Barbora Munzarová

herečka / Opera
 

/ Repertoár - archiv

4. 4. 2014
Barbora Munzarová / Z médií
Plakát k představení / foto Michal Siroň, grafické zpracování Lenka Cimlová Ostrá
i-divadlo.cz
12.3.2015
Kulturne.com
12.3.2015
Deník.cz
12.3.2015
Deník
12.3.2015
MF dnes
12.3.2015
Rozhlas.cz
Novinky.cz
6. 7. 2014
Styl pro ženy
3. 6. 2014
Deník
8.4.2014
Právo
4. 4. 2014
MF dnes
4. 4. 2014
Deník
3. 4. 2014
Deník
19. 3. 2016


Holka nebo kluk / Barbora Munzarová / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Barbora Munzarová, Aleš Voráček / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Michaela Korychová, Jana Málková, Gabriela Burianová, Táňa Kupcová & Barbora Munzarová / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Barbora Munzarová, Jakub Dušek / foto Michal Siroň6033Holka nebo kluk / Aleš Voráček, Barbora Munzarová / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Aleš Voráček, Barbora Munzarová / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Josef Průdek, Barbora Munzarová / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Barbora Munzarová & girls / foto Michal SiroňHolka nebo kluk / Barbora Munzarová, Romana Strnadová / foto Michal Siroň
Barbora Munzarová / Z vašich ohlasů

Holka nebo kluk , 31. 3. 2015

Do Jihočeského divadla chodím velmi ráda. Představení Holka nebo kluk se nám líbilo, paní Munzarová je v této roli skvělá. Je to příjemná, přirozená a pohybově nadaná herečka. Výborní byli i pan Josef Průdek a pan Miloslav Veselý. Děkujeme za příjemný večer!
Lucie

Holka nebo kluk , 20. 3. 2015

Nejsme žádní divadelní odborníci a do ohlasů píšeme poprvé,ale jinak to nejde než reagovat na ohlas paní Elin. Taktéž jsme byli na představení 16.3. a prožili jsme velice příjemný večer s vaší inscenací. Paní Munzarová byla báječná a i ostatní herci byli dobří. Za všechny diváky mimo paní Elin mluví dlouhý potlesk na konci představení. Doporučujeme této negativistce, aby raději zůstala doma a pustila si nějaký povedený serial, třeba na Nově a neurážela herce a režisera.
Dvořákovi

Holka nebo kluk , 19. 1. 2015

Navštívili jsme krásné představení Holka nebo kluk v JD s paní Munzarovou. Děkujeme za pohodový večer, moc jsme se bavili. Všichni byli skvělí. 
V. Horská

Holka nebo kluk , 10. 11. 2014

Krásné a dobrou náladou nabíjející představení Holka nebo kluk. Paní Bára Munzarová a Daniel Bambas byli úžasní. Děkujeme za supr zážitek.
Blanka Kuželková

Holka nebo kluk , 28. 4. 2014

Dobrý den, mooc děkuji za krásné představení  26.4. Bylo to jako herecký koncert, Bára Munzarová byla skvělá, ale ani ostatní herci za ní nezaostávali. Už dlouho mě žádné představení tak nepobavilo. Všem doporučuji.
J. Martyková

Holka nebo kluk , 17. 4. 2014

Super představení Holka nebo kluk. Moc jsem se bavila. Bára Munzarová je úžasná a rostomilí byli pánové Veselý a Průdek. Díky za krásně prožitý večer.
V. Hamáčková

Holka nebo kluk , 11. 4. 2014

Dobrý den, 4.4. jsem měla možnost shlédnout premiéru Holka nebo kluk a v první řadě chci říct, že paní Munzarová je opravdu profesionálka ve svém oboru - v oboru hereckém. Nejen že dokáže zahrát téměř jakoukoliv roli na výbornou, ale okrem toho všeho je to i skvělá tanečnice. Byla jsem ohromena jejím stepařským výkonem. Chtěla bych poděkovat tvůrcům, že právě tuto herečku obsadili do hlavní role. Ale abych nezapomněla, tak i ostatní herci byli dobří. Zkrátka děkuji všem za úžasný zážitek. Právě v tento večer jsem pochopila, proč je tato herečka tak oblíbená.  
Markéta

Holka nebo kluk , 9. 4. 2014

Moc krásnou premiéru jsme v J.D. prožili v pátek 4.4. Chceme poděkovat a vyslovit velký obdiv celému opernímu souboru. Bára Munzarová i Daniel Bambas jsou vynikající herci a všichni ostatní včetně menších rolí skvělí. Na hudební komedii Holka nebo kluk půjdeme určitě ještě jednou.  
Věra a Slávka

Holka nebo kluk , 8. 4. 2014

Další výborné představení, Bára Munzarová okouzlila lehkostí a skvělými tanečními čísly. Pan Průdek, p.Volfová, vlastně všichni hráli a zpívali s velkým nasazením. A Daniel Bambas je okouzlující mladý muž, s nádherným hlasem. Prostě syn své matky. Gratulujeme.  
Adéla Malá

Holka nebo kluk , 8. 4. 2014

Další velmi zdařilé představení Jihočeského divadla. Opět se potvrdilo, ze JD umí a je radost ho navštívit. Premiérové obsazení bylo skvělé, Bára Munzarová v hlavní roli byla úžasná. Ale i ostatni podali skvělé výkony. Velký dík zaslouží pan režisér Procházka a Táňa Kupcová za stepařská čísla. Dekuji za krásný zažitek a přeji tomuto představeni hodně zdaru.
Ivana

Holka nebo kluk , 7. 4. 2014

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za včerejší úžasný zážitek při představení HOLKA NEBO KLUK. Obrovsky jsem se bavila, herci podali úchvatné výkony, ale hlavně chci zdůraznit, že Áďa v podání Báry Munzarové - to bylo něco neuvěřitelného! Bára podala opravdu excelentní výkon a myslím, že lepší herečku by jste pro tuto roli nenašli. OPRAVDU KLOBOUK DOLŮ! :-)
Jana

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 46 + 44 je: