Sto roků prázdnin

T. Jarkovský, J. Vašíček

dobrodružná komedie premiéra: 3. 11. 2012 derniéra: 15. 5. 2016 počet repríz: 47

Představte si, že si jdete 30. června pro vysvědčení a najednou se ve škole dozvíte, že se pro letošní rok zvláštním výnosem prezidenta ruší letní prázdniny. Co si teď počít? Jedno je jisté, nelze to nechat jen tak! Papundeklově-dobrodružná inscenace o klukovské vzpouře.

Dokumenty
Plakát k představení
Výtvarné zpracování Kamil Bělohlávek / Grafická úprava Kateřina Podlipská
Z médií
Deník
3. 11. 2012
Deník
21. 1. 2013
 
Dramaturgická spolupráce Zdeněk Jecelín
Představení řídí Ewa Kociemska

 

Fotografie z představení / Petr ZikmundZ vašich ohlasů

Sto roků prázdnin, 12. 1. 2015

Dobrý den, dnešní představení bylo moc hezké, taky bych chtěl sto roků prázdnin.
Tobiáš Brodec

Sto roků prázdnin, 30. 4. 2014

Opravdu hezké, a to jak divadlo, tak hudba i herci. To by mělo mít alespoň 500 000 liků!!! Někdy bych to chtěl vidět znovu.
Matěj Volf

Sto roků prázdnin, 22. 1. 2014

Dobrý den, poslední co jsme viděli bylo Sto roků prázdnin. Opět jsme odcházeli spokojeni, ostatně jako ze všech představení "party Malého divadla", která pravidelně a některé kousky i opakovaně navštěvujeme. Jsou super a parádně jim to hraje ať už ve svém nebo v přírodě v Krumlově nebo Zlatce.
Martina Mandelíčková

Sto roků prázdnin, 5. 11. 2013

Včerejší představení nás - tedy rodiče i děti - opravdu nadchlo. Dynamické, skvěle šlapalo, pánům to náramně souhrály a dámy jim více než dobře sekundovaly. Publikum šlo po celou dobu s vámi a několik průběžných potlesků svědčí o tom, že se všichni parádně bavili. Díky a těšíme se na příště. Malé divadlo prostě umí!  
Sudíci

Sto roků prázdnin, 8. 4. 2013

Absolutně dokonalé představení!! Sranda a legrace se střídají s legrací a se srandou. A tak pořád dokola... Mé dětičky 6 a 9 let (samozřejmě vnímavé po mě, tedy po tatínkovi) se náramně bavily!!! Nicméně v hledišti (plně vyprodaném) jsme byli převážně dospělí, už se to rozkřiklo :-) Je to představení pro děti a pro dospělé, ať s dětmi nebo bez nich. Se zvoláním „vzdejte se nebo se bude zkoušet“ posílám obrovský pozdrav celé partě do divadla! Díky! Ládík Ptáček (40 let) PS: To, že půjdeme znovu, je asi jasné, ne?! Jenom koukám do programu, že to hrajete poměrně málo :-((  
Ládík Ptáček

Sto roků prázdnin, 3. 4. 2013

Bezva zábava! Děkuju a už se těším na příště!  
Jana Matznerová

Sto roků prázdnin, 2. 4. 2013

Úžasné představení, které ani zdaleka není jen pro děti. I my "dospělí" se rádi vracíme do dětských lumpáren. (Jen doufám, že se nikdo z mých budoucích žáků nepokusí vyhodit školu do povětří). Vynikají představení! Díky  
Lucie Vaňková

Sto roků prázdnin, 4. 2. 2013

V lednu jsme se třídou shlédli vaše představení (jsme věrní návštěvníci) - a domů jsme odjížděli s úsměvem na tváři a pohodou v duši, včetně nás, učitelek...Děkujeme, jste vážně skvělý!  
Pavla V Vařáková

Sto roků prázdnin, 6. 11. 2012

Děkujeme za další nádherné představení. Myslím, že ten nekonečný potlesk dětí vyjádřil vše.  
Renáta Tvrdíková