Šárka Vaculíková

herečka / činohra / Hosté Jihočeského divadla
 

/ Repertoár - archiv

7. 6. 2012
25. 4. 2008
29. 2. 2008
21. 12. 2007

Narodila se roku 1987 v Praze, absolvovala konzervatoř a momentálně studuje herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku na DAMU. Má za sebou několik filmových i televizních příležitostí a hostování ve výrazných rolích v několika divadlech (Peníze od Hitlera - Švandovo divadlo na Smíchově, Veselé paničky windsorské - Shakespearovské slavnosti na Pražském hradě). V Jihočeském divadle, se kterým spolupracuje již několik let, zaujala jako Cecilka v Nebezpečných vztazích, Girleen v Osiřelém západu, Kitty v Pýše a předsudku. Zatím naposledy ztvárnila Angelu v Dekameronu (Otáčivé hlediště Český Krumlov).Dekameron / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Teresa Branna, Šárka Vaculíková / foto Patrik Borecký 2012Dekameron / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Šárka Vaculíková, Jan Hušek / foto Patrik Borecký 2012Pýcha a předsudek / Martin Hruška, Věra Hollá, Dana Verzichová, Teresa Branna, Šárka Vaculíková, Tereza RumlováOsiřelý západ / Šárka Vaculíková, Ondřej Volejník, Martin HruškaOsiřelý západ / Ondřej Volejník, Pavel Oubram, Šárka VaculíkováŠárka Vaculíková, Ondřej VolejníkOndřej Volejník, Šárka Vaculíková
Šárka Vaculíková / Z vašich ohlasů

25. 1. 2008

Sarka Vaculikova !!! krasna holka
Bohumin

4. 1. 2008

Včera jsem navšívila nečekaně představení ´nebezpečné vztahy´. Mě i mým přátelům se velmi líbilo. Děkujeme. Smekáme před panem Volejníkem a slečnami Holou a Vaculíkovou - mimochodem skvělá posila divadla. Máme rádi komedie ale od teď se poohlédneme i po jiných žánrech. Skutečně nám ´běhal mráz po zádech´ :o)
Lenka K.

Nebezpečné vztahy, 31. 12. 2007

Nebezpecne Vztahy vyborne!!!  SarkaVaculikova a Teresa Branna Vyborne herecky a krasne holky!!!!!!!!!!
Dreamcatcher

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 44 + 810 je: