědělní zážitek. Koncert baletní školy mě naprosto nadchnul i dojal. Je neuvěřitelné, kolik pan profesor vymyslí krásných choreografií. S mnoha žáky je dokáže navíc pečlivě nacvičit, přenést na ně své nadšení a dovést výstupy do krásné koncertní podoby. Má můj velký obdiv a úctu! Gratulace všem účinkujícím za úžasný výkon!
Miloslava Smržová

Koncert baletní školy, 2. 6. 2016

Koncert baletní školy byl opět úžasný zážitek! Naše díky za nádherný večer směřují především panu profesorovi Škalikovovi, kterého obdivuji za jeho obětavou práci, nepřeberné nápady, neutuchající nadšení a neskutečnou trpělivost. Děkujeme!
Simona Staesová s rodinou

Koncert baletní školy, 1. 6. 2016

Děkujeme za krásný zážitek v podobě koncertu baletní školy. Nápadité choreografie, kostýmy a krásné výkony.  Těšíme se na další rok.
M. Kopsová

Koncert baletní školy, 31. 5. 2016

Koncert baletní školy dne 29.5.2016 byl jedním slovem nádhera. Obdivuji invenci, nasazení a nadšení pana  Škalikova. A píli všech žáčků. Všem děkuji za úžasný zážitek.
Ivana Vajglová

Koncert baletní školy, 29. 6. 2015

Letošní koncert byl opět krásnou tečkou za celoroční prací pana profesora a "jeho" baletních dětí. Je úžasné co všechno dokáže zvládnou pan Škalikov za jeden školní rok, uvážíme-li kolik dětí ve své baletní škole má. Proto by jsme mu chtěli ještě jednou moc poděkovat a doufáme, že za rok se na závěrečném koncertu uvidíme zas.
Krbcovi

Koncert baletní školy, 4. 6. 2015

Chtěla bych opět vzdát hold a obrovsky poděkovat panu Sergeji Škalikovovi za jeho úžasnou, obětavou a neunávnou práci s  dětmi v baletní škole. Koncert školy v neděli 31.5. byl nádherným zážitkem, plným radostných emocí, ze kterého se stala pro řadu z nás důležitá rodinná událost. V našem případě přijela i babička a strýc z Anglie a byli naprosto nadšeni. Pan Škalikov pracujie s dětmi jako naprostý profesionál. Nejvíce si vážím toho, že je dovede nachnout nejen pro balet a tanec, ale pro divadlo a umění jako takové. Můj 7letý syn dokonce odolal posměškům spolužáků, že chodí na "balet" a nyní je ve škole sám balet "učí". Doufám, že si  vedení divadla a i město České Budějovice uvědomují, jak skvělého pedagoga a člověka v panu Škalikovovi mají. Podmínky pro jeho práci nejsou ideální. Děti nemají, kde se převlékat. Zajímalo by mne, zda se počítá s novým prostorem 3D i pro Baletní školu Jihočeského divadla? Ještě jednou děkuji panu Škalikovovi a přeji mu vše dobré jak v profesním tak osobním životě.
Olga Krupauerová

Koncert baletní školy, 4. 6. 2015

Děkujeme panu profesoru Škalikovovi za nádherný zážitek z koncertu baletní školy a za jeho skvělé vedení dětí během celého roku.
Kopsovi

Koncert baletní školy, 2. 6. 2015

Vážený pane profesore, chtěla bych Vám opět poděkovat za úžasný zážitek, který mi přináší každoroční vystoupení baletní školičky. Pod Vaším vedením děti předvádí obrovské pokroky, Vámi připravená choreografie a výběr hudby mne vždy rozveselí a potěší. Nedovedu si ani zdaleka představit, jaká námaha se za nastudováním celého programu skrývá. Přeji Vám hodně elánu a trpělivosti i do příští sezony, a již nyní se těším na vystoupení v roce 2016!
Lída Whiteside

Koncert baletní školy, 25. 6. 2014

Tímto prostřednictvím chci poděkovat panu profesorovi Škalikovovi za velmi zdařilé a zodpovědně připravené vystoupení baletní školy. Baletní školu pd jeho vedením navštěvují obě mé dcery a jsou v ní velmi spokojené. Nejenže se učí správnému držení těla a pravidelnému pohybu, ale také disciplíně. A ačkoli v posledních letech se počet dětí ve skupinách podstatně zvýšil, škola si přesto zachovala velmi vysokou úroveň. Pane profesore ještě jednou děkujeme
Kateřina Kasková

Koncert baletní školy, 25. 6. 2014

Chtěla bych vyjádřit velké poděkování panu profesorovi Sergeji Škalikovovi za úžasný zážitek z koncertu baletní školy. Člověk si během roku většinou vůbec neuvědomí, kolik práce za tím vším je, jen odvedeme dětičky na hodinu a pak si je zase vyzvedneme - a vidíme jen malý střípek z toho celého obrovského soukolí, které uvádí do pohybu pan profesor svou obrovskou energií. Opravdu nechápu, jak může jediný člověk zvládnout tolik dětí - a zvládnout je tak bravurně, s tak individuálním přístupem! -, jak může jediný člověk tak hýřit nápady a vymyslet všechny (tak rozdílné) choreografie. Koncert baletní školy byl opravdu skvěle povedený - ale můj obdiv platí ještě mnohem víc té (neviditelné) celoroční dřině a absolutně zodpovědnému přístupu pana profesora. Myslím, že Jihočeské divadlo musí být opravdu hrdé na to, že má ve svých řadách takového výjimečného pedagoga! Ještě jednou velký dík!
Markéta Ederová

Koncert baletní školy, 23. 6. 2014

Velice děkuji panu profesorovi Škalikovovi za krásné představení baletní školy 1.6. Od té doby, co dcera navštěvuje hodiny pana profesora, se počet žáků rapidně zvýšil. Je  to dobrá vizitka pro tuto školu. Chtěla bych tím panu profesorovi poděkovat za jeho práci s dětmi a Jihočeskému divadlu za podporu a poskytnutí prostorů k této činnosti.
Markéta Uhlířová

Koncert baletní školy, 11. 6. 2014

Minulý týden celá naše rodina s nadšením shlédla koncert baletní školy Jihočeského divadla. Všichni jsme velice ocenili práci celé baletní školy, její vysokou úroveň pod vedením pana profesora Sergeje Škalikova. Rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat Jihočeskému divadlu za podporu baletní školy, neboť děti tuto činnosti dělají s nadšením a celkově prostředí Jihočeského divadla přispívá k jejich tvořivému rozvoji.
Hana Veselá

Koncert baletní školy, 6. 6. 2014

Opět chceme poděkovat za úžasný baletní zážitek panu profesoru Sergeji Škalikovi. Nedělní koncert baletní školy byla událost, na kterou se spolu s dcerou těšila celá naše rodina. A opět jsme byli nadšení. Precizně nacvičené, krásná choreografie, veselé momentky, nadšené děti a pýchou se dmoucí rodiče. Už teď se těšíme na příští rok! Děkujeme Jihočeskému Divadlu za podporu baletní školy a panu Škalikovi za jeho obětavou práci.
Staesovi
starší >>