OTESÁNEK

DIVADLO KVELB

pohádka

Bude Otesánkovi stačit jeho rodná vesnice, kraj, stát, planeta …. sní i Vás? Přijďte! Bát se nemusíte, protože ho budete baštit taky! 

Pro všechny lidi od 5ti let.

  Loukové představení (K.J.Erben) určené dětem i dospělým pohádkomilům. Ve hře je několikero druhů loutek od marionet, maňáska, loutku trávicího ústrojí až po 2m panáka (loutka válcová - kolíbací) a další klasické i netradiční způsoby loutkářského vyprávění příběhu. Je zde v hojné míře použito hudebních doprovodů na píšťaly, bandžo, buben a nový vynález (svého druhu jedinou na světě) bentaru - zvláštní spojení kytary a bubínku. Posluchač také uslyší písně doprovázené jak těmito nástroji, tak jen ve vokálním podání. Rostoucí "udělané" děťátko Otesánek pojídá kromě všech možných věcí a bytostí také fyzikální veličiny a jiné nehmotnosti. Mizí v něm postavy - loutky všech možných druhů, od marionet z domácího loutkového divadélka až po lidi. Zkrátka něco, co má obrovskou chuť. Celou pohádkou se nese "refrén": "Civilizace a další lidská počínání jsou nápadně shodného vzezření s Otesánkem".

Představení realizovali: P. Lukas, J. L. Vavřina a J. Doubrava;  www.kvelb.com 

Účinkovali

Bude doplněno.
ZAČÁTEK PŘEDSTAVENÍ v 18,00 hodin v Krajinské ul. 35, dvůr domu U Beránka; v případě nepříznivého počasí v 18,10 v Malém divadle.