Mario Kubec

herec / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

7. 11. 2014
Mario Kubec / Z médií
Plakát k představení
foto Ivan Pinkava, design Robert V. Novák
Blesk.cz
4. 11. 2014
MF dnes
13.11.2014
Deník.cz
27.11.2014


V jámě lvové / Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec, Jakub Skála, Pavel Oubram, René Šmotek / foto Petr NeubertV jámě lvové / René Šmotek, Mario Kubec, Pavel Oubram, Jakub Skála / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec, Jiří Untermüller / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Jakub Skála, Lenka Krčková, Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec / foto Petr NeubertV jámě lvové / Mario Kubec, Lenka Krčková / foto Petr Neubert
Mario Kubec / Z vašich ohlasů

V jámě lvové, 1. 12. 2015

Člověk u tohoto představení lituje jen dvou věcí, a sice, že ho nemůže vidět víckrát (byl jsem bohužel skoro až na derniéře) a za druhé, že ho pro jeho dokonalost nemůže sám hrát. Pak si ale uvědomí, že i když ho viděl jen jednou, už navždy zůstane sedět v křesle divadla a bude se dívat znovu a znovu a po hodně dlouhou dobu neuvidí nic lepšího a také, že pokud by měl ve hře hrát on sám, musel by utéct hanbou před nádherným výkonem obsazených herců a zvláště pana Maria Kubce. Musím se přiznat, že jsem několikrát utíral oko. Při tomto představení se nejspíš hodně lidí naučilo prožívat příběhy, které čtou a vidí.
Jiří Vítovec

V jámě lvové, 2. 3. 2015

Bravo panu Máriu Kubcovi a paní režisérce Janě Kališové! Představení V jámě lvové je výborné, děkuji za krásný zážitek!
Majda

V jámě lvové, 8. 1. 2015

Včera jsme shlédli představení V jámě lvové a musím jen doporučit. Vynikající herecké výkony všech herců. Pominu-li pana Kubce (obdivuji, jak dokáže vyjádřit jen výrazem tváře své vnitřní pocity), pak mě nejvíc uchvátila Lenka Krčková, v jejímž podání jsem skutečně viděla přesnou "válečnou herečku", vynikající byl i pan Untermüller, jehož ředitel divadla byl naprosto přirozený (chvilkami jsem měla pocit, že se dívám na film Škola základ života). Nechápu, jak mohl někomu vadit začátek představení, byl skvěle zahraný a naopak si myslím, že je potřeba si stále připomínat tuhle dobu tak, jak byla. Takže jen tak dál a více takových představení.  
Jarka Dohnalová

V jámě lvové, 16. 12. 2014

Snad nejlepší hra Jihočeského divadla, kterou jsem viděl. Ještě celý večer po skončení divadla jsem postupně vstřebával silný zážitek ze hry. Naprosto famózní a excelentní výkon pana Maria Kubce! Divák je tak vtržen do děje, že celou hru skoro ani nedýchá, v mnoha chvílích mi šel mráz po zádech. Díky všem hercům za výborný zážitek!
Petr Šrámek

V jámě lvové, 8. 12. 2014

Excelentní Mario Kubec, excelentní představení. Díky moc.
Gabriela

V jámě lvové, 18. 11. 2014

Můžu říci jen dokonalost sama. je to nejlepší představení souboru Jihočeského divadla, na kterém jsem byla. Ráda  pro divadlo udělám to, že kudy budu chodit, tudy budu chválit a posílat na toto představení. Jsem nadšená z nového obsazení divadla. Naprosto dokonalý a nepřehlédnutelný  Lukáš Pečenka, samozřejmě perfektní herecké výkony pana Kubce, Untermüllera a v neposlední řadě i pan Skála. Myslím si, že divadlo správně vyhodnotilo, že po panu Veselém, který odešel, chybí muž, na kterého budou chodit mladé dívky i starší ženy z důvodu, že se na něj prostě hezky kouká. Myslím, že pan Skála je osobou, na kterého se nejen hezky kouká, ale plusem je i to, že dokonce umí hrát. Divadlo, tleskám nad výběrem hry i herců. Díky za luxusní zážitek.
Míša Č.

V jámě lvové, 10. 11. 2014

Rozhodnout se ve 4 odpoledne jít večer do Jihočeského divadla, nevědět na co, prostě na poslední chvíli sehnat dva lístky na fajn sedadla, zjistit že jsme dokonce na premiéře a to ještě ke všemu na FAMÓZNÍ hře! Tomu se říká dobrá volba :) Všem doporučuji! Mario Kubec je skvělý!
Milan Pleva

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 410 + 49 je: