Viktor Limr

/ Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

19. 2. 2016
11. 6. 2015
10. 1. 2014
15. 6. 2001
Viktor Limr / Z médií
Deník.cz
30. 4. 2015
Deník
18. 2. 2016
Deník
17. 6. 2017


Shakespeare v Hollywoodu / Tereza Vítů, Viktor Limr / foto Petr NeubertShakespeare v Hollywoodu / Viktor Limr, Tomáš Havlínek / foto Petr NeubertShakespeare v Hollywoodu / Viktor Limr, Tomáš Havlínek, Tereza Vítů / foto Petr NeubertShakespeare v Hollywoodu / Jiří Untermüller, Viktor Limr / foto Petr NeubertShakespeare v Hollywoodu / Viktor Limr, Tomáš Havlínek / foto Petr NeubertShakespeare v Hollywoodu / Viktor Limr, Tereza Vítů / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Pavel Oubram, Viktor Limr, Tomáš Drápela / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Taťána Kupcová, Jiří Suchý z Tábora, Viktor Limr, Karel Roden, Jiří Untermüller / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov /  Jiří Suchý z Tábora, Viktor Limr / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Viktor Limr, Jiří Suchý z Tábora / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Viktor Limr, Karel Roden / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Viktor Limr, Karel Roden / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Viktor Limr, Jiří Suchý z Tábora / foto Petr NeubertPes baskervillský / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Josef Průdek, Teresa Branna, Jiří Suchý z Tábora, Viktor Limr, Jiří Untermüller / foto Petr NeubertBlackout / Viktor Limr / foto Petr NeubertBlackout / Jan Hušek, Tereza Vítů, Viktor Limr, Věra Hlaváčková / foto Petr Neubert
Více...
Viktor Limr / Z vašich ohlasů

Shakespeare v Hollywoodu, 19. 12. 2016

Včera jsem na doporučení absolvovala představení Shakespeare v Holywoodu a opět jsem si návštěvu Jihočeského divadla užila. A důvod pro to, abych se o svůj  pozitivní komentář podělila, je moje potřeba poděkovat zvášť Oberonovi a speciálně pak Pukovi, jehož výkon mi připomněl nezapomenutelného Puka Petry Hobzové svého času na Otáčivém hledišti. Děkuji.
Kateřina Cempírková

Pes baskervillský, 7. 9. 2016

Pes baskervilský - 4.9.2016 - Děkuji všem aktérům za super podívanou. Pan Roden a Limr - exkluzivní výkon, stejně jako ostatní a tím myslím i koníka a psíka :-). Byl sem poprvé a zrovna jsem jako dárek dostal tento kus, který se jako noční představení do těchto prostor naprosto hodí. Určitě se vrátím, i když vím, že toto překonat bude hodně těžké. Finální rozuzlení, mlha v bažinách, obraz vyjícího psa a za tím vším reálné blesky na obloze. Na to dlouho nezapomenu. Skvělé završení skvělé dovolené. Díky.
Robert Šťastný

Pes baskervillský, 5. 9. 2016

Byli jsme v sobotu na psu baskervillském-bylo to zatím nejhezčí představrní,co jsme tam shlédli.ˇUžasný výkon každého herce,p.Roden,Viktor Limr...naprosto úžasný výkon.Chechtali jsme se tak,až nebylo herce slyšet..Děkujeme tvůrcům i hercům.Všem,kdo váháte:neváhejte a jedte:)
Hanka Puntanela

Pes baskervillský, 30. 8. 2016

Byli jsme 27.8..2016  poprvé na otáčivém hledišti. Bylo to něco úžasného.... Panové Suchý a Limr si zaslouží slova chvály.....i okamžitá reakce na ohňostroj .... Děkuji za skvělý zážitek.
Pavlína K.

Pes baskervillský, 30. 8. 2016

Karel Roden + Viktor Limr + otáčivé hlediště Krumlov = to nejúžasnější, co jsem kdy zažila. Famózní podívaná dokonalé připravená a zahraná. Byla jsem zde poprvé a nic tak skvělého jsem ještě nezažila.
S. L.

Pes baskervillský, 24. 8. 2016

Děkuji za uvedení Psa baskervillského. Skvělé představení i výkony herců v čele s Karlem Rodenem a Viktorem Limrem. Posunutí této tajemné detektivky do žánru komedie bylo vynikající.
Iva K.

Shakespeare v Hollywoodu, 28. 4. 2016

Očima přísného divadelního kritika jsou tyhle Ludwigovy postmoderní námluvy s renesančním klasikem nepochybně záležitostí bez vyšších uměleckých ambic. Hře sice nechybí určitá míra sofistikovanosti – narážky na texty z různých Shakespearových her, tíživé téma umělecké nesvobody zprostředkované postavou Maxe Reinhardta nebo mixování reálných a imaginárních figur. Divák se nicméně může spolehlivě bavit i bez hlubších znalostí jak Shakespeara, tak detailů a jmen ze "zlaté éry Hollywoodu". Je to ale nutně na škodu kvalitě hry? Myslím, že v tomto případě ne – inscenace pro mě totiž bez problémů naplňuje kategorii oddychové komedie, která si zcela vědomě neklade vyšší cíle, ale zároveň neupadá do prvoplánové podbízivosti. "Atraktivní balení" hře zajišťují sevřená scéna nahrávající stylizaci do prostředí hollywoodských ateliérů, Fikejzova dobově padnoucí hudba a především (chtělo by se říct už tradičně) skvělé Kyptovy kostýmy. Oceňovat výkony herců znamená  pouštět se do vypisování telefonního seznamu, protože každý z nich dokázal své postavě "vybojovat" alespoň jeden úsměv vzbuzující výstup a zároveň se vyvarovat přílišného tlačení na pilu a přehrávání (snad tomuto riziku nepodlehnou ani při dalších reprízách). Jiří Untermüller jako obávaný Will Hays v průběhu děje velmi vyváženě přepíná výrazový projev mezi striktním a sarkastickým úředníkem a neodolatelně narcistním blouznivcem. Hlasově a vizuálně "čtyřjediný" Jan Dvořák suverénně zvládá nejen "chodící klišé" Jacka Warnera, ale i tři jeho bratry, jejichž telefonické rozmluvy mají patřičnou šťávu. René Šmotek, jehož postava má jako jediná i hlubší tragický nádech, úspornými gesty a lehkým akcentem sympaticky vykresluje Reinhardta jako skeptického, humorem vyzbrojeného Evropana uprostřed hollywoodské povrchnosti. Nastavenou retro-stylizaci hry dokonale ctí a výrazově naplňuje trio dámských postav: Olivie v křehce přirozeném podání Terezy Vítů, "vzorová" naivka Dany Verzichové i novinářka Jaroslavy Červenkové přesvědčivě zprostředkovávající nablýskanost i rutinu "velkého světa" filmu. Jednoznačnými králi představení jsou nicméně představitelé ústřední, perfektně sehrané dvojice. Viktor Limr si jako Oberon pohrává s tónem hlasu při každé své replice a jeho přesně dávkovaná ironie, gesta a smysl pro timing jsou naprosto vynikající. Tomáš Havlínek má energii a uvolněnost, které k postavě Puka nezbytně patří, a znovu prokazuje jednoznačný a přirozený komediální talent, který by mohl do budoucna s přehledem zužitkovat i v "opravdovém" Shakespearovi. Je zkrátka fajn vidět soubor činohry zas jednou v sehrané formě a v kusu, který by si snad mohl získat dlouhodobější zájem diváků. Díky za to.
Michal

Pes baskervillský, 26. 6. 2015

Na otáčivém divadle jsme byli poprvé a zcela určitě ne naposled. Představení bylo milé, vtipné, bez problémů ho shlédl i můj 8-i letý syn a nenudil se. Suchý anglický humor skvěle sedl jak Viktoru Limrovi tak Karlu Rodenovi, ale excelentní výkony podávali všichni herci. Rozhodně doporučuji.
Petra Šupová

Pes baskervillský, 26. 6. 2015

Díky za báječné a zábavné představení. Na parádní výkony před točnou herců JD jsem už zvyklá, o to více mě mile překvapilo, jak si sedlo duo Viktor Limr a Karel Roden a jak se s nástrahami otáčka vypořádali. Karel Roden předvedl výborný výkon hodný jeho renomé, Viktor Limr mu perfektně sekundoval a Jiří Suchý v roli Sira Henryho byl rovněž skvělou volbou. Za zmínku stojí i perfektní osvětlení a hudba, které příběhu daly napětí. Prostě představení stojí zato vidět! :-)
Jana K.

Blackout, 25. 2. 2014

Úžasné představení!! Člověk se nejen skvěle pobavil, ale zároveň s napětím sledoval, jak se postupem času pod tíhou situace lidské charaktery obnažují. Tvůrčí tandem Glaser- Šubrtová opět nezklamal - jediné zklamání u mě převládá z odchodu pana Glasera do Brna. Jemu přeji mnoho štěstí a budu doufat, že na naší scénu nezanevře a občas pro nás ještě něco takto kvalitního připraví. Potlesk patří samozřejmě i hercům - pan Drápela famózní, stejně tak Viktor Limr a zbytek herců.
Martin Klíma

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 45 + 93 je: