Richard Haan

sólista Státní opery Praha / Opera
 

/ Repertoár - archiv

6. 11. 2009
25. 6. 2009
20. 3. 2009
18. 7. 2008
21. 3. 2008


čarostřelec / Richard HaanČarostřelec / Michal Pavel Vojta, Richard HaanOtello / Richard Haan, WeiLong Tao, Miroslava Veselá / fotografie z představení Petr HasalČarostřelec / Otáčivé hlediště: Richard Haan Čarostřelec / Otáčivé hlediště: Richard Haan Síla osudu / Kateřina Jalovcová, Richard Haan, Petr Dopita a sborSíla osudu / Richard Haan, Plamen Prokopiev
Richard Haan / Z vašich ohlasů

19. 7. 2010

Viděla jsem pana Haana jako Jaga v Otellovi před lety v Brně. Je jedinečný, vynikající v každé roli. Verdi mu sluší! A v Krumlově musí být  každé operní představení umocněné ještě úžasným prostředím...škoda, že to mám velmi daleko...
A. Břeňová

Otello, 29. 11. 2009

26.11. 2009 jsem shlédl operu Otello. Byl to skvostný zážitek. Skvělé pěvecké, ale i herecké výkony představitelů hlavních rolí pánů Weilong Tao a Richarda Haana, choreografie skvěle vytvářející atmosféru. Nastudování opery s externími herci takovýchto kvalit, to je krásný dárek budějovickému publiku. Děkuji.
Václav Binder

Otello, 27. 11. 2009

Dobrý den, na včerejšího Otella jsme přijely docela z daleka (Ústí n.L.). Obsazení WeiLong Tao a Richard Haan jsme vybraly záměrně, protože krom výborně odzpívané role máme rády i operu s hereckou akcí a od nich jsme ji očekávaly. A nemýlily jsme se :-) To, co oba pánové předvedli, je prostě úžasné. Za jejich výrazové prostředky by se nemuseli stydět ani činoherci. Byli prostě skvělí a patří jim náš obrovský dík! A nejen jim. Poděkování všem, kteří se na tak báječné inscenaci podíleli.
Renata Smyčková a Eva Křížová

Otello, 24. 11. 2009

Vracíme se ještě ke 2. premiéře od Otella ze 7.11.2009. Byl to pro nás opravdu nevšední zážitek. Sice nezvyklá ale působivá scéna, výborné pěvecké výkony jak sólistů tak souboru. Ovšem nejsilněji na nás zapůsobil výkon paní Kateřiny Hájovské v roli Desdemony, za který ji tímto děkujeme. Její obsazení v jakékoliv roli je vždy zárukou krásného a vynikajícího pěveckého zážitku. Oceňujeme i výkony p. Volfové a p. Haana. Ještě jednou děkujeme.
manželé Benešovi

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 68 + 56 je: