Zuzana Stavná

herečka / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

9. 6. 2011


Jak se vám líbí / Zuzana Stavná, Teresa Branna / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Zuzana Stavná, Teresa Branna / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Zuzana Stavná, Václav Liška, Dana Verzichová / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Zuzana Stavná, Teresa Branna / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Jan Hušek, Zuzana Stavná / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Zuzana Stavná, Teresa Branna, Jan Hušek / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Teresa Branna, Martin Hruška, Zuzana Stavná / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Zuzana Stavná / foto Patrik BoreckýJak se vám líbí / Jiří Šesták, Zuzana Stavná, Teresa Branna / foto Patrik Borecký
Zuzana Stavná / Z vašich ohlasů

Jak se vám líbí, 1. 10. 2012

Dobrý den, 17. 7. 2012 jsme byli s celou rodinou na této komedii. Velice se nám představení všem líbilo. Lístky jsme rovněž kupovali pro manželovo babičku a dědu, kterému jsme to věnovali k 85. narozeninám. Také jsme s sebou měli 6. letého syna, který vydržel až do konce a opravdu všem se nám to líbilo. Obzvlášť výkon Zuzany Stavné byl skvělý. Je až obdivuhodné, kolik textu si musela zapamatovat a ani jednou se nepřeřekla. Skvělá byla i role Orlanda i Teresa Branna byla skvělá. Synovi se velice líbily ovečky. Opravdu jsme si celé představení krásně užili a hlavně závěr byl krásný a dojemný. Přístí rok půjdeme určitě zase na nějaké představení na Otáčivé hlediště.  
M. a M. Padrtovi

Jak se vám líbí, 1. 10. 2012

Jako divák záznamu představení ČT2 (29.9.2012) nemohu hodnotit přímý zážitek, přesto myslím, že se jednalo o velkou reklamu Jihočeského divadla. Nápad s ovcemi byl svěží vtip, v jedné scéně se ovce vrhaly k zemi jak vojáci do krytů, což smíchem mimo mě ocenili i diváci v publiku:). Snad všichni herci podali výborný výkon a dali vzniknout příjemné komedii, nicméně pro mě nejvíce zazářila Zuzana Stavná (ostatní herci mi, doufám, prominou). Svou roli nejen zahrála, ale navíc si s ní krásně hrála. Nejsem divadelním kritikem, ale jako pouhý divák a laik bych si přál, aby byla více vidět, protože takové herečky nerostou na stromech, a pokud bude v jiných rolích alespoň z poloviny tak energická a plná života, jako v kůži Rosalindy (a zejména Ganymeda:),pak to bude pro každého diváka potěšením. A v neposlední řadě ji ´Orlandovi´ závidím:)
Marek Špot

Jak se vám líbí, 20. 7. 2012

Děkuji za včerejší nezapomenutelný zážitek. Hra se světlem měla opravdu magickou atmosféru. Nápad s ovečkami byl vtipným osvěžením. Smekám před vynikajícím výkonem Zuzany Stavné.
Roman Ludvík

Jak se vám líbí, 4. 7. 2011

Show was great. I didn't understand all of stuff but still had a good time. Acting was cool, especially Zuzana Stavna and Teresa Branna. Unforgetable memory! Thanks a lot. / Představení bylo úžasné. Všemu jsem sice nerozuměl, přesto jsem si to užil. Herecky skvělé, zvláště Zuzana Stavná a Tereza Branna. Nezapomenutelný zážitek! Děkuji moc!
Ethan Blake

Jak se vám líbí, 26. 6. 2011

Milé, velice milé představení! Slečna (nebo paní) Zuzana Stavná byla skvělá, Orlando v podání Jana Huška, příjemný.  Celé představení má spád a diváci se zcela určitě nenudí. Šašek (pan Martin Hruška) byl vtipný a prima. Na to, že občas zapršelo (a hrálo se dál !!!!), to všechno bylo bezva!!!!!! Moc jsme se bavili! Díky! E. Mejtová
Mejtová

Jak se vám líbí, 25. 6. 2011

Shakespeare je Shakespeare, to musí pochopit každý, kdo do divadla přichází. Zda se točna točí více či méně není pro divadelní hru rozhodující. Po přečtení některých ohlasů je mi nějak divno. Snad právě proto se osmělím, jako každoroční divák, přispět i svým názorem. Obsah hry chápu a jeho složitý děj je nutno převyprávět a to se stalo. Výkony herců byly excelentní, zvláště bych ocenil Rosalindu, ale nekřivděme ani ostatním, všichni odvedli vynikající výkon. A to nehovořím o tom, že ač lilo, tak oni hráli jako by se nic nedělo. Prostě profesionálové. A cena vstupného ? Ano není nízká, ale rád ji zaplatím za tak mimořádný výkon a za to, že ,,točna" stále ještě žije. Jihočeši nenechte se znechutit některými negacemi. Hodně elánu do dalších inscenací. Těším se zase na vás a rád opět až z Brna přijedu !!!
Jaroslav Vavřík

Jak se vám líbí, 24. 6. 2011

Po shlédnutí fotek z představení jsem měla jisté obavy. Nakonec se mi ale Jak se vám líbí líbilo. Líbili se mi představitelé Orlanda a Rosalindy, líbila se mi Teresa Branna, líbily se mi hvězdy nad námi. Musím říct že jsem tu už viděla lepší představení, ale budme rádi že tu otáčko máme. Aspoň já jsem a každé představení si tu užívám se vším všudy (a hlavně když neprší). Prostě a jednoduše, mě se to líbilo. A tečka :-)
Ála

Jak se vám líbí, 23. 6. 2011

Půvabné představení, kterému neubralo  nic ani poněkud potměšilé počasí. Místy zkoušel herce velmi vydatný déšť. Hercům nutno vyseknout poklonu, byli vynikající!!! Je-li pravdou, že smích prodlužuje život, pak mám několik dnů, možná týdnů k dobru, a to díky skvělé představitelce Rosalindy Zuzaně Stavné. Její herecký výkon  lze jen ztěží popsat slovy, to se musí zažít a prosmát. Vizuální vjemy z přírodního jeviště přinášejí statické obrazy tolik vzdálené akčnímu pojetí,  obrazy jak vystřižené z děl starých mistrů, které  mi dopřály celistvé a precizní uchopení prostoru. A kostýmy? Bravo. Jedinečné spojení klasického a ryze současného. To nej..... z tohoto  výjevu ze života člověčenstva je přichystáno na závěr a  diváci, které neodradí nepřízeň počasí a vynucená přestávka, budou odměněni skutečnou lahůdkou. A jistě dají panu režisérovi za pravdu, že to, co potřebujeme, je.... . Ale to uslyšíte a uvidíte. Děkuji za velmi inspirativní a laskavé  představení.
Ivanabed

Jak se vám líbí, 23. 6. 2011

Krásné představení! Režie Davida Radoka mi připadla spíše klasická, ale přiměřeně aktualizující. Výborné osvětlení, zajímavé kostýmy. Zcela nepřehlédnutelný výkon Zuzany Stavné. Mimořádný herecký výkon! Slovní projev mladé herečky se vyznačoval výbornou srozumitelností, dikcí a načasovaním - s tím bývá u Shakespeara často potíž. Herecky se Zuzaně Stavné podařilo roli ztvárnit tak, jak byla podle mne autorem zamýšlena. Je a není to pohádka - je to zároveň okázalá fraška i poselství o tom "jak by to ve světě mělo chodit". A herečka onu naléhavou potřebu lásky, která jediná může svět uzdravit, ve svém herectví přiměřeně dávkovala, aniž by ztrácela nadhled, břitkost a lehkost. Ale abych nebyl nespravedlivý k ostatním členům souboru - byli také výborní! Děkuji za kulturní zážitek.
Pavel K.

Jak se vám líbí, 23. 6. 2011

Tato hra byla úžasná. Výkon herečky která hrála Rosalindu byl úchvatný, na to jak je drobná neuvěřitelný výkon. Závěrečná scéna v nás zanechala hluboký zážitek a i v tom největším ledovci to roztaje. Příští rok rádi přijedeme zase. Mockrát děkujeme celému souboru za krásný zážitek i počasí k nám bylo vlídné.
Karel a Lída z Ústí n. L.

Jak se vám líbí, 22. 6. 2011

Nuda, zklamání, trapas. Kostýmy pěkné, herci výborní, snažili se seč mohli, monumentální závěrečná emotivní scéna však nezachránila celkový rozpačitý dojem i hodně tolerantního diváka - fajnšmekra ,přístupného i modernímu pojetí, jež pro nezasvěceného diváka bylo nesrozumitelné. Malé využití specifického potenciálu přirodní scenérie a otáčivého hlediště, souhlas s názorem, že ne každý režisér s tímto umí pracovat. Nedá se srovnat s "Mušketýry", kdy se proháněli herci po scéně na koních a divák byl přímo jakoby  uprostřed děje. Ještě jednou velký dík hercům, gáži a potlesk si zaslouží. Bohužel jsou to vyhozené peníze, bohužel... Ještě dodatek k Jak se vám líbí - drobná ,útlá, mladá herečka Zuzka Stavná v roli Rosalindy předvedla obdivuhodný výkon, velké uznání!!!
Nováková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 6 + 645 je: