Pták Ohnivák a lišák Zorro

/ Otáčivé hlediště

Zdeněk Jecelín

pohádkově laděná akční komedie pro celou rodinu premiéra: 15. 6. 2013

Z královských zahrad mizí zlatá jablka. Země chudne. Královna Isabela je na všechno sama, na své syny se nemůže spolehnout. První má krev příliš modrou, druhý nadmíru ohnivou – celé dny i noci tráví na ulicích s kapelou. Slunce pálí, kojoti vyjí, supi se slétají. Jedinou nadějí tak zůstává legendární lišák Zorro, kterého však nikdo téměř dvacet let neviděl. Až jednoho dne...
 

 

Účinkovali

Desperado, vypravěč a kytarista
Don Diego
María, jeho dcera
Královna
Miguel, její starší syn
José, její mladší syn
Pták Ohnivák
Osun, zlatovláska
Zlatohřívák
1. amazonka, 1. zpěvačka
2. amazonka, 2. zpěvačka
3. amazonka, 3. zpěvačka
1. voják
2. voják
Žena
1. dítě
Děti
2. dítě
Kytara, zpěv
Kytara, trombón, zpěv
Kontrabas, trombón, zobcová flétna, zpěv
Kontrabas, zpěv
Akordeon, zpěv
Cajon, zpěv
Dokumenty
Plakát k představení
Grafický design Pavel Kodeda
Z médií
Nejlepsi-adresa.cz
11. 6. 2013
Scéna.cz
14. 6. 2013
5plus2.cz
15. 6. 2013
MF dnes
13. 7. 2013
Deník
27. 7. 2013
Deník
31.8.2017
 
Choreografie a pomocná režie Martin Vraný
Hudební režie a produkce Martin Horáček

 

Pro děti od 6 let.Fotografie z představení / Petr ZikmundVíce...
Z vašich ohlasů

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 31. 8. 2017

Představení bylo skutečně krásné, mělo spád, oceňuji neošizené kostýmy, živou hudbu a celkovou atmosféru. Bylo vidět, že to bavilo herce i diváky. Zdařilá a nápaditá režie a souhra se zázemím a technikou otáčivého hlediště. Děkujeme za podívanou na úrovni.
Marcela Maturová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 28. 8. 2017

Pták Ohnivák a lišák Zorro 25.8.2017 - Představení se nám velmi líbilo. Bylo velice zábavné. Byli jsme nadšení. Moc děkujeme - super.
Soňa Hofbauerová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 10. 7. 2017

Skvěle jsme se bavili. A jsme dost dospělí. A žádné děti jsme s sebou neměli.
Blanka Krupková

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 20. 5. 2015

Na tomhle predstaveni jsem byla dvakrat a sla bych klidne jeste stokrat! Na lepsim jsem snad zatim nebyla. Perfektni kostymy, herecke vykony a v neposledni rade nadherna hudba. Nechybely (velmi) komicke sceny, ale ani poradne napeti, co se stane v nasledujici minute. Nadhera! Moc dekuji za skvely zazitek a tesim se na priste! :)
Kateřina Charvátová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 18. 8. 2014

Dobry den toto predstaveni jsme videli jiz  poctvrte  takze vidite jak moc se nam libite.
Jonáš a Tobiáš

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 15. 8. 2014

Dobrý den, navšívili jsme poprvé otáčivé hlediště a hned jsme byli nadšení. Pohádka měla sice trochu "moderní" pojetí, ale jinak byla velice hezky zahraná. Ohlasy diváků a hlavně těch malých nebraly konce. Určitě se příští rok k Vám rádi vrátíme.  
Michaela Fialová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 2. 9. 2013

Úžasné představení, dětem i nám dospělákům se to moc líbilo. Krásné kostýmy, perfektní hudba a zpěv, těšíme se na další pohádku. Určitě dorazíme z Liberce znovu.  
Martina

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 16. 7. 2013

Hra se nám všem (12, 15, 45, 69 a 71 let) velmi líbila - je to opravdu pro celou rodinu. Zlatovláska, vypravěč, Zorro (otec i dcera), královna a princové i hudebníci jsou perfektní ... a hlavně pták Ohnivák a Zlatohřívák - to se fakt povedlo!!! Byla to prostě DIVOČINA! A je vidět, že to všechny (diváky i herce) baví!!! Mezi své oblíbené hlášky jsme si přidali "Jen jeden vlásek - na památku"... "A na můj názor se nikdo neptá?" Tleskáme a děkujeme!!!  
Renata Kosinová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 15. 7. 2013

Nádhera! Velé díky celému souboru za nápadité a vtipné představení. Krásné kostými, skvělá hudba, zpěv a herecké výkony. Zvláštní poděkování Zlatohřívák - Jiří Šponar - herecký výkon, hudba a zpěv - bratři Jan a Martin Galia, Osun - Budlana Baldanova - tanec. Velice jsme si divadlo užili a ještě dlouho na něj budeme dlouho vzpomínat. Už se těšíme na další představení tohoto kolektivu. Doporučuji všem!  
Gabriela Šimunová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 8. 7. 2013

Super! Byla jsem nadšená a děti také. Vtipné, zábavné, poutavé a Zlatohřívák (Jiří Šponar) naprosto dokonalý. Příští rok určitě přijedeme znovu. Děkujeme za krásný zážitek.  
Monika Köstingerová

Pták Ohnivák a lišák Zorro, 25. 6. 2013

Velice pěkné představení, všem se nám moc líbilo. Lehká a těžká verze ptáka Ohniváka byla skvělá stejně tak jako koně v podobě koloběžky. Díky  
Ivana Hauserová