No comment!

Šauoch Ibrahim

scénická koláž premiéra: 26. 3. 2011

Scénická koláž o tom, že tu nikdy nejsme sami a plody našich vlastních skutků jíme.

Dokumenty
Plakát k představení
Z médií
Deník
25.3.2011
Deník
26.3.2011
Regionální noviny.cz
31. 3. 2011
 
Scénická hudba, hudební dramaturgie a zvukový design Martin Horáček
Dramaturgie Zdeněk Jecelín

 

On a Ona. Na cestě. Dvě housenky sní o motýlích křídlech.On a Ona. Muž a žena. Na cestě. Do světa. Domů. Jeden k druhému. S křídly či bez křídel? Housenky. Lidé. Co po nás zůstane? Poušť nebo zahrada? Dům nebo strom? Dcera či syn? Nebo jen kosti? Inscenace má dvě části, první je určena především dětem a těhotným ženám, uvádí se pod názvem „Sen o motýlích křídlech“ a její vyznění je silně pozitivní, druhá se obrací k dospělému divákovi a bez jakéhokoliv komentáře ukazuje, že skutečnost nemusí být vždy taková, jakou se na první pohled zdá.Fotografie / Petr HasalZ vašich ohlasů

No comment!, 21. 9. 2011

Musím vychválit představení do nebes. Včera jsme viděli představení No Comment a byli jsme naprosto unešeni... Těžko by člověk čekal tak silný zážitek od loutkohry! Ale všem vřele doporučuji, je to netradiční zážitek.
Kateřina Černá

No comment!, 7. 4. 2011

Úžasné představení, skvělé nápady s loutkami, od jezdění na kole přes bublifuk až po chodící slony... Druhá část večerního představení je opravdu drsnou konfrontací po té první, něžné. Každopádně ale určitě vede k zamyšlení se nad sebou samým a nad lidmi vůbec. Důležitá je  lidskost v závěrečné pointě - ještě není pozdě na změnu! Děkuji za úžasný večer!
Jana

No comment!, 7. 4. 2011

Moc moc se mi líbilo! klobouk dolů před umělci kteří ovládají loutky! a před panem režisérem :)
Evča