Bartoloměj Veselý

herec / Malé divadlo
 

/ Repertoár - archiv

25. 11. 2023
23. 6. 2018
14. 4. 2018
28. 11. 2017
17. 3. 2017
22. 10. 2016
23. 5. 2016
5. 12. 2015
9. 11. 2015
18. 6. 2015
25. 4. 2015
27. 3. 2015
29. 11. 2014
30. 5. 2014
25. 1. 2014
15. 6. 2013
3. 11. 2012
24. 3. 2007
Bartoloměj Veselý / Z médií
Deník
25. 10. 2016
Rozhlas.cz
19. 3. 2017

Vystudoval Mezinárodní konzervatoř v Praze, obor muzikálové herectví. Je laureátem prvního ročníku Studentské Thálie. Zahrál si v divadle Semafor, Divadle Na Jezerce, v Kabaretu U Fleků. Je členem nezávislého divadelního souboru GeisslersHofcomoedianten, sídlícího v pražské VILE Štvanice a východočeském Kuksu. Součástí hereckého souboru Malého divadla je od roku 2014. Má rád „kafe bez mlíka“, protože je tvrdší než Janek.Ježíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík, Martin Dobíšek / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Denisa Maršán Posekaná, Petr Hubík / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík, Martin Dobíšek / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Denisa Posekaná, Petr Hubík / foto Petr ZikmundJežíšek Superstar / Bartoloměj Veselý, Petr Hubík / foto Petr ZikmundZtracený svět / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Bartoloměj Veselý / foto Petr Zikmund 2018Game / Bartoloměj Veselý / foto Petr ZikmundGame / B. Veselý, L. Valenová, M. Dobíšek, P. Hubík, D. Ibragimova, J. Kaštovský, D. Posekaná, A. Surma, T. Jelínková, F. Hnilička, V. Zubkov / foto Petr ZikmundGame / Terezie Jelínková, Bartoloměj Veselý / foto Petr ZikmundGame / B. Veselý, L. Valenová, M. Dobíšek, P. Hubík, D. Ibragimova, J. Kaštovský, D. Posekaná, A. Surma, T. Jelínková, F. Hnilička, V. Zubkov / foto Petr Zikmund
Více...
Bartoloměj Veselý / Z vašich ohlasů

Ježíšek Superstar, 22. 12. 2016

Naši milí, měli jsme to štěstí, že jsme včas zabukovali lístky na toto představení. Vzhledem k hektickému předvánočnímu času jsem sice měla nutkání lístky zrušit, ale naštěstí jsme společně se třídou zhlédli trailer na Ježíška a řekli jsme si – ani náhodou. Moc jsme se těšili a jako vždy představení bylo nad naše očekávání! Z každého Vašeho představení jsem nadšená a dojatá, ale toto? Vím, jak děti obvykle reagují na konce představení. Ještě jsem nezažila takový aplaus od dětí a opakované vyvolávání Vás – úžasných herců. Aniž by tušili, co je standing ovation, automaticky vstávaly. Samozřejmě velké díky patří všem tvůrcům. Prostě celému Malému divadlu. Jsme rádi, že Vás máme tak blízko. Tady jsou nadšené ohlasy dětí: Mně se moc líbilo, že z toho kříže se stala kytara, taky se mi líbilo, že jste tak dobří hudebníci a celkově se mi divadlo líbilo. Adam. Milí herci, moc se mi líbilo vyhazování dárků a sněhový rozprašovač. Vaše divadlo bylo prostě super. Dominik. Moc se mi to líbilo. Nemá to chybu Nejvíc se mi líbilo, jak hráli na klavír a elektrickou kytaru. A jak ten anděl vyhazoval stromečky a dárky. Krása! Všechny, co jsem viděl, jsou krásný divadla. Tomáš. Čus! Nejvíc se mi líbilo, jak jste hráli na mě, pak trubky a taky jak jste hráli  na jednu kytaru. Hodně se mi líbila ta černá kytara. Taky vyhazování dárků. Dobrá byla ta kytara z kříže. Šimon. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme drželi kabely a hráli jsme. Potom se mi líbily ozvučné tyče a hraní na tělo. Kája. Divadlo bylo výborný. Nejlepší bylo vyhazování dárků. Honza. Moc se mi to líbilo. Líbily se mi nástroje: ozvučné tyče, piano, kytary, písničky a zpívání. Příběh byl úžasný, pěkně zrežírovaný. Líbilo se mi, jak anděl vyhazoval dárky.    Všichni jste dobří hudebníci. Děkuji za divadlo. Lucka. Divadlo se mi líbilo. Nejvíc mě pobavil anděl. Maruška. Dobrý den, divadlo Ježíšek superstar se mně, a řekl bych i naší třídě, velice líbilo. Nejvíce se mi líbily ozvučné tyče. Ještě jednou děkuji. Ondra. Nejvíc se mi líbilo, jak anděl vyhazoval dárky ven a taky sněžení a taky trubky. Šimůnek. Moc se mi to líbilo. Hraní s tyčemi a hraní na tělo. Děkuji za krásné představení. Anetka. Nejlepší bylo, když anděl vyhazoval dárky a stromky na zem a sněžil. Když Mozart volal Pánu Bohu. A na konci rozhovoru řekl :“Buď s sebou!“. To bylo také vtipné. Ema. Milý pane režisére. Bylo to dobré. Nejlepší bylo, jak anděl vyhazoval dárky na ulici a pak do publika prášil to bílé. A jak jste hráli na lidi a na hudební nástroje. Tomáš. Všechno se mi líbilo. Nejvíc hraní na tělo a na tyče. Moc děkuju. David.
Eva Sosnová a 5. třída ZŠ Lhenice

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 86 + 26 je: