Donaha!

Terrence McNally - David Yazbek

muzikálový hit premiéra: 23. 2. 2007 derniéra: 31. 12. 2011 počet repríz: 46

Mužům bez práce docházejí peníze, jejich sebevědomí je v troskách. Ještě ke všemu jsou jejich ženy ochotné vyhazovat prachy za pánský striptýz! Taková pitomost!

 

Účinkovali

Jerry Lukowski
Nathan Lukowski
Pam Lukowská
Teddy Slaughter
Dave Bukatinsky
Georgie Bukatinská
Harold Nichols
Vicki
Malcom McGregor
Molly McGregorová
Ethan Girard
Noah T. Simons
Jeanette Burmeisterová
Buddy Walsh
Ger Willoughby
Marty
Estelle Genovesová
Susan Hersheyová
Joanie Hersheyová
Seržantka
Kněz a další role
Policista a další role
Z médií
Deník
27.5.2010
Deník
21.2.2007
MF dnes
23.4.2007
Právo
23.2.2007
Právo
30.3.2007
 
Choreografie Martin Pacek
Asistent choreografa Petra Zídková

 

A co když ne, co když je právě tohle cesta, jak se z té mizérie vyhrabat? Když jsou ochotné platit za ty umělohmotné panáčky, co teprve, až uvidí v akci pořádné chlapy? Navíc chlapy, kteří jsou ochotni jít až na doraz – do naha!Překlad libreta a písňových textů / Pavel Dominik, hudební nahrávka Petr Malásek, fotografie z představení / Petr NeubertZ vašich ohlasů

Donaha!, 11. 5. 2011

Včerejší Donaha mě zase dostalo, byla jsem na něm už po druhé! Člověk se vážně pobaví, skvělé představení, kamarádka i já jsme chvílema brečely smíchy :-). Dokonalá scéna je jak se pan Šporcl svléká na píseň Sex bomb, a taky striptér v podání Ondřeje Veselého. Opět byli skvělí moji oblíbenci, pánové Hruška a Volejník. Všichni byli super, hlavně těch šest statečných :-). Vážně je všechny obdivuji za to co tam předvádějí, jedním slovem HUSTÝ!!!! Tohle představení musí každému vyrazit dech, škoda že herci nevidí diváky když odcházejí z divadla, ty vysmáté a rozzářené tváře...
Veronika Tůmová

Donaha!, 11. 2. 2011

DONAHA!!! Nádherné úžasné představení,bylo to opravdu dokonalé, Ondra Volejník byl opět výborný :-)
Petra

Donaha!, 8. 2. 2011

DONAHA... KRÁSNÉ PŘEDSTAVENÍ, SKVĚLÉ VÝKONY HERCŮ, VTIPNÉ, DĚKUJI ZA KRÁSNÝ VEČER!!!
Monika Machová

Donaha!, 15. 4. 2010

Muzikal DO NAHA! jako vzdy mne Jihoceske divadlo nezklamalo! Takze ma obvykla slova: SKVELE! BAJECNE! SUPER! ZABAVNE! A pro mne i LASKYPLNE! ZDRAVIM SRDECNE VSECH MYCH "SEST STATECNYCH" Hrajte, hrajte a hrajte dal. I ostatni byli skveli!  ALE "SEST STATECNYCH" jsou moji hosi!!!
Hana Legátová

Donaha!, 16. 3. 2010

Představení jsem viděla v loňském roce a dodnes mám z představení silný zážitek. Bylo to totiž představení nejen pro pobavení, ale i pro zamyšlení, plné citlivých okamžiků, které mě i ostatní diváky opravdu dojaly. Byla jsem moc zvědavá na to samé přestavení ve Vinohradském divadle a tak jsem se tam z jižních Čech vydala, ale musím říct, že bych na tento kus šla ještě jednou a to do divadla v Českých Budějovicích. Gratuluji ke skvělým výkonům všech - opravdu všech herců.
Marie Křížová

Donaha!, 28. 2. 2008

Dobrý den! Už dlouho jsem se tak nezasmala jako na včerejším představení Donaha! Bylo to báječné. Přistěhovali jsme se do ČB před rokem a toto bylo naše první představení ve zdejším divadle. Nadšený byl i přítel, který do divadla moc nechodí. Díky za super zážitek!
Tereza Tomanová

Donaha!, 27. 4. 2007

Děkuji všem hercům za nádherný večer při představení hry Donaha! Opravdu jsme si to se sestrou užily!! Paní Bambasová krásně zpívá a všichni pánové by zasloužili odměnu za odvahu,že se opravdu svlékli:-))).To se vám povedlo.Určitě půjdeme ještě jednou!!!
Kamila Vurmová

Donaha!, 12. 4. 2007

Včera jsem shlédla muzikál Donaha a musím říct, že jsem se takhle skvěle už dlouho nepobavila. Smála jsem se, až mi tekly slzy z očí a bránice naříkala. Skvělé výkony pánů herců (až na nějaké drobné pěvecké chybičky), klobouk dolů před jejich odvahou. Zvlášť Roman Nevěčný si roli vysloveně užíval. Takže díky!
Miroslava Švecová

Donaha!, 30. 3. 2007

Nedávno jsem shlédla představení muzikálu Donaha a moc se mi to líbilo. Hlavně mě překvapily pěvecké výkony herců, myslím, že všichni byli skvělí, hlavně pan Nevěčný, tomu ta role vysloveně sedla.
Petra Kamlachová