Jakub Sadílek

demisólista baletu / Balet

Je absolventem Tanečního Centra Praha – konzervatoře a poslední čtyři roky členem Baletu Praha Junior. Zde měl možnost spolupracovat s mnoha významnými choreografy, jako Attila Egerházi, Ramon Oller, Rui Horta, Jiří Voborský, Samuel Delvaux a vystupovat na festivalech v mnoha místech Evropy. Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Šimon Kubáň, Péter Rovó, Jakub Sadílek / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Petronela Bogdan, Jakub Sadílek, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Nikol Šneiderová, Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Jakub Sadílek, Nikol Šneiderová, Šimon Kubáň / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Jakub Sadílek, Viktor Svidró, Petronela Bogdan / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Nikol Šneiderová, Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Nikol Šneiderová, Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Nikol Šneiderová, Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundLouskáček / Adéla Abdul Khalegová, Jakub Sadílek / foto Petr HasalLouskáček / Jakub Sadílek, Adéla Abdul Khalegová / foto Petr HasalLouskáček / Jakub Sadílek, Sabina Bočková / foto Petr HasalSen noci svatojánské / Viktor Svidró, Barbora Coufalová, Jakub Sadílek / foto Petr ZikmundTaneční delikatesy / In and Out - Attila Egerházi / Jakub Sadílek, Cristina Porres Mormeneo / foto Libor SváčekSen noci Svatojánské - Otáčivé hlediště Český Krumlov / Viktor Svidró, Béla Kéri Nagy, Jakub Sadílek / foto Petr HasalSen noci Svatojánské - Otáčivé hlediště Český Krumlov Viktor Svidró, Barbora Coufalová, Petronela Bogdan, Jakub Sadílek / foto Petr Hasal
Více...
Jakub Sadílek / Z vašich ohlasů

Bolero, 16. 5. 2011

Včerejší Bolero bylo skutečně skvělé, ostatně jako pokaždé když se jedná o představení baletu Jihočeského divadla. Rozmanitost jednotlivých částí a jejich samotné provedení mě nenechalo ani na chvíli v klidu. Moc děkuji všem zúčastněným, hlavně pak pánům Mládkovi, Svidró, Rovó, Sadílkovi...a tanečnicím Mormeneo, Mládkové, Bogdan, Šneiderové...zkrátka všem moc díky. Marie
Marie Procházková

Bolero, 14. 4. 2011

Děkujeme za úžasný zážitek při shlédnutí páteční premiéry. Závěrečné Bolero bylo nepřekonatelné, krásná třešnička na dortu. U většiny účinkujících vynikl jejich talent a láska k této práci, jako např. sl. Coufalová, sl. Bogdan, pí. Mládková, V. Svidró, J. Sadílek, Š. Kubáň. Zklamání pociťuji pouze u sl. Mormeneo, v první inscenaci 1+1 její výkon byl více než průměrný, domnívám se a narozdíl od jiných, že se nedokázala dostatečně vcítit do podmanivé hudby a krásné choreografie p. Attily.
Katka

Bolero, 11. 4. 2011

Myslela jsem si, že Taneční delikatesy nic nepřekoná, po zhlédnutí včerejšího představení Bolero jsem byla rychle vyvedena z omylu. Nejkrásnější představení, které jsem kdy v JD navštívila. Z představení čiší spousta emocí, ať už se jednalo o 1+1, Closed Curtain, Painted Rainbow nebo o samotné Bolero. Attila Egerházi je skutečný umělěc a jeho dovednost spojit tak dokonalým způsobem tanec s hudbou je neuvěřitelná. Můj obdiv mají též tanečníci - Cristina Porres Mormeneo, Petronela Bogdan,  Béla Kéri Nagi a Jakub Sadílek. Mockrát Vám všem děkuji za nádherný večer!!!
Petra

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 26 + 39 je: