Markéta Frösslová

herečka / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

6. 5. 2011
Markéta Frösslová / Z médií
Právo
11.5.2011
i-divadlo.cz
Divadlo J. K. Tyla

Narodila se roku 1987 v Praze, vystudovala španělské gymnázium, přičemž se už od děství intenzívně věnovala sportu. Ještě na střední škole vstoupila do amatérského divadla Radar, odkud vedla její cesta na DAMU, obor činoherní herectví. Jejími absolventskými rolemi v Disku jsou Solvejg (Peer Gynt), Cecca (Poprask na laguně), Marie (V houšinách měst) a Irina (Tři sestry), přičemž s režisérem Adamem Rutem spolupracovala už v rámci školních klauzur. Během studií také hostovala v Divadle Na zábradlí a v A Studiu Rubín. Markéta má rozsáhlé zkušenosti s účinkováním ve filmu a televizi. Poprvé stála před kamerou v dětské roli Aničky ve filmu Akumulátor 1.Slaměná židle / Pavel Oubram, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Bibiana Šimonová, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Pavel Oubram, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Markéta Frösslová, Pavel Oubram / foto Petr NeubertSlaměná židle / Markéta Frösslová, Pavel Oubram / foto Petr NeubertSlaměná židle / Markéta Frösslová, Daniela Bambasová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Daniela Bambasová, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Pavel Oubram, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Daniela Bambasová, Bibiana Šimonová, Markéta Frösslová / foto Petr NeubertSlaměná židle / Markéta Frösslová, Pavel Oubram / foto Petr Neubert
Markéta Frösslová / Z vašich ohlasů

Slaměná židle, 3. 4. 2012

Slaměná židle bylo jedno z nejsilnějších přestavení, které jsem v poslední době viděla. Nádherný herecký koncert paní Bambasové i skvělé výkony ostatních účinkujících, silný příběh. Škoda jen, že hra byla tak brzy stažena z repertoáru, jistě by stálo za to, vidět ji s odstupem ještě jednou. Nebo i víckrát...
Hana

Slaměná židle, 30. 1. 2012

Gratulace paní Bambasové za nominaci na cenu Thálie. Slaměnou židli jsme viděla a je to opravdu Paní Herečka a nominaci si určitě zaslouží. Ale ani Ma rkéta Frosslová se neztratila a byla opravdu příjemným překvapením večera :-)
Irena S.

Slaměná židle, 6. 5. 2011

Včera jsem navštívila předpremiéru hry Slaměná židle. Abych se přiznala,  skoro vůbec jsem netušila do čeho jdu a o čem hra je. Ale uplně to předčilo moje očekávání! Hned od úvodní scény jsem byla vtáhlá do děje, doslova jsem to hltala :-). Velmi příjemné a osvěžující představení, přitom svižné  a i napínavé. Herci všichni skvělí, paní Bambasová byla jako vždy dokonalá, a moc se mi líbila i Markéta Frösslová, která kromě toho že je vynikající herečka a na jevišti velmi výrazná,  je opravdu moc krásná. Určitě budu tuto hru všem doporučovat!!
Helena

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 44 + 310 je: