Věra Holá

stálý host - herečka / Činohra
Věra Holá / Z médií
Koprivni-
ce.cz
16.3.2020


Věra Holá / Z vašich ohlasů

Petrolejové lampy, 4. 4. 2011

Asi bych potřebovala celou stránku, abych dokázala vyjádřit dojmy, které ve mě zanechalo včerejší představení Petrolejové lampy. Úchvatná podívaná!!! Scéna, kostýmy, prostě všechno. A hlavně, herecké výkony. Fascinující!!  Všichni byli skvělí, Lence Krčkové jsem věřila každé slovo, byla úžasná. Ondřej Veselý mě vážně dostal, jeho chůze syfilitika byla až děsivá, opravdu, klobouk dolů. Zahrál to naprosto dokonale. Jako vždy perfektní Ondra Volejník nijak nezůstal pozadu za ústřední dvojicí, skvělý výkon. Stejně tak pan Šporcl, i Věra Hollá.. Jen mi trochu vadilo celkem rušné publikum, pořád si tam někdo špital, kašlal (za to nikdo nemůže, to je jasné, ale když neslyšítě několikrát za sebou konec věty tak to naštve), a taky ty mobily!! To je problém vypnout zvonění?? JInak představení skutečné excelentní!!!
Alena

4. 1. 2008

Včera jsem navšívila nečekaně představení ´nebezpečné vztahy´. Mě i mým přátelům se velmi líbilo. Děkujeme. Smekáme před panem Volejníkem a slečnami Holou a Vaculíkovou - mimochodem skvělá posila divadla. Máme rádi komedie ale od teď se poohlédneme i po jiných žánrech. Skutečně nám ´běhal mráz po zádech´ :o)
Lenka K.

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 4 + 523 je: