Michael Vykus

herec / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

18. 12. 2015
23. 10. 2015
7. 11. 2014
20. 4. 2012
Michael Vykus / Z médií
Deník
22. 10. 2015
Deník
22. 10. 2015
MF dnes
23. 10. 2015
Budejckadrb-
na.cz
22. 10. 2015
Kulturne.com
22. 10. 2015
Mezinami.cz
3. 11. 2015

Vystudoval hudebně-dramatický obor na Pražské konzervatoři. Již během studií hostoval v Divadle na Vinohradech a v Městském divadle v Mostě. Od srpna 2013 byl v angažmá v MD v Mostě. Během svého krátkého působění stihl nastudoval hlavní role Francina (Postřižiny) a Dona Lockwooda (Zpívání v dešti). Pod režijním vedením Zbyňka Srby se objevil jako Pešek v muzikálu Noc na Karlštejně a jako Břeněk ve zpěvohře Golem. Mezi další významné role patří Mirek (Hvězda na vrbě), Lucius (Hrátky s čertem), Mr. Forbright (Habaďúra), princ Radovan (Princezna se zlatou hvězdou na čele) a Bill (Dokonalá svatba). Od září 2015 je členem činohry Jihočeského divadla.Archa naděje / Michael Vykus, Tereza Vítů / foto Petr NeubertArcha naděje / Tomáš Havlínek, Tomáš Drápela, Tereza Vítů, Jan Dvořák, Michael Vykus / foto Petr NeubertArcha naděje / Tereza Vítů, Michael Vykus / foto Petr NeubertArcha naděje / Tereza Vítů, Michael VykusArcha naděje / Tereza Vítů, Michael VykusArcha naděje / Tereza Vítů, Michael VykusArcha naděje / Tereza Vítů, Michael VykusArcha naděje / Michael VykusArcha naděje / Tereza Vítů, Michael VykusArcha naděje / Michael VykusKreutzerova sonáta / Michael Vykus, Tomáš Drápela, Pavel Oubram / foto Petr NeubertKreutzerova sonáta / Tomáš Drápela, Pavel Oubram, Michael Vykus / foto Petr NeubertKreutzerova sonáta / Pavel Oubram, Tomáš Drápela, Michael Vykus / foto Petr NeubertKreutzerova sonáta / Pavel Oubram, Michael Vykus, Tomáš Drápela, Tereza Vítů / foto Petr  NeubertKreutzerova sonáta / Tomáš Drápela, Pavel Oubram, Michael Vykus, Tereza Vítů / foto Petr NeubertKreutzerova sonáta / Tomáš Drápela, Pavel Oubram, Michael Vykus / foto Petr Neubert
Více...
Michael Vykus / Z vašich ohlasů

Archa naděje, 23. 5. 2016

Chtěl bych Jihočeskému divadlu velmi poděkovat za nastudování her Archa naděje a Shakespeare v Hollywoodu. Z letošních novinek činohry rozhodně nejlepší hry. Dále bych rád poděkoval dvěma hercům z těchto představení - slečně Tereze Vítové a Jirkovi Untermullerovi. Duet slečny Vítové a pana Vykuse mne v hledišti rozbrečel (to se stalo naposledy u představení Advent) a Jirkův vtipný monolog v Shakespearovi a jeho zauvažování o "panu" Hitlerovi v Arše naděje mi ještě dlouho zůstanou v hlavě. Děkuji moc!
Martin Doucha

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 521 + 7 je: