Jan Révai

herec / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

13. 2. 2015

Jan Révai (* 1974) se vyučil automechanikem. Od mládí se věnoval tanci v taneční skupině UNO, kde ho vedl Richard Hes. Byl také členem skupiny swingu, hostující v Hudebním divadle v Karlíně pod názvem Děti swingu. Účinkoval v muzikálech Dracula, Romeo a Julie, Carmen, Hair a dalších. V muzikálu Pomáda se objevil v roli Sonnyho, roli Smrti a zároveň Anděla si zahrál v muzikálu Johanka z Arku. K nejznámějším jeho filmovým rolím patří postava Šimona z muzikálového filmu Rebelové (rež. Filip Renč, 2001). V roce 2002 si zahrál ve filmu režiséra Guillerma del Tora Blade 2 a rovněž ve filmu česko-nizozemsko-thajské produkce Zatracení. Širokou popularitu získal jako Ing. Robert Krátký v seriálech TV Prima Rodinná pouta a Velmi křehké vztahy.Zpívání v dešti / Jan Révai, Marie Blahynková, Jan Kříž / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Révai, Marie Blahynková / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Kříž, Jan Révai & balet JD / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Jan Kříž, Miloslav Veselý, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Josef Průdek, Miloslav Veselý, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Kateřina Šildová, Marie Blahynková, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Kříž, František Brantalík, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Kříž, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Révai, Jan Kříž / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Miloslav Veselý, Jan Révai / foto Michal SiroňZpívání v dešti / Jan Kříž, Marie Blahynková, Jan Révai / foto Michal Siroň
Jan Révai / Z vašich ohlasů

Zpívání v dešti, 10. 2. 2016

Dnes jsem byla poprvé na Zpívání v dešti. Nejvíce se mi líbily výkony pana Jana Révaie.Ráda bych také pochválila pana Jana Kříže za skvělý výkon na jevišti. Všichni ostatní účinkující byli také dobří, ale pan Révai je prostě pan Révai. Děkuji za skvělé výkony.
Keddy_j

Zpívání v dešti, 10. 2. 2016

Představení bylo úžasné a zábavné. Pan Révai podal skvělý herecký,taneční i zpěvácký výkon(je ale skvělý i mimo jeviště). Byl prostě nejlepší. Toto představení bych mohla vidět ještě tisíckrát. Také pan Oldřich Kříž podal skvělý výkon. Doporučuji všem, kteří se na toto představení chystají. Děkuji za představení.
Kateřina Skutilová

Zpívání v dešti, 18. 1. 2016

Muzikál Zpívání v dešti byl naprosto úžasný! Zejména skvělé taneční výkony pánů Kříže a Révaie. Kateřina Šildová zaslouží obdiv (nejen) za hlasový výkon :-) ...Všechno tak nějak plynule zapadalo do sebe a bavilo! Moc děkuji všem protagonistům za báječný zážitek!!!
Ludmila Kuberová

Zpívání v dešti, 9. 11. 2015

Úžasné představení, všichni herci skvělý výkon, excelentní pan Révai a pan Kříž! Nadšena i moje jedenáctiletá dcera. Děkujeme všem, kdo se na představení podílí a přejeme hodně úspěchů a radosti z tance a "Zpívání v dešti"!
Petra

Zpívání v dešti, 2. 11. 2015

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasné představení Zpívání v dešti. Nemělo chybu. Bavila jsem se od první do poslední minuty. Vyzvednout musím excelentní taneční umění pana Révaie. To byl opravdu zážitek. Jinak krásný zpěv i tanec v podání všech herců. Vřele všem doporučuji!
Hanka

Zpívání v dešti, 4. 5. 2015

Představení Zpívání v dešti jsem viděla již v Liberci, ale musím říci, že mě opět velmi ovlivnilo v tom pozitivním slova smyslu. Všichni účinkující byli naprosto skvělí, obzvláště Jan Kříž a Jan Revai. Jsou to nejen úžasní zpěváci a herci, ale i tanečníci. Nemohu ani opomenout precizní režii Oldřicha Kříže! Klobouk dolů! Děkuji za nezapomenutelný zážitek.
Darina

Zpívání v dešti, 24. 4. 2015

Muzikál Zpívání v dešti - nádhera. Úžasný J. Révai, skvělí J. Kříž, M. Blahynková, K. Šildová i ostatní herci. Chtěla bych všem poděkovat za pěkný zážitek.
Zdeňka Komzáková

Zpívání v dešti, 23. 4. 2015

Úžasné představení s panem Révaiem a Křížem.
Kolečková

Zpívání v dešti, 26. 3. 2015

Odcházel jsem z Vašeho představení roztančený a od trolejbusu až domů jsem stepoval stejně jako Jan Kříž v cákající fontáně. Kolikrát jsem už tu vtíravou melodii slyšel (v Cherbourgu i celou inscenaci ), ale tentokrát to mělo dynamiku, vtip (geniální fistule Kateřiny Šildové) a senzační scénu, která propojila všechna média - němý černobílý film, orchestr, balet, sbor, i světla ramp. Báječně jsme se bavili a děkujeme sólistům za profesionální vyzrálý projev propojený rytmickým tancem i salty... Jan Révai, Marie Blahynková i Honza Kříž si zaslouží náš obdiv. Dvojí režie Oldy Kříže dala představení světovosti, a zasluhuje ocenění na světových scénách!!!
Miroslav Konrád

Zpívání v dešti, 2. 3. 2015

Chtěli bychom poděkovat za krásný večer v divadle v Českých Budějovicích a panu Oldřichu Křížovi,za režii muzikálu Zpívání v dešti, který měl nedávno premiéru v Českých Budějovicích.Bylo to něco tak krásného, pohladilo to celého člověka. Dlouho tady něco takového chybělo. Nádherný zpěv a hlas Jana Kříže, slečny Blahynkové, pana Revaie a dalších, všichni byli prostě úžasní. Lidská duše by měla být hýčkána, hlazena a musí vidět krásno. A to se nám splnilo. Moc děkujeme.
Eliška a Karel Krátkých

Zpívání v dešti, 27. 2. 2015

Byl jsem přiznávám poprvé v JD a byl jsem společně s ženou nadšený z vašeho představení. Vedle výborných hlavních rolí paní Šildové, Kríže a Révaie nás velice bavili komické výstupy panů Průdka, Veselého a Novotného. Děkujeme za krásný večer.
Tomáš Hájek

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 58 + 62 je: