Monika Kadlecová

členka baletního souboru / Balet
Monika Kadlecová / Z médií
Plakát k představení

Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, v angažmá v Jihočeském divadle je již od roku 1999. Od roku 2001 je přední sólistkou baletu JD, kde ztvárnila klíčové role v baletech Othello, Carmen, Labutí jezero, Don Quijote, Carmina burana, Marná opatrnost, Franceska z Rimini, Peer Gynt, Madame Butterfly, Zvoník u Matky Boží a v mnoha dalších.Peer Gynt / Monika StrnadováMalá noční Mozartiana / Zdeněk Mládek, Monika StrnadováFranceska z Rimini / Monika Kadlecová, Zdeněk Mládek / foto Petr HasalFranceska z Rimini / Monika Kadlecová, Petr Palas / foto Petr HasalFranceska z Rimini / Monika Kadlecová, Petr Palas / foto Petr HasalFranceska z Rimini / Monika Kadlecová, Petr Palas / foto Petr HasalFranceska z Rimini / Monika Kadlecová, Petr Palas / foto Petr HasalFranceska z Rimini / Monika Strnadová, Zdeněk MládekCoppélie / Monika Strnadová, Zdeněk Mládek / foto Petr HasalCoppélie / Germans Filipovs, Monika Kadlecová / foto Petr HasalTanec čtyř vůníLabutí jezero / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Petr Palas, Monika Strnadová / foto Petr HasalLabutí jezero / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Monika Strnadová, Petr Palas / foto Petr HasalLabutí jezero / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Monika Strnadová, Petr Palas / foto Petr HasalLabutí jezero / Petr Palas, Monika Strnadová
Monika Kadlecová / Z vašich ohlasů

Peer Gynt, 19. 2. 2009

Přijde mi až neuvěřitelný výkon pana Mládka jako Peer Gynta, potažmo celého baletu při včerejším představení. Nikdy jsem neviděla nic tak nabitého emocemi - tanec na svatbě, skvělé Peerovo odmítání paní Mládkové jako zoufalé Ingrid, tanec trollů, Ženy v zeleném v podání paní Strnadové, paní Oubramové Ondráčkové jako Solvejg a dalších. Zkrátka nádhera. O to víc jsem nepochopila prohlášení pana Šestáka v novinách, že vrchol baletu zde byl před dvěma lety. Myslím, že toto představení vypovídá něco jiného a každý, kdo ho viděl, mi dá jistě za pravdu. Navíc by mě zajímalo, na kdy je plánována derniéra, když více než polovina souboru opustí Jihočeské divadlo??? Díky za odpověď, chci se jít totiž na tak hezké (jedinou výtku mám snad jen k nepřehlédnutelným světelným a technickým dlouho trvajícím proměnám scén) představení podívat znovu.Balete držte se ať už budete kdekoliv. Ještě jednou díky za skvělý zážitek, častá divačka Hana Plátenková
Hana Plátenková

Peer Gynt, 27. 1. 2009

Na premiéru Peer Gynta jsme jeli s očekáváním pěkného kulturního večera. Skvěle, grandiózně a s velkým nasazením ztvárněná postava v podání vynikajícího sólisty Zdeňka Mládka předčila naše očekávání.Nejen sólistům - paní Oubramové, Mládkové, Strnadové..., ale celému baletnímu souboru patří vřelý dík s přáním jen tak dále!!!!!!
K. a M. Válkovi

Peer Gynt, 21. 1. 2009

Moc děkuji celému baletu za úterní představení Peer Gynt, zvláště pak skvělému panu Mládkovi, paní Oubramové Ondráčkové, Mládkové, Strnadové...Začínám mít baletní inscenace nejraději a pokud mi to čas dovolí, využívám repríz k opětovné návštěvě Jihočeského divadla. Díky, jen tak dál...je to nejen pro mě, ale i pro mé známé pokaždé nevšední zážitek!!!
Dáša Kalinová

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 17 + 910 je: