Šimon Kubáň

člen baletního souboru / Balet
 

/ Repertoár - archiv

31. 3. 2017
8. 4. 2011
4. 2. 2011
19. 11. 2010
14. 7. 2010
19. 3. 2010
20. 11. 2009
10. 8. 2005
Šimon Kubáň / Z médií
MF dnes
13. 4. 2012
Deník
13. 4. 2012
MF dnes
2. 7. 2012
Deník
3. 7. 2012
Topzine.cz
18. 7. 2012
Haló noviny
3. 9. 2012


Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Šimon Kubáň, Péter Rovó, Jakub Sadílek / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Cristina Porres Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Petronela Bogdan, Jakub Sadílek, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Cristina Porres Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Cristina Porers Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Šimon Kubáň, Cristina Porres Mormeneo / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Otáčivé hlediště / Cristina Porres Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr Neubert Romeo a Julie / Cristina Porres Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Šimon Kubáň, Cristina Porres Mormeneo / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Cristina Porres Mormeneo, Šimon Kubáň / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Šimon Kubáň, Cristina Porres Mormeneo / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Jakub Sadílek, Nikol Šneiderová, Šimon Kubáň / foto Petr ZikmundRomeo a Julie / Šimon Kubáň, Cristina Porres Mormeneo / foto Petr ZikmundKomedianti / Pagliacci / Otáčivé hlediště Český Krumlov / P. Rovó, G. Kopperová, Š. Kubáň, A. Beň / foto Petr HasalKomedianti / Pagliacci / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Péter Rovó, Gabriela Kopperová, Šimon Kubáň / foto Petr HasalKomedianti / Pagliacci / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Péter Rovó, Gabriela Kopperová, Šimon Kubáň / foto Petr Hasal
Více...
Šimon Kubáň / Z vašich ohlasů

Romeo a Julie, 23. 4. 2012

Děkuji baletu JD za krásný zážitek z představení Romeo a Julie. Hlavní představitelé byli úžasní a pan Rovó byl vtipným zpestřením. Bohužel mi umělecký dojem rušil během představení pan Egerházi, který během předehry přelézal z řady do řady, během meziher si hrál s mobilním telefonem, po pauzách přišel pozdě a opět přelézal přes sedačky, aby se dostal na místo, které si vybral. Působí to neprofesionálně a pohrdavě vůči divákům.
Hanka

Louskáček, 14. 11. 2011

Moc děkujeme baletnímu souboru za nádherné sobotní představení pohádkového Louskáčka. Pan Mládek se slečnou Cristinou a Šimon Kubáň nás ve svých rolích nadchli, stejně jako celý soubor. Dospělým a hlavně dětem se poetické, kouzelné a výpravné představení moc líbilo, my obě jsme si odnesly krásný zážitek. Těšíme se na více takových představení s příběhem, krásnými kostýmy a kouzlem tance pro malé i velké diváky. Děkujeme!
Sárinka (6 let) s maminkou

Bolero, 14. 4. 2011

Děkujeme za úžasný zážitek při shlédnutí páteční premiéry. Závěrečné Bolero bylo nepřekonatelné, krásná třešnička na dortu. U většiny účinkujících vynikl jejich talent a láska k této práci, jako např. sl. Coufalová, sl. Bogdan, pí. Mládková, V. Svidró, J. Sadílek, Š. Kubáň. Zklamání pociťuji pouze u sl. Mormeneo, v první inscenaci 1+1 její výkon byl více než průměrný, domnívám se a narozdíl od jiných, že se nedokázala dostatečně vcítit do podmanivé hudby a krásné choreografie p. Attily.
Katka

Taneční delikatesy, 28. 2. 2011

Děkuji za skvělý večer, "Lahůdky" mne opravdu potěšily. Skvělé výkony tanečníků p. Kubáně, sl Šneiderové, sl. Coufalové...
Linda

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 536 + 6 je: