Kateřina Bohatová

herečka / Opera
 

/ Repertoár - archiv

13. 2. 2015

Kateřina Bohatová (roz. Šildová, * 1984) vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři. Ještě během studií spolupracovala také s Černým divadlem Jiřího Srnce. V současnosti se věnuje především hudebnímu divadlu. Její první větší rolí byla Demeter ve Webberově muzikálu Cats v Divadle Milénium. Největších hereckých příležitostí se jí dostalo v Divadle J. K. Tyla v Plzni (Kathy Seldonová ve Zpívání v dešti, Roxie Hartová v Chicagu, Winnifred v Limonádovém Joeovi a další). Úspěchy slavila také jako Bambi Bernét ve hře Vražda za oponou v Hudebním divadle v Karlíně, Patty v muzikálu Pomáda (Divadlo Kalich) a Lina Lamontová ve Zpívání v dešti. Hrála také Mňaudámičku Tre v lyrikálu Michala Horáčka Kudykam. Působí také jako sólistka Orchestru Karla Vlacha a vokalistka Marie Rottrové.Zpívání v dešti / Kateřina Šildová, Jan Kříž, Miloslav Veselý, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Jan Kříž / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jozef Novotný, Kateřina Šildová, Josef Průdek / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Josef Průdek / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Marie Blahynková, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Jozef Novotný / foto Michal Siroň
Kateřina Bohatová / Z vašich ohlasů

Zpívání v dešti, 31. 10. 2016

Ve středu 26.10.2016 jsme navštívily představení Zpívání v dešti a byly jsme opravdu nadšené. Katka Šildová a Zbigniew Kalina, to je naše "srdeční záležitost". Oba herce prostě milujeme, ale to co oba převedli tady, tak to bylo něco úžasného. Zvlášť Katka byla nepřekonatelná. Honza Kříž to už je taková jistota, že bude představení fajn, ale Katka a Zbynda nám vyrazili dech. Moc se nám po nich zatím stýská a doufáme, že je opět brzy uvidíme v plzeňském divadle. Představení lze jen doporučit, bylo úžasné.    
Staša a Šárka

Zpívání v dešti, 18. 1. 2016

Muzikál Zpívání v dešti byl naprosto úžasný! Zejména skvělé taneční výkony pánů Kříže a Révaie. Kateřina Šildová zaslouží obdiv (nejen) za hlasový výkon :-) ...Všechno tak nějak plynule zapadalo do sebe a bavilo! Moc děkuji všem protagonistům za báječný zážitek!!!
Ludmila Kuberová

Zpívání v dešti, 17. 12. 2015

16.12.2015- Zpívání v dešti - Ze srdce děkuji za báječný večer a úžasný zážitek!!! Nepamatuji si, kdy naposledy jsem se tak spontánně a srdečně bavila, radovala  a smála až k slzám. Dostali jste mě! Zapomněla jsem na předvánoční shon i únavu, jenom jsem vnímala tu nádhernou energii všech zúčastněných a prostě jen byla součástí té chvíle. Odcházela jsem naprosto odreagovaná, duševně odpočatá, plná těch nejkrásnějších dojmů a vděčnosti za takový kulturní počin a výkony celého ansámblu! Ovšem největší dík a poklonu musím složit Kateřině Šildové - děkuji, byla jste báječná, obdivuhodná! Moc by mě zajímalo, jak vypadají Vaše hlasivky po představení :-)
Lada

Zpívání v dešti, 21. 9. 2015

Po minulém excelentním výkonu orchestru Jihočeského divadla pod taktovkou Jana Bubáka, v květnu 2015, bylo představení 16.9. odfláknuté, falešné a bez energie. Pod Peschíkovým vedením podal orchestr snad nejhorší výkon, jaký jsem kdy v Budějcích zažil. Naproti tomu understudy "Cosma" Zbigniew Kalina odvedl překvapivě vyrovnaný a slušně odzpívaný výkon s obrovským zápalem a výsledkem, kterým u mě předčil Jana Révaie. Celkově byl celý herecký ansámbl výborný a Kateřina Šildová opět nezklamala.
Vojtěch Adamčík

Zpívání v dešti, 24. 4. 2015

Muzikál Zpívání v dešti - nádhera. Úžasný J. Révai, skvělí J. Kříž, M. Blahynková, K. Šildová i ostatní herci. Chtěla bych všem poděkovat za pěkný zážitek.
Zdeňka Komzáková

Zpívání v dešti, 23. 4. 2015

Milá Kateřino Š. byla jste roztomilá, báječná, vynikající, ohromná!
Marie Strumínská

Zpívání v dešti, 26. 3. 2015

Odcházel jsem z Vašeho představení roztančený a od trolejbusu až domů jsem stepoval stejně jako Jan Kříž v cákající fontáně. Kolikrát jsem už tu vtíravou melodii slyšel (v Cherbourgu i celou inscenaci ), ale tentokrát to mělo dynamiku, vtip (geniální fistule Kateřiny Šildové) a senzační scénu, která propojila všechna média - němý černobílý film, orchestr, balet, sbor, i světla ramp. Báječně jsme se bavili a děkujeme sólistům za profesionální vyzrálý projev propojený rytmickým tancem i salty... Jan Révai, Marie Blahynková i Honza Kříž si zaslouží náš obdiv. Dvojí režie Oldy Kříže dala představení světovosti, a zasluhuje ocenění na světových scénách!!!
Miroslav Konrád

Zpívání v dešti, 27. 2. 2015

Byl jsem přiznávám poprvé v JD a byl jsem společně s ženou nadšený z vašeho představení. Vedle výborných hlavních rolí paní Šildové, Kríže a Révaie nás velice bavili komické výstupy panů Průdka, Veselého a Novotného. Děkujeme za krásný večer.
Tomáš Hájek

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 88 + 15 je: