Lukáš Langmajer

herec / Malé divadlo
 

/ Repertoár - archiv

21. 2. 2009
15. 11. 2008
17. 5. 2008
2. 2. 2008
30. 11. 2007
5. 5. 2007
29. 3. 2007
24. 2. 2007


Dr. Jekyll a Mr. Hyde / Lukáš LangmajerČervená karkulkaDr. Jekyll a Mr. Hyde / Lukáš Langmajer, Jana VanýskováBílý tesák / Tereza Peterková, Lukáš Langmajer / foto Petr ZikmundBílý tesák / Lukáš Langmajer / foto Petr ZikmundBílý tesák / Lukáš Langmajer, Barbora Zachová / foto Petr ZikmundBylo nebylo aneb Pohádky z kavkazské vesničky / Denisa Posekaná, Petr Hubík, Lukáš LangmajerDr. Jekyll a Mr. Hyde / Petr Hubík, Jana Vanýsková, Lukáš Langmajer, Lucie Škodová, Jan Hönig, Tereza PeterkováDr. Jekyll a Mr. Hyde / Jan Hönig, Lucie Škodová, Lukáš LangmajerDr. Jekyll a Mr. Hyde / Lukáš Langmajer, Lenka Chytilová, Denisa PosekanáDr. Jekyll a Mr. Hyde / Jana Vanýsková, Lukáš LangmajerDr. Jekyll a Mr. Hyde / Lukáš Langmajer, Jan HönigCesta kolem světa / Otáčivé hlediště Český Krumlov / Lukáš Langmajer, Jiří Šponar / foto Petr Hasal 2009Červená karkulka / fotografie Petr Hasal Červená karkulka / fotografie Petr Hasal Červená karkulka / fotografie Petr Hasal
Více...
Lukáš Langmajer / Z vašich ohlasů

Dr. Jekyll a Mr. Hyde, 25. 5. 2009

Dobrý den, po shlédnutí hry Uprchlíci jsem myslela, že už mě nic nemůže překvapit. Nicméně dnešní návštěva hry Dr. Jekyll a Mr. Hyde tento můj názor změnila - jsem naprosto nadšená!! Nečekaná zápletka a rozuzlení, vynikající výkony herců - zvláště pana Langmajera, pro kterého odehrání dvojrole v plném nasazení musí být náročné i fyzicky. Hudba také výborná. Zážitek ze hry byl naprosto strhující a určitě půjdu ještě jednou! Děkuji!
Jitka Welserová

Dr. Jekyll a Mr. Hyde, 8. 4. 2009

Dnes jsem již potřetí navštívila představení loutkohry Jekyll a Hyde... Musím obdivovat pana Langmajera, který je v dvojroli lékaře na naprostého šílence jedinečný. I když jsou některé scény na hranici vkusu, zapadají do koncepce představení a je mi jasné, že bez nich by bylo toto představení chudé. A zároveň děkuji za scény s panem Šponarem, které svým neopakovatelným způsobem celý děj odlehčují. Děkuji za krásné představení
Lenka

Dr. Jekyll a Mr. Hyde, 18. 11. 2008

Začátek hry Jekyll a Hyde se mi moc nelíbil. Zvláště vulgární výrazy, ovšem chápu, že tato hra taková prostě je. Nejvíce mě zaujaly scény s panem Jiřím Šponarem (Lennonem), které do pochmurné a napjaté atmosféry vnesly úžasně provedené a hlavně vtipné situace. Velmi nápaditý mi přišel nápad se zmrzlinou. Dále se mi hrozně líbily scény s pohybovými kreacemi spojenémi s krásnou hudbou. Líbily se mi také ,,filmy" s černou kočkou, protože byly napínavé a ...prostě se k tomu hodily. Všichni herci odvedli excelentní výkon, zvláště pan Langmajer (Jekyll a Hyde), který měl bez pochyby nejtěžší roli (dvojroli). Jak jsem na začátku zmínila nelíbily se mi vulgární výrazy, ale za ty se nám doktor Jekyll omlouval, a proto nechci nic vyčítat. Závěrem chci říci (spíše napsat), že hra mě zaujala a velmi se mi líbila!Děkuji za krásný kulturní zážitek!!!
Kateřina Linková

Vážení návštěvníci webových stránek Jihočeského divadla, upozorňujeme, že anonymní ohlasy a ohlasy obsahující vulgarismy nebudou na našich stránkách zveřejňovány!

Jméno a příjmení:

Kontakt:

Ohlas:

Kontrola proti robotům: Součet 1026 + 2 je: