Michaela Kapustová

/ Opera
 

/ Repertoár - archiv

27. 9. 2012
3. 8. 2012
26. 2. 2010


Čert a Káča / Michaela Kapustová, Pavel Klečka / foto Petr HasalČert a Káča / Pavel Klečka, Michaela Kapustová / foto Petr HasalRigoletto / Otáčivé hlediště / Michaela Kapustová, Kisun Kim / foto Petr Neubert Čert a Káča / Michaela Kapustová, Pavel Klečka / foto Petr HasalČert a Káča / Michaela Kapustová / foto Petr Hasal
Michaela Kapustová / Z vašich ohlasů

Čert a Káča, 4. 3. 2010

Návštěvy premiéry opery A. Dvořáka Čert a Káča 26.2. jsem skutečně nelitovala. Konečně česká klasická opera a je ve výtečném režijním pojetí J. Průdka. Zábava od začátku až do konce na vysoké úrovni. V roli Káči mě okouzlila mladá mezzosopranistka Michaela Kapustová, která nejen že zpívá svěžím, průbojným mezzosopránem, ale postavu doplnila skvělou hereckou kreací venkovského děvčete. To nevídáme na našich scénách často. Lze tedy souhlasit s předcházejícím názorem, že inscenace převyšuje hranice jihočeského kraje. Blahopřeji všem zúčastněným!
Hana Janoušková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 522 + 6 je: