Radka Fišarová

/ Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

26. 9. 2014
26. 6. 2013
Radka Fišarová / Z médií
Deník
26. 6. 2013
MF dnes
27. 3. 2013
Týden.cz
21. 6. 2013

Nar. 19.12.1977 v Praze.
Začínala zpívat v pěti letech ve sboru Bambini di Praga. Vystudovala pražskou Konzervatoř J.Ježka obor zpěv a muzikál. Několik let se velmi úspěšně věnovala s vlastní skupinou Auris folk a country muzice. Ovšem již během studií vkročila na scénu muzikálů, kde účinkuje v hlavních rolích dodnes. Ve dvaceti letech byla obsazena do titulní role Webberova muzikálu Evita a stala se tak světově nejmladší představitelkou této role. Zpívala v muzikálu Hair/Vlasy, v Bernsteinově Mši a v řadě českých muzikálů jako např. Kleopatra, Rebelové, Tři mušketýři, Angelika , Dracula atd. Účinkovala též v Nár.Divadle v Praze v tanečním představení Lucrezia Borgia či v opeře Montezuma. Působí v pražských muzikálových divadlech Broadway, Hybernia nebo Kalich.
Její stěžejní role je již deset let titulní role muzikálu Edith Piaf , který se uvádí v mnoha českých městech např. Plzeň-Komorní divadlo J.K. Tyla, Brno-Mahenovo divadlo, Olomouc-Moravskoslezské divadlo, i v zájezdově v zahraničí. Francouzský šanson je také náplní její koncertní činnosti v programu s názvem Malá pocta velké Edith za doprovodu jazz-tria a akordeonu nebo v symfonické verzi s názvem Paris, Paris.Divotvorný hrnec / Radka Fišarová, Jan Kříž / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Radka Fišarová, Martin Hruška / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Radka Fišarová, Jan Kříž / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Miloslav Veselý, Radka Fišarová / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Pavel Klečka, Radka Fišarová / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Ondřej Veselý, Radka Fišarová, Světlana Mládková, Martin Hruška, Miloslav Veselý / foto Michal SiroňDivotvorný hrnec / Martin Hruška, Radka Fišarová / foto Michal Siroň
Radka Fišarová / Z vašich ohlasů

Divotvorný hrnec , 1. 7. 2013

Děkujeme, byla to krása :-). V divadle s nejvyšším stropem na světě jsme byli poprvé a vybrali jsme výborně - mimořádný zážitek korunovaný zpěvem paní Radky Fišarové.
D. Dušková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 667 + 8 je: