Sen noci svatojánské

/ Otáčivé hlediště

Felix Mendelssohn-Bartholdy

balet premiéra: 14. 7. 2010 derniéra: 16. 8. 2011 počet repríz: 9

Taneční burleska na motivy Williama Shakespeara.

 
Choreografie a režie Attila Egerházi
Scéna a kostýmy Kristina Novotná
Světelný design Attila Egerházi
Představení řídí Zdeňka Dubská

 
Více...
Z vašich ohlasů

Sen noci svatojánské, 31. 10. 2011

SEN NOCI SVATOJANSKÉ - byli jsme na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově uneseni vystoupením baletu, především p. Zdeňka Mládka (OBERON) a jeho ženy Světlany Mládkové (TITANIE) a chtěli jsme toto představení vidět na jevišti divadla. Těšili jsme se na fantastickou souhru manželů Mládkových. Bohužel jsme byli zklamáni Titanií v podání Cristiny Parres Mormeneo, v roli Puka jí to slušelo lépe. Přesto voláme BRAVO!!! zvláště p. Zdeňku Mládkovi , je báječný.
J.+ P. Filipovi

Sen noci svatojánské, 16. 8. 2011

Viděli jsme, nelíbilo se. Co takhle trochu klasiky. Hudba i prostředí by si to zasloužily.
Věra Ondráčková

Sen noci svatojánské, 15. 8. 2011

Yesterday I´ve saw the ballet performance A Midsummer Night´s Dream and it was relly great. The weather condition wasn´t so good during the day but I let my friends to take me there. Immediately after the beginning when The Titania lady was standing in front of me so close I could touch her, I started to dream together with them. She was really great especially the parts with The Oberon, feries and others.Thanks for amazing evening.
J.Murlay

Sen noci svatojánské, 15. 8. 2011

Paní Mládková jako Titanie a pan Mládek jako Oberon v dnešním Snu byli naprosto skvělí, jejich taneční i herecký projev mě doslova dostal a kdykoli se objevili na scéně krumlovské točny jsem s napětím téměř ani nedýchala a v žádném případě nelitovala investovaných peněz za vstupné. Jen tak dál, moc děkuji.
Karolína Pražková

Sen noci svatojánské, 15. 8. 2011

Děkujeme za včerejší představení Sen noci svatojánské na otáčku. Byl to pro nás nezapomenutelný zážitek a obdivujeme výkony všech zúčastněných, především pak hlavním protagonistům, skvělé Titánii s Oberonem v podání Světlany a Zdeňka Mládkových, dále pak Puckovi, mileneckým párům a vůbec všem...BRAVO!!!
rodina Válkova

Sen noci svatojánské, 21. 7. 2010

SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ. Představení mimořádné umělecké hodnoty. Dokonalé spojení tanečního, divadelního a přírodního elementu. Ještě dlouho se mysl loučí se všemi vjemy, které lze nazvat bez ostychu božskou proporcí. Zážitek, který oživuje fantazii a probouzí hravé dítě v  dospělákovi. Děkuji  vám všem za  zážitek snění během SNU NOCI SVATOJÁNSKÉ. BRAVO.
Ivana Bednářová

Sen noci svatojánské, 19. 7. 2010

Moc se mi líbilo včerejší představení baletu Sen noci svatojánské, a jako vždycky - Zdeněk Mládek je prostě nejlepší:-)
Hanča

Sen noci svatojánské, 19. 7. 2010

Moc děkuji všem tanečníkům za nádherný večer. Sen noci svatojánské se mi moc líbil,opravdu jsem si to užila. Ještě jednou díky, byli jste super!!!
Zora Žitná